سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۷:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ مهر ۱۳۹۴در ۸:۳۲ ق.ظ تعداد بازدید: 909 بازدید کد خبر:44210 چاپ خبر

احمدی نژاد: دوره مال مردم‌خوری به پایان می رسد!

0

درحالیکه بزرگترین فسادهای تاریخ ایران مانند فساد سه هزار میلیاردی در دولت های محمود احمدی نژاد اتفاق افتاد و دو تن از معاونین وی اینک، به دلیل پرونده های مالی در زندان هستند ، محمود احمدی نژاد در شرایطی که نزدیک به دو سال از پایان دولنش می گذرد، خبر داد: دوره مال مردم‌خوری به […]

۴۰۰x253xahmadi_nejad_jpg_pagespeed_ic_epCS6X6LPVدرحالیکه بزرگترین فسادهای تاریخ ایران مانند فساد سه هزار میلیاردی در دولت های محمود احمدی نژاد اتفاق افتاد و دو تن از معاونین وی اینک، به دلیل پرونده های مالی در زندان هستند ، محمود احمدی نژاد در شرایطی که نزدیک به دو سال از پایان دولنش می گذرد، خبر داد: دوره مال مردم‌خوری به سر خواهد آمد.

 

به گزارش انتخاب، رییس دولت سابق که در مسجد محمدیه منطقه ۱۴ تهران سخن می‌گفت با بیان اینکه فطرت و ذات ملت ایران توانایی اداره و مدیریت جهانی را دارد گفت: ملت ایران ملتی متمایز با سایر مردم‌ها هستند و ذات آن‌ها شایستگی مدیریت جهانی و تکیه دادن بر مناصب تاثیر گذار دنیا را دارد و همواره این شایستگی را به جهان نشان داده‌اند و هر اتفاقی که در ایران می افتد موجی را در دنیا ایجاد می‌کند.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی بعد از بعثت پیامبر (ص) بزرگترین اتفاق تاریخ است و بعد از آن نیز جنگ تحمیلی و دفاع مظلومانه ملت همین ویژگی را دارد و وقتی مستکبران عالم دیدند مردم ایران با عدالت‌طلبی و خروج از زیر سایه شرق و غرب قیام کرده است،آن دیوانه قدرت‌طلب را برای حمله به ایران تحریک کردند.

 

احمدی نژاد تصریح کرد: جنگ ایران تنها جنگی بود که شرق و غرب به نفع یک دیکتاتور قدرت‌طلب علیه یک کشور همراه بودند و همه سلاح‌ها و توان خود را صرف این موضوع کردند.

 

وی گفت: تلاش همه و غایت آمال همه آزادگان دنیا استقرار نظام مهدوی است و باید همه برای آن تلاش کنیم و بی شک این موضوع محقق می شود و خیلی زودتر از آنچه ستمکاران فکر می‌کنند پایه‌های ظلم سقوط خواهد کرد.

 

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بد بخت بیچاره چقدر همالی میکنی از دور دولت یازدهم نمیشه موقعی که احمدی نزاد ریس بود این هارا درج میکردی.

  [پاسخ]

 2. امان ازاین همه گستاخی،بی ادبی،پررویی و مردم راهیچ انگاشتن!! مثل اینکه واقعا خودش را پاک دست ترین رییس جمهور تاریخ میدونه!!!!

  [پاسخ]

 3. خنده دار بود .دوره خوردن مال مردم به پایان رسیده ،,!!نکنه دوباره هوس به سرت زده عمو محمود

  [پاسخ]

 4. البته استقرار نظام مهدوی بی تو هرگز!دولت پاک و پاکدستت هم با خودت بیار.عالی میشه محمود جان!!!

  [پاسخ]

 5. درود احمدی نژاد

  [پاسخ]

 6. بنده خداداره میگه بسررسیده،درست گفته بااومدن دولت یازدهم.چراباورنمیکنیدحرف حق روبایدازآدم…شنید.

  [پاسخ]

 7. درود بر مردمی نژاد اولا باید به عرض برساند که همه هم میدانیم ولی رپزنامه های زنجیره ای فقط به دنبال گل الود کردن ومنحرف کردن ازهان هستن معاون اول ایشان بخاطر موضوع بیمه که در زمان ریاست جمهوری رفسنجانی بوده محکوم شده ومعاون دیگر ایشان که در بازداشت است هنو تفهیم اتهام نشده که به دلیل مالی بوده یا امنیتی یا یایا پس الکی شلوغش نکنید که حقیقتا پرکارترین وزحمت کش ترسن ریس جمهور ایران بودمردی از جنس پاکی ومردمی درود بر او وهمه دلسوزان

  [پاسخ]

  خیابان سمیه در :

  به نوهم میگن فرهنگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 8. درود بر احمدی نژاد.آن مرد می آید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط