سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۶:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۴در ۴:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 211 بازدید کد خبر:43876 چاپ خبر

دومین حکم سرپرستی به سرانجام نرسید/ بلاتکلیفی ۱۵ روزه ورزش الیگودرز

0

دو حکم سرپرستی صادره از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان به سرانجام نرسید. به گزارش کشکان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ۱۵ روز گذشته به افتخار بازنشستگی نائل آمد و از سمت خود کنار رفت. مدیرکل ورزش و جوانان استان طی حکمی معاونت اسبق جوانان اداره کل را به سمت سرپرست […]

۱۵-۹-۱۵-۱۶۱۲۳۳۳۸

دو حکم سرپرستی صادره از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان به سرانجام نرسید.

به گزارش کشکان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ۱۵ روز گذشته به افتخار بازنشستگی نائل آمد و از سمت خود کنار رفت. مدیرکل ورزش و جوانان استان طی حکمی معاونت اسبق جوانان اداره کل را به سمت سرپرست ورزش و جوانان الیگودرز منصوب نمود حتی این خبر توسط روابط عمومی اداره کل ورزش استان روی خروجی سایت قرار گرفت اما این خبر توسط سرپرست منصوب شده رد و زیر بار مسئولیت نرفت تا این حکم خود به خود منتفی گردد .مدیرکل ورزش و جوانان استان طی بررسی های دیگری توانست فرد جدید را جهت تصدی سرپرستی ورزش الیگودرز منصوب نماید نعمت رشیدیان مسئول پایگاه استعدادیابی از سوی مدیرکل ورزش استان ماموریت یافت تا وضعیت ورزش الیگودرز را مدیریت نماید اما روزی که قرار بود مراسم معارفه برگزار گردد به یکباره با مخالفت مسئولین شهری الیگودرز روبروشدند و اجازه شروع بکار به فرد جدید نیز داده نشد تا حکم دوم آقای مدیرکل نیز سرنوشتی بهتر از سرنوشت حکم نافرجام قبلی پیدا نکند.
بهرحال عدم تعیین تکلیف اداره ای که بیش از ۱۵ روز است رییس یا سرپرست ندارد جز ضعف و ایراد اساسی ما محسوب می شود و هیچ توجیهی در این خصوص قابل قبول نخواهد بود چرا که جوانان و اهالی ورزش الیگودرز در این مورد گله مند و معترض هستند و بارها این مورد را به خبرنگار ما اعلام نمودند و خواستار تعیین تکلیف وضع مدیریتی ورزش الیگودرز هستند.
انتظار می رفت مسئولین ورزش استان حداقل در این مورد قبل از صدور هرگونه احکامی در ورزش نسبت به همه جوانب آن بررسی های کارشناسی را انجام داده تا این چنین شاد و پشیمان نشویم.
بهرحال ما نیز منتظر می نشینیم و نظاره گر خواهیم شد که آیا حکم سوم سرپرستی برای ورزش الیگودرز صادر می شود و آیا مسئولان می توانند به  بلاتکلیفی وضع مدیریت ورزش در  شهرستان الیگودرز پایان دهند یا خیر؟

سید احمد موسوی/ خبرآنلاین

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. خوب یکی از الیگودرزی ها رو بذارن دیگه

    [پاسخ]

  2. جوادضیایی گزینه سرپرستی ورزش الیگودرزشد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط