سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۶:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۶:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 461 بازدید کد خبر:44152 چاپ خبر

برخی ها امیدشان را به ردصلاحیت اصلاح‌طلبان بسته‌اند!/ مورد توجه آقایانی که هم داعیه ی «نماینده دولت» بودن و هم «ضد اصلاح طلب» بودن را دارند!

0

مجید انصاری در نشست حزب ندای ایرانیان گفت: یک جریان خاصی وجود دارد که سعی دارد اصلاحات هراسی را جا بیاندازد؛ جریانی چشم و امیدش به رد صلاحیت جریان مقابل است و به این فکر می‌کند که اعضای تیم رقیب اخراج شود تا تیم آن‌ها بتواند گل بزند. وی با اشاره به اظهارنظر برخی افراد مبنی […]

۱۵-۸-۸-۱۰۳۶۲۴ansariiiمجید انصاری در نشست حزب ندای ایرانیان گفت: یک جریان خاصی وجود دارد که سعی دارد اصلاحات هراسی را جا بیاندازد؛ جریانی چشم و امیدش به رد صلاحیت جریان مقابل است و به این فکر می‌کند که اعضای تیم رقیب اخراج شود تا تیم آن‌ها بتواند گل بزند.

وی با اشاره به اظهارنظر برخی افراد مبنی بر رد صلاحیت اصلاح طلبان اضافه کرد: برخی به اسم شورای نگهبان صحبت‌هایی را ایراد می‌کنند که‌ شان این شورا را پایین می‌آورد. این عده به جای ارایه برنامه و معرفی نامزدهای خود به جامعه، محدودیت ایجاد کردن برای رقیب را در دستور کار قرار دادند چرا که رقیب قوی است و اگر اسم رقیب مطرح شود، جاذبه دارد.

معاون رییس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: دشواری‌هایی باقی مانده در عرصه اقتصاد برای این دولت به مراتب دشوار‌تر از مسایل بعد از جنگ تحمیلی است. هزینه‌های فوق تحمل، بدهی‌های سنگین و تخریب منابع درآمدی و مشکلاتی که از رهگذر بی‌تدبیر‌ها به وجود آمده است در کنار تحریم، پیش روی دولت قرار دارد و در مقابل کسانی که شش قطعنامه را به بار آورده‌اند، امروز طلبکارند.

انصاری در پایان توصیه‌هایی نیز به اعضای حزب ندای ایرانیان بیان کرد و گفت: اجرای اخلاق تخریب شده در جامعه باید در دستور کار قرار بگیرد. باید با تهمت زنی‌ها، دروغ پردازی‌ها، نگه نداشتن حرمت بزرگان و سایر بی‌اخلاقی‌هایی که در جامعه رواج پیدا کرده ایستاد. البته در برابر بداخلاقی‌ها نباید مقابله به مثل کنیم بلکه باید با اخلاق در مقابل آن بایستیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ایا منظور اشیخ انصاری از اخلاق همان اخلاق اقای مرعشی است که ۲۴۰۰۰۰۰۰میلیون نفر را مانند خودش خطاب می کند.عجبا اشیخ به یاد مثلی افتادم دزدی فریاد دزد دزد سر می داد.به خدا باور کنید زمان اقای احمدی نژاد تمام شد چرا مدام از او می گویید ظاهرا هم حرفی وطرحی نو ندارید

    [پاسخ]

    رومشکان در :

    دوره اش تماش شده اما کندکاریهایش هنوز تمام شدنی نیست.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط