سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۲:۲۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 556 بازدید کد خبر:43834 چاپ خبر

مربیان پیش دبستانی مراقب سوء استفاده افراد فرصت طلب و سودجو  باشند

0

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به ثبت اطلاعات مربوط به نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمت آموزشی گفت: تمام اطلاعات مربوط به این نیروها در سامانه اطلاعاتی آموزش و پرورش ثبت است و بر مبنای دستورالعمل وزارتی با  دریافت حقوق از محل حساب های دولتی و تاییدیه پرداخت حق بیمه می توانند  […]

گودرز-کریمی-فر-۳۰۰x2291

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به ثبت اطلاعات مربوط به نیروهای پیش دبستانی و خرید خدمت آموزشی گفت: تمام اطلاعات مربوط به این نیروها در سامانه اطلاعاتی آموزش و پرورش ثبت است و بر مبنای دستورالعمل وزارتی با  دریافت حقوق از محل حساب های دولتی و تاییدیه پرداخت حق بیمه می توانند  مشمول جذب قرار گیرند.

دکتر گودرز کریمی فر با تاکید بر اهتمام آموزش و پرورش برای دفاع از حقوق این نیروها و تلاش برای استفاده حداکثری از ظرفیت آنان گفت: ممکن است که برخی افراد سودجو و فرصت طلب بخواهند با سوء استفاده از نیروهای پیش دبستانی اقدام به اخاذی و کلاهبرداری نمایند. وی تاکید کرد : تمام اطلاعات مربوط به مراکزضمیمه  پیش دبستانی در مدارس دولتی در سامانه  آموزش و پرورش موجود است و  توسط  واحدهای نظارتی به دقت کنترل می شود و با افراد متخلف برابر ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد. کریمی فر مبنای ثبت نام از مشمولین این طرح را همکاری قبل از ۹۱/۷/۲۶ اعلام کرد و گفت: نیروهایی که پس از این تاریخ جذب مراکز پیش دبستانی شده اند تحت هیچ عنوان مشمول این دستورالعمل قرار نمی گیرند.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه افزود: متقاضیان می بایست نمون برگ تکمیل شده مبنی بردرخواست جذب ، تصویر مدرک تحصیلی دانشگاهی به همراه اصل آن ، تصویر شناسنامه و کارت ملی ، تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت وظیفه ( برای برادران ) ، گواهی اشتغال به کار درپیش دبستانی که به تایید آموزش وپرورش منطقه مربوط رسیده به همراه تاییدیه امورمالی منطقه مبنی بردریافت حقوق از حساب دولتی ( برای نیروهای پیش دبستانی) ، گواهی اشتغال به کار از شرکت خدماتی که به تایید آموزش و پرورش منطقه مربوط رسیده به همراه صورت حساب بیمه و تاییدیه امورمالی منطقه مبنی بردریافت حقوق از اعتبارات دولتی ( برای نیروهای خرید خدمات آموزشی)  ، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت از مرجع پزشکی مورد نظر را در تاریخ مقرر به منطقه یا شهرستان محل اشتغال خود تحویل دهند.

کریمی فر ادامه داد : داشتن مدرک تحصیلی حداقل کاردانی ، مرتبط بودن رشته تحصیلی با رشته تدریس مورد نیاز آموزش و پرورش  و رعایت ضابطه جنسیت و نیاز در دوره های مختلف تحصیلی ، از دیگر شرایط نیروهای مشمول این طرح می باشد.

وی در پایان تاکید کرد : شرط اصلی به کارگیری این نیروها نیاز آموزش و پرورش با توجه به رشته شغلی ، جنسیت و دوره تحصیلی خواهد بود و ثبت نام هیچ گونه حق و الزامی برای به کارگیری ایجاد نمی نماید.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب کریمی فر عزیز اگر با کمبود نبروی انسانی مواجه هستید چرا شهری مثل کوهدشت درجریان به کار گیری نیروهای شرکتی از هررشته ای یک یا دونفر بیشتر جذب نکرد؟ چرا با اعصاب و دلخوشی خانواده هایی بازی کردید که در این شهر سوخته تنها امیدشان به این مصوبه استخدامی بود. چرا نتوانستید اعلام نیاز بیشتری بکنید؟
  با شعار نمی توان وضعیت اسفبار این استان رو تغییر داد. برای شما و مسئولان لرستان جدا متاسفم که نخواستید حق استخدامی جوان هایی رو بگیرید که حق دارند دراین مملکت نفس بکشند. شما می توانستید ازاین فرصت استفاده کنید و باعث جذب تعدادی از جوان های تحصیل کرده ی بیکار این استان مفلوک باشید اما افسوس که :
  خفته خبرندارد سر در کنار جانان
  کامشب دراز باشد بر چشم پاسبانان

  [پاسخ]

 2. جناب کریمی فر پس سهم حق و التدریسها که دارای کد پرسنلی و مدرک دانشگاهی هستند و از بانک حقوق گرفتند چیه ما همچنان برای سیر کردن شکم پدر و مادر مریضی که چشمشان به دستان ماست به جای رفتن به کلاس درس باید به خانه های مردم برویم و کلفتی کنیم و حسرت روزهایی را بخورم که شغل شریف معلمی داشتم وبه جای رفتن به خانه بخت به فکر این بودم که هروقت رسمی شدم و تمام آرزوهای پدر و مادرم را بر آورده کردم ازدواج می کنم غافل از اینکه از کجا سر در می آورم و با چه شغلی امرار معاش می کنم نمی دانم کجا بروم چیکار کنم این بود که فقط برای شما نوشتم شاید که توانستید برایم کاری بکنید.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط