سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۵:۵۱:۵۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۱در ۲:۴۱ ق.ظ تعداد بازدید: 86 بازدید کد خبر:4382 چاپ خبر

530 مركز آموزشی با همكاری دانش آموزان شركت كننده در طرح هجرت 3 بهسازی می شود

0

مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: 530 مركز آموزشی و پرورشی با حضور دانش آموزان شركت كننده در طرح هجرت سه در یكدوره 50 روزه تعمیر، ‌بهسازی و زیباسازی خواهند شد.


به گزارش ایرنا، علی ماكنعلی روز شنبه در جریان بازدید استاندار لرستان از روند اجرای طرح هجرت سه در لرستان، افزود: طرح هجرت سه با مشاركت اداره كل آموزش و پرورش، بسیج سازندگی، ‌بسیج دانش آموزی و سازمان دانش آموزی استان با حضور بیش از 15 هزار دانش آموز اجرا می شود.

وی با اشاره به اینكه این طرح از سوم تیرماه آغاز شده، اظهار داشت: این طرح با حضور 496 مربی و 496 استادكار بسیجی با هدف رنگ آمیزی، ‌تعمیر، بهسازی و مرمت مراكز آموزشی استان در قالب ‌برنامه های فرهنگی ، ورزشی و اردوهای زیارتی و تفریحی برگزار می شود.

* استاندار لرستان با صدور حكمی علی ماكنعلی مدیركل آموزش و پرورش استان لرستان را به عنوان رییس كمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد استان منصوب كرد.

دراین حكم آمده است: بنا به پیشنهاد دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و ‌با عنایت به مراتب تعهد، ‌درایت و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حكم شما را به ریاست كمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد لرستان منصوب می نمایم.

* معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش استان لرستان از برگزاری مراسم اعتكاف دانش آموزی در استان خبر داد و گفت: ‌توسعه ترویج و تعمیق فرهنگ اسلامی،‌ تقویت روحیه خودسازی، ‌تزكیه و تهذیب دانش آموزان و حضور فعال و پررنگ آنان در برنامه های مذهبی از جمله اهداف برگزاری اعتكاف دانش آموزی است.

علی قربانی افزود: دفاتر سازمان دانش آموزی،‌اتحادیه انجمن های اسلامی،‌بسیج دانش آموزی و پایگاههای اوقات فراغت تابستانی پذیرای ثبت نام از دانش آموزان جهت شركت در این مراسم معنوی می باشد.‌

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط