سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۰۴:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ مهر ۱۳۹۴در ۴:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 303 بازدید کد خبر:44186 چاپ خبر

به صدا در آمدن زنگ مهر و دانایی در بخش کوهنانی

0

  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، صبح امروز چهارشنبه یکم مهر ماه زنگ مهر و دانایی در مدارس بخش کوهنانی به صدا درآمد. به گزارش خبرنگار کشکان، بخشدار کوهنانی در این مراسم ضمن تبریک تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در سخنانی ، شهیدان دفاع مقدس را شاهدانی دانست که قرب و […]

 

۱۳

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، صبح امروز چهارشنبه یکم مهر ماه زنگ مهر و دانایی در مدارس بخش کوهنانی به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار کشکان، بخشدار کوهنانی در این مراسم ضمن تبریک تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در سخنانی ، شهیدان دفاع مقدس را شاهدانی دانست که قرب و منزلت والایی نزد پروردگار خود دارند.

۱۲

ایشان در مقام بیان ارزش و اهمیت علم و دانش ، بر اساس حدیثی از امام معصوم (ع) اهمیت قلم عالمان و معلمان را چنانچه به تربیت انسانهای ارزشمند و با اخلاق و ایثارگر منجر شود ، بالاتر از خون شهید دانستند و اظهار امیدواری نمودند که دانش آموزان با دو بال علم آموزی و تقوا به سوی اهداف بلند و متعالی انسانیت پرواز نمایند.

گفتنی است در ابتدای این برنامه که تنی چند از مسئولین و مدیران بخش حضور داشتند ، جناب آقای امرایی ریاست اداره آموزش و پرورش کوهنانی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، در خصوص پروژه مهر و برنامه های انجام شده توضیحاتی ارائه نمودند. در پایان زنگ شروع سالی تحصیلی جدید توسط آقای یارمحمدی بخشدار کوهنانی به صدا درآمد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سلام برحاج فیروز یارمحمدی بخشدار پرتلاش وپیگیروتازه نفس وبابرنامه کوهنانی
    انتظار میرودبانگاهی ویژه به مسئله آموزش وپرورش منطقه، شاهد شکوفایی این مهم در منطقه باشیم.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط