سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۱:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,112 بازدید کد خبر:43830 چاپ خبر

همایش شعر «شعرانه» در شهر مومن آباد برگزار شد

0

با حضور استاد کرم دوستی

عصر دیروز، شهرداری مومن آباد میزبان تنی چند از شاعران استان لرستان بود. در این همایش «نیمه استانی» که در شهر مومن آباد برگزار شد، شاعرانی از شهرستان ازنا، بروجرد، الیگودرز و دورود حضور داشتند و در میان استقبال خوب علاقه مندان به شعرخوانی پرداختند. به گزارش خبرنگار کشکان، این محفل ادبی اما، میهمان ویژه […]

d1

عصر دیروز، شهرداری مومن آباد میزبان تنی چند از شاعران استان لرستان بود.

در این همایش «نیمه استانی» که در شهر مومن آباد برگزار شد، شاعرانی از شهرستان ازنا، بروجرد، الیگودرز و دورود حضور داشتند و در میان استقبال خوب علاقه مندان به شعرخوانی پرداختند.

به گزارش خبرنگار کشکان، این محفل ادبی اما، میهمان ویژه ای داشت که برای علاقه مندان به شعر استان لرستان، به ویژه در زمینه ی ادبیات بومی، نامی آشنا و دوست داشتنی ست.

استاد کرم دوستی به عنوان میهمان ویژه و سخنران این مراسم در قسمتی از برنامه به ایراد سخن و شعرخوانی پرداخت که با استقبال و ابراز احساسات شاعران حاضر و علاقه مندان مواجه شد.

احسان درویشی، شهردار مومن آباد در خصوص این برنامه اظهار داشت: همواره شعر و هنر در میان مردم ایران جایگاه ویژه ای داشته و استان لرستان نیز اینگونه بوده و هست. استقبال و شور و شوق شهروندان برای شرکت در این برنامه خود گواه این مطلب بوده و حضور مردم علاقه مند به حدی بود که فضای محدود سالن همایش شهرداری پاسخگوی این اشتیاق نبود.

گفتنی ست در قسمتی از این همایش، گروه موسیقی «نوبانگ» به اجرای برنامه پرداختند.

این همایش با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر مومن آباد و همکاری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ازنا به بهانه ی روز شعر و ادب پارسی، از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه ی دیروز آغاز و تا حوالی ۱۸ عصر به طول انجامید.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود بر استاد عزیز کرم دوستی

    [پاسخ]

  2. درود خدا بر همکار محبوب و محجوبم استاد کرم دوستی که با هنرنمایی های خود باعث افتخار مردم لرستان بویژه لک زبانان شده و میشود. همچنین خدمت شهردار خوب مؤمن آباد جناب آقای احسان درویشی و اعضای محترم شورای شهر آن خطه به خاطر این همایش آفرین و خداقوت عرض میکنم.

    [پاسخ]

  3. ازشاعرآزاده ومحبوب وشهردارمحترم وخلاق آقایان استاددوستی ومهندس احسان دراعتلای فرهنگ استان تشکرمی شود.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط