سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۶:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۱ مهر ۱۳۹۴در ۹:۱۳ ق.ظ تعداد بازدید: 354 بازدید کد خبر:44171 چاپ خبر

بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دورود

0

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت دورود از بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دورود خبر داد.

۱۳۹۴۰۶۳۰۰۰۱۰۰۲_PhotoA

به گزارش کشکان به نقل از فارس، بهمن واقعی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم واقعه غدیر که در محل سالن اجتماعات فرمانداری دورود برگزار شد، با اعلام خبر بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دورود، اظهار داشت: این مراسم صبح روز جمعه ۱۰ مهرماه در منطقه عمومی عزت‌آباد با حضور آحاد مردم شهرستان دورود برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری موفق این مراسم در سال‌های گذشته خاطرنشان کرد: بازسازی واقعه غدیر از سال ۷۹ در کشور آغاز و طی سال‌های گذشته در شهرهای مختلف کشور برگزار شده است و امسال نیز این مراسم در استان لرستان به میزبانی شهرستان دورود برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دورود با بیان اینکه این مراسم با حضور ۲۰۰ هنرمند برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های مذهبی شهرستان دورود پیش‌بینی می‌شود، این مراسم مورد استقبال و توجه مردم و شهروندان شهرستان دورود قرار گیرد.

وی افزود: در سال‌های گذشته این مراسم در شهرستان‌های الیگودرز و کوهدشت برگزار شده است و امسال نیز این مراسم به میزبانی دورود برگزار می‌شود که در تلاش هستیم تا این مراسم به بهترین شکل در شهرستان برگزار شود.

واقعی، با بیان اینکه غدیر اکمال دین است، گفت: هرچه داریم از غدیر است و با توجه به اهمیت این واقعه باید به گونه‌ای به بازسازی واقعه غدیر اهمیت داد که همچون عاشورا همه دنیا را فرا بگیرد، چراکه اگر آن را سبک بشماریم به فراموشی سپرده می‌شود.

وی افزود: به منظور برگزاری هرچه بهتر این مراسم و با توجه به حجم بالای کار، کمیته‌هایی با حضور دستگاه‌های اجرایی به منظور تقسیم کار تشکیل و مسئولیت‌ها مشخص می‌شود تا بتوان با همکاری دستگاه‌ها و نهادها این مراسم و رویداد مهم را به بهترین شکل برگزار کنیم.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط