سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۰:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۱ مهر ۱۳۹۴در ۹:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,062 بازدید کد خبر:44168 چاپ خبر

برگزاری همایش استانی شعر دفاع مقدس در لرستان

0

برنامه های هفته دفاع مقدس در لرستان

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان از برگزاری همایش استانی شعر دفاع مقدس در خرم آباد خبرداد. سرهنگ یدالله دلارام، دبیر ستاد هفته دفاع مقدس لرستان و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان، در گفت و گو با شبستان گفت: این همایش استانی در طول هفته دفاع […]

IMG13540362

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان از برگزاری همایش استانی شعر دفاع مقدس در خرم آباد خبرداد.

سرهنگ یدالله دلارام، دبیر ستاد هفته دفاع مقدس لرستان و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان، در گفت و گو با شبستان گفت: این همایش استانی در طول هفته دفاع مقدس در خرم آباد برگزار می شود.

 وی افزود: همچنین در طول این هفته یادواره شهدای کارگر استان در شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

 سرهنگ دلارام، اظهار داشت: در این یادواره استانی از کتاب شهدای کارگر استان رونمایی  خواهد شد.

 وی، ادامه داد: برپایی نمایشگاه اسناد دفاع مقدس با مشارکت نهاد ها و ادارات مرتبط از دیگر برنامه های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در استان است.

 مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان، بیان کرد: غبار روبی گلزار شهدا، اجرای طرح (سپاس) به منظور تجلیل از رزمندگان و جانبازان توسط دستگاه های اجرایی استان، به صدا درآمدن زنگ مهر در مدارس استان با حضور راویان دفاع مقدس، برگزاری جشنواره عکس بسیج استان و سخنرانی فرماندهان  دفاع مقدس در نماز جمعه استان از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در استان است.

 سرهنگ دلارام،ابراز کرد: سرکشی به خانواده های معظم شهدا و یادگاران هشت سال دفاع مقدس، اجرای نمایش خیابانی لحظه شهادت در مدارس، نشست تخصصی نقد کتاب( مهمان هایی با کفش های لنگه به لنگه) با حضور نویسندگان واساتید و اهدای شناسنامه هویتی فرمانده شهید خدارحم کریمیان( از رزمندگان لشکر ۸۴ خرم آباد) به خانواد این شهید از دیگر برنامه هفته دفاع مقدس در استان است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. هفته دفاع مقدس گرامی
  .
  .
  .
  بخشی از ماموریت برون مرزی یاغسمر به همراه عکس هایی از ان مناطق/به روایت زنده یاد مرحوم حاج حمید قبادی

  [پاسخ]

 2. بخشی از ماموریت برون مرزی یاغسمر به همراه عکس هایی از ان مناطق به روایت زنده یاد مرحوم حاج حمید فبادی در سایت sardar57.mihanblog.com

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط