سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۲:۱۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ شهریور ۱۳۹۴در ۲:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 317 بازدید کد خبر:43811 چاپ خبر

مشاور استاندار لرستان در گفتگو با کشکان از برپایی کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب استان خبر داد

0

محمود حکمت نیا مشاور جوانان استاندار لرستان با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه کتاب استان اول مهرماه در خرم آباد دایر می شود که دو غرفه از این نمایشگاه به حوزه مشاوران جوان استاندار اختصاص یافته است. وی اظهار داشت: در این راستا باتوجه به حضور چشمگیر جوانان در فضای نمایشگاهی، کارگاه آموزشی سبک زندگی […]

modernمحمود حکمت نیا مشاور جوانان استاندار لرستان با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه کتاب استان اول مهرماه در خرم آباد دایر می شود که دو غرفه از این نمایشگاه به حوزه مشاوران جوان استاندار اختصاص یافته است.
وی اظهار داشت: در این راستا باتوجه به حضور چشمگیر جوانان در فضای نمایشگاهی، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با حضور حجت الاسلام دکتر داوود گودرزی و محسن تنه کار برگزار می شود .
وی با بیان اینکه تنه کار از فعالان این حوزه بوده و تاکنون ۵۵ کتاب در مباحث تربیتی تالیف کرده تصریح کرد: در این کارگروه مباحثی از جمله ازدواج جوانان، مسایل فرهنگی و مباحث روز مربوط به قشر جوان بحث و بررسی می شود.
وی گفت: همچنین توزیع بسته های فرهنگی ویژه جوان از دیگر برنامه ها در نمایشگاه کتاب خواهد بود و عضو گیری افرادی که تمایل به عضویت در جمع مشاوران جوان افتخاری استاندار را دارند نیز همزمان با برپایی کارگاه انجام خواهد شد.
حکمت نیا تصریح کرد: پیش از این نیز فراخوان جذب مشاوران افتخاری اعلام شده و افراد علاقه مند می توانند با نام نویسی در این طرح، استاندار لرستان را همراهی کنند.
وی با تاکید بر نخبه گرایی استاندار لرستان در امور اجرایی گفت: شرایط نام نویسی داشتن تحصیلات دانشگاهی و حداکثر سن ۳۵ سال در نظر گرفته شده است.
وی اظهار داشت: در این راستا افراد علاقه مند باید مشخصات و درخواست خود را به شماره ۳۰۰۰۲۸۲۸۹۵ پیامک کرده و یا از طریق پست الکترونیک مشاور جوان استاندار لرستان به     javanirani313@gmail.com ارسال کنند.
حکمت نیا گفت: استاندار لرستان به حضور جوانان و استفاده از ایده ها و نظرات آنان در توسعه استان معتقد بوده به همین منظور حوزه مشاوران جوان افتخاری استاندار با برنامه های متنوع وایده های خلاق شکل خواهد گرفت .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط