سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۷:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ مهر ۱۳۹۴در ۵:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 1,925 بازدید کد خبر:44257 چاپ خبر

اسامی ۶ زائر کشته شده لرستانی در حادثه ی منا/ ۳۲ لرستانی مفقود شده اند

0

مدیرکل حج و زیارت لرستان جدیدترین جزئیات از کشته‌شدگان و مفقودین لرستانی در حادثه منا را اعلام کرد. محمد خسروی  در مورد آخرین جزئیات از وضعیت کاروان‌های حجاج لرستان بعد از حادثه منا اظهار داشت: در حادثه منا شش نفر از حجاج استان لرستان جان خود را از دست دادند که از این تعداد چهار […]

۱۸۴۴۹۳۴

مدیرکل حج و زیارت لرستان جدیدترین جزئیات از کشته‌شدگان و مفقودین لرستانی در حادثه منا را اعلام کرد.

محمد خسروی  در مورد آخرین جزئیات از وضعیت کاروان‌های حجاج لرستان بعد از حادثه منا اظهار داشت: در حادثه منا شش نفر از حجاج استان لرستان جان خود را از دست دادند که از این تعداد چهار نفر از کاروان ۲۹۰۱۳ بروجرد و دو نفر از کاروان ۲۹۰۱۲ ازنا، الیگودرز و دورود بوده‌اند.

وی در رابطه با اسامی این کشته شدگان، افزود: علی رازانی و مصطفی موسوی از کاروان الیگودرز وعباس گودرزی، مرادعلی نصرالهی، غضنفر رشیدی گودرزی و رضا رحیمیان ثابت ( اهل خرم‌آباد) از کاروان بروجرد، شش زائر لرستانی هستند که در حادثه منا جان باختند.

مدیر کل حج و زیارت لرستان با اشاره به تعداد حجاج لرستانی مفقود شده در حادثه منا عنوان کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی در حال حاضر ۹ نفر از کاروان بروجرد و ۲۳ نفر از کاروان الیگودرز مفقود شده است.

وی بیان کرد: بعثه مقام معظم رهبری امروز موفق به اجازه پیگیری از وضعیت مفقودین شده که در این زمینه ستادی تشکیل شده تا در بیمارستان‌های مختلف مفقودان را جستجو ‌و شناسایی کنند.

وی بابیان اینکه کارت شناسایی برخی از مفقودان در این حادثه گم شده است،گفت: برخی از مجروحان ایرانی در بیمارستان ایران در مکه سر پایی مداوا شدند و تلاش‌ها برای شناسایی کسانی که در بیمارستان‌های دیگر بستری هستند ادامه دارد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سیدمجتبی حسینی(طرهان)

    دلیل کشته شدن این زائران چی بوده ؟؟؟؟؟؟
    مرگ بر رژیم مبغوض ال سعود . ال سگ آل مرجانه آل ابوسفیان لعین آل یزید لعنت الله

    [پاسخ]

  2. ننگ بر تو ای ال سعود نفرین بر تو بی ارزش که دست نشانده اسرایل شدی

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط