سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۱۰:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,939 بازدید کد خبر:44083 چاپ خبر

سیروس ابراهیمی در راه است!

0

سیروس ابراهیمی  متولد ۱۳۴۰ کوهدشت یکی از اصولگرایان پرتوان و مدعی برای انتخابات مجلس آینده است. از ویژگی های ابراهیمی می توان به اقتدار در مدیریت و هماهنگی و انسجام در انجام کارها اشاره کرد. ابراهیمی سوابقی همچون معاون پرورشی آموزش و پرورش کوهدشت، معاون فرماندار کوهدشت، معاون اداره کل سیاسی استانداری لرستان، مسئول امور […]

sirfosسیروس ابراهیمی  متولد ۱۳۴۰ کوهدشت یکی از اصولگرایان پرتوان و مدعی برای انتخابات مجلس آینده است. از ویژگی های ابراهیمی می توان به اقتدار در مدیریت و هماهنگی و انسجام در انجام کارها اشاره کرد.

ابراهیمی سوابقی همچون معاون پرورشی آموزش و پرورش کوهدشت، معاون فرماندار کوهدشت، معاون اداره کل سیاسی استانداری لرستان، مسئول امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری، دبیر مبارزه با مواد مخدر استان، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی لرستان و فرمانداری کوهدشت را در کارنامه خود دارد.

وی  در زمان حضور در پست مدیر کلی سازمان میراث در لرستان ، توانست حریم قلعه ی فلک الافلاک، مهمترین ابنیه ی تاریخی این استان را آزاد کرده و زمینه ی زیبا سازی این مکان تاریخی را فراهم آورد .

سیروس ابراهیمی‌در دوره ی حضور در فرمانداری کوهدشت نیز چندین بار به عنوان مدیر نمونه ی استان لرستان شناخته شد و از وی تقدیر بعمل آمد.

برخی از افراد شاخص جریان راست سنتی معتقدند که شرایط انتخابات پیش رو متفاوت از انتخابات های قبلی است و به همین دلیل باید از چهره های نو و پر توان مانند “سیروس ابراهیمی” استفاده کرد. به زعم آنان حضور اصولگرایانی چون علی امامی راد و شیخ علی شاهرخی قبادی، نمی تواند موجب همگرایی جریان راست سنتی در کوهدشت شود و به همین دلیل باید به دنبال چهرهای نو و تواناتر بود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. کدام اقتدارکدام مدیریت قوی ایشان انسان مغروری هستندمامردم رومشکان حرفهای ایشان رودربرنامه بازتاب شبکه استان هرگز فراموش نمیکنیم ایشان هیچ جایگاهی دررومشگان ندارند

  [پاسخ]

  شهروند کوهدشتی در :

  تو کی هستی

  [پاسخ]

 2. کاندیدای اصولگرایان باید در میان هر دو طیف اصولگرای کوهدشت چهره ای ارام و مورد وثوق باشد . قطعا چهر ه های جنجالی و افراطی هر دو طیف نمی توانند مورد اجماع قرار گیرند .باید سراغ چهره ای محبوب محجوب و بدون حاشیه رفت .هر چند مدیریت واقتدار اقای ابراهیمی بر کسی پوشیده نیست اما اقایان رومیانی .رشیدی .حاجی علیمرادی تیموری و ……میتوانند از میان خود ویا سایر دوستان چهره ای جدید به اصولگرایان معرفی کنند .

  [پاسخ]

 3. درود برآقای ابراهیمی پیروز میدان

  [پاسخ]

 4. سیروس ابراهیمی نه پرتوان است نه اندیشمند…،نیرویی ابتدایی و پایه که با لطف و عنایت امامی راد رشد کرد و همین که براسب مراد سوار شد … به ولی نعمت خود پشت کرد بنابراین مردم به اینگونه آدم های…حتی نگاهی هم نمی کنند

  [پاسخ]

  امرای ازرومشگان در :

  احسنت چقدرقشنگ نوشتی

  [پاسخ]

 5. اکثر عزل ونصب های نابهنگام مدیران دوره نمایندگی شاهرخی قبادی کار ایشان بود آن هم به جرم عرض اندام در برابر …

  [پاسخ]

  من کوهدشتیم در :

  شک نکنید عزل و نصب بر اساس نیاز روز شهر بوده

  [پاسخ]

 6. سیروس ابراهیمی در سوابق مدیریتی خود ثابت کرده که توانمند است، چنانچه مدیریت شهرستان در دست ایشان باشد تحولی عظیم در وضعیت اقتصادی،زیربنایی، فرهنگی و اجتمایی ایجاد خواهد کرد.

  [پاسخ]

  ز در :

  دقیقا مانند موقعی که فرماندار بودند؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 7. باسلام شک نکنید ملکشاهی انسانی آرام وکار بلد وفرهیخته وآگاه است این نقشه ی اوست از اقای ابراهیمی برای مبارزه با قبادی وامامی استفاده ابزاری می کند اصلاح طلبها که از فیلیتر باریک شورای محترم نگهبان سخت عبور کنند ؟؟اگر به فرض محال مومنی وچن تا دیگه تایید شوند اینها افراطی هستند چون آقای قبادی وامامی ؟؟؟مردم خسته شدند از این آقایان تکراری ؟؟؟اینا تنور انتخابات وبرا اقیانوس گرم می کنند شک نکنید که مرد آرام سیاست اینبار مثل آب خوردن با فاصله باور نکردنی همه را جا می گذارد وزودتر به خط پایان می رسد ؟؟برادران عزیز وخواهران ارجمند وخلاصه سیاسیون متفکر فارغ از سیاست وبا انصافها کلاه خودتون قاضی کنید این سه سال وچند ماه آرامشی که دکترملکشاهی به وجود آورد کدوم یک از این آقایانی که برای عوض کردن یک معاون آموزگار همه ی توان خود را بکار می برندمدعی آنند ؟؟ما که ندیدیم چرا روز بعداز شکست در گوشه ی از این کشور قایم می شوند وبه محض شروع انتخابات میان ومردم بدبخت وازهم می پاشونن وشکست را ارزانی شان می کنند ؟؟؟باید هوشیار بود ؟؟وآگاه وباوجدان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دست حق وگرد ملکشاهی بو………………..دشمنلمون هم سکه شاهی بو…………….دنیا دمیکه چو شارو بوسون………………نماینده خو تماشایی بو………………چک هور وارون هویچی نمه که……………….لافو هم مای بیقراری بو………………..یاران بنیشن وکمه آگر ……………..گرما هرو گرد ملکشاهی بو …………………….شخصیت عالی نومی الیار……………..کویشت نیسی سبزه جاری بو…………………..گلگله جارون در وکوه دشت……………….وگرد یک بون تنیا کاری بو………………….وامید حق ولطف علی……………………اگلیژه هم ملکشاهی بو…………………….سرتون نارم ژان ا دوران دیور……………….. که کارلنیه کرد هم دیاری بو…………………رنج ودرو بیه ؟حق کشی فره ؟……………….. وکیلمون باید هم طر یانی بو…………………………………………………………………..؟

  [پاسخ]

 8. اصولـــــــــــــــــــــــــگرا !!!!!

  … این هم از ترفند های نرم و چرب اصلاح طلبان است. که از ایشان تعریف میکنند ! تا سرکاری شود و بیاید خودش را ضایع کند. تا میتوانی بیا……… بیا …. با خودت ۲٫۳ نفر دیگر بیار.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 9. به هیچ عنوان ایشان جایگاهی دربین مردم نداردورای هم ندارد دربخش هاوشهرستان

  [پاسخ]

  من کوهدشتیم در :

  آقای کونانی شما شهر و روستا را کوچه خودتون تصور نکنید

  [پاسخ]

 10. راه زنیدراه را اینکه نگارمیرسد
  درسته ایشان اصولگراهستندامااصلاح طلبان هم خیلی هاشون ایشان رو مدیرتوانمندی میدونند وبهش رای خواهنددادوحمایتش خواهندنمود.
  بدون شک قویترازهمه کاندیداها هستن

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  شما اصلاح طلبها تصور می کنید باسر کار گذاشتن وتعریف ،،می توانید دیگران را گول بزنید

  [پاسخ]

 11. این راه به ترکستان هم نمیرود

  [پاسخ]

 12. ابراهیمی علیرغم مغرور بودن و اخلاق تند و شکستن شخصیت افراد زیر دست ، نیرویی توانمند است . اگر این خصوصیات بد رو نداشت از تمامی افراد حاضر شایسته تر بود

  [پاسخ]

 13. ملکشاهی ثابت کرده تمام هم و غمش رومشکانه و انصافا برای رومشکان سنگ تمام گذاشته و چنانچه اینبار به مجلس راه یابد کوهدشت به کل به حاشیه رانده میشود . ما مردم عامه هم که فقط دنباله رو و بدون بینش سیاسی تشریف داریم .

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  موافقم محمد

  [پاسخ]

 14. ای کاش ما افتخار داشته باشیم کسی مثل ابراهیمی نمایندمون باشه

  [پاسخ]

  من کوهدشتیم در :

  دوست و همشهری عزیز ،خوشحالم هنوز کسانی هستند که تشنه پیشرفت کوهدشت عزیزمان هستند،آقای ابراهیمی واقعا توانمند هستند اما هرگز در عرصه انتخابات به عنوان کاندیدا حاضر نمیشوند

  [پاسخ]

 15. فقط اتحاد قبادی واما می یا نظر جامعه روحانیت ومدرسین

  [پاسخ]

 16. ناجی کوهدشت آقای ابراهیمی

  [پاسخ]

 17. متاسفانه افرادی که در فضای مجازی کارشان فقط تهمت وبی تقوایی ست وشهادت رودر رویی با افراد را ندارند .همه ما واقفیم که ابراهیمی یک سرو گردن از مدیران استانی بالاتر است در این شکی نیست اما هدف فقط تخریب است.

  [پاسخ]

 18. بنده وقعی به وقایع باند و جناح،حزب و گروه و فلان و بهمان سیاسی نمی نهم و اینان را بازی دنیای دون با آدم ها می دانم.اما به مدیریت بروز آقای سیروس ابراهیمی هم آگاهم، هم معتقد و هم خواستار. به چند جهت از جهات:یک،در گفتار صریح اللهجه و شجاع است. دور سر زدن و منگ منگ ملاحظه ای ندارد. دو،حق را خوب احقاق می کند رد پایش در رد یابی استیفای حق می ماند. سه،زیرک و باهوش است. به سادگی فریب نمی خورد.اگر غروری هم دارد، ستودنی است. به جا و هدفمند، تیر خلاص آن را در تقابل با غرور و جهل حاکم بر عقل، شلیک می کند. چهار، سالاری را به شایسته ها و بایسته ها می دهد. افراد پایار و باسواد را بیش تر در حلقه ی دوستی ها و مراودات خود دارد. کسانی که دیگران بوی دهانشان را حتی بر نمی تابند. (آنان که دینداری و بی دینی افراد را از بوی دهانشان می فهمند) پنج، بر سوء مدیریت می شورد. به هر قیمتی قول نمی دهد. قول را به قیمت میدهد و آن را محقق می کند. شش، راٌیی به ریا و ریاکاری نمی دهد. هفت، پیه ی کار را به پوست کلفت ریشه و اندیشه اش مالیده است…”آنچه معنی است خود پیدا شود” به نظر مردی و فردی بارانی تر از ایشان در آینده ی سالهای خشک سال راست گرایان نیست .

  [پاسخ]

 19. باحضور ایشان که فردی مدیر وتوانمندمیتواند باعث برد اصولگرایان شود

  [پاسخ]

 20. ما جمعی از فرهنگیان اصولگرا دفاع قاطعانه خویش را از ایشان اعلام میداریم

  [پاسخ]

 21. ایشان میتواند باعث اتحاد اصولگرایان شود اگر به صحنه آید

  [پاسخ]

 22. در درایت ومدیریت ابراهیمی تردیدی وجود ندارد دوران مدیریت ایشان در فرمانداری ستودنی ست

  [پاسخ]

 23. افرادی که از روی عقده بر عنوان کاندیدا شدن مهندس سیروس ابراهیمی کامنت منفی گذاشتندمثال خورشید را انکار کردن است.
  -میدانند جای دور زدن نماینده نیست.
  -منفعت شخصی و عوام فریبی تعطیل.
  -جایگاه افراد و طبقات اجتماعی مشخص و کوچک و بزرگ جایگاه خود را پیدا میکنند.
  -شایسته سالاری و پیگیری و سوال جواب از دست اندرکاران شهرستان.
  -اندیشه و برنامه ریزی جای هرج و مرج رفتاری در جامعه کوهدشت.
  حالا خدا وکیلی میتوانید اصل مدیریت و برنامه ریزی ایشان را انکار کنید.اخلاقیاتشان هم نشان از اقتدار و صحت عمل ایشان است

  [پاسخ]

 24. ای کاش که این ادعا واقعیت داشته باشد و آقای ابراهیمی پا به عرصه بگذارند،اقتدار و بینش بالا،توانایی اجرایی،هوش و ذکاوت و قدرت بیان ایشان راهگشای شهر غمزده ماست،بدون تعصب حزب و جناح و قبیله یکبار آتش نفاق و دو دستگی را خاموش کنیم ،به اعتلای میرملاس و همیان و معشوره فکر کنیم،علیرغم اینکه ایمان دارم ایشان کاندید نمیشود اما تنها چهره ایست که میتواند کوهدشت را از انزوا خارج کند

  [پاسخ]

 25. درود بر من.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط