سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۴:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۱در ۲:۳۱ ق.ظ تعداد بازدید: 158 بازدید کد خبر:4379 چاپ خبر

‘رضا دریكوند’ به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان دلفان معرفی و منصوب شد

0

استاندار لرستان با صدور حكمی ‘رضا دریكوند’ را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان منصوب كرد و مراسم معارفه سرپرست جدید فرمانداری دلفان عصر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان در این شهرستان برگزار شد.


به گزارش ایرنا، معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان روز شنبه در مراسم معارفه و تودیع سرپرستان جدید و قدیم فرمانداری دلفان در فرمانداری این شهرستان گفت:

مهم ترین وظیفه مسئولان اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه در استان لرستان، خدمت رسانی صادقانه ، خالصانه و بی منت به مردم در راستای تامین رفاه، آسایش و امنیت برای عموم مردم باشد.

حسن شریعت نژاد افزود: لرستان سرزمین استعدادهای الهی با قابلیت های بسیاری است كه همه ما باید برای شكوفایی این استعدادها و قابلیت ها تلاش و كوشش كنیم و برهمین اساس توسعه و پیشرفت همه جانبه و پایدار استان مستلزم عزم و اراده جمعی و ورود همه افراد به میدان كار و تلاش و عرصه فعالیت برای عمران و آبادانی استان است.

وی اظهار داشت: برای شكوفایی استعدادها و فعلیت یافتن توانمندی ها و ظرفیت های بیشمار لرستان در بخش های مختلف بایستی كار عملی و كارشناسی مورد توجه جدی قرار گیرد و دراین مسیر باید از توجه به مطالب احساسی و زودگذر پرهیز كرد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: باید برای پیشرفت و ارتقا استان یك تعامل و همدلی مطلوب در میان تمامی دست اندركاران حاكم باشد و از موازی كاری و جزیره ای عمل كردن پرهیز شود.

وی با بیان اینكه همگی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می كنیم، تصریح كرد: مدیران به دور از عملكردهای احساسی و با تاكید بر مسائل علمی و كارشناسی برنامه های خود را اجرایی نمایند.

شریعت نژاد افزود: برنامه ریزی و تلاش شبانه روزی برای خدمت خالصانه و موثر به مردم مناطق روستایی و محروم كشور یكی از مهم ترین سیاست های دولت نهم و دهم است و برهمین اساس مسئولان دستگاههای اجرایی استان باید توجه ویژه ای به بحث مناطق محروم و قشر آسیب پذیر داشته باشند.

به گزارش ایرنا، دراین مراسم با تقدیر از تلاش های ‘مهدی پازوكی’، رضا دریكوند به عنوان سرپرست فرمانداری دلفان منصوب شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط