سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۰:۵۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴در ۴:۴۷ ب.ظ تعداد بازدید: 449 بازدید کد خبر:43785 چاپ خبر

مهار آتش سوزی جنگل های پلدختر با بیل و شاخ برگ درختان!

0

مدیر جهاد کشاورزی پلدختراز مهار آتش سوزی مراتع و جنگل های کوه گردکانه منطقه میانکوه غربی و کوه بابا بهرام دهستان ملاوی بخش مرکزی این شهرستان خبرداد. به گزارش کشکان به نقل از خبرآنلاین ، علی خادمی در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار داشت: آتش سوزی کوه گردکانه که از ساعت ۱۶ سه شنبه در منطقه […]

مدیر جهاد کشاورزی پلدختراز مهار آتش سوزی مراتع و جنگل های کوه گردکانه منطقه میانکوه غربی و کوه بابا بهرام دهستان ملاوی بخش مرکزی این شهرستان خبرداد.

۲۰۹۸۸۵_۶۹۰

به گزارش کشکان به نقل از خبرآنلاین ، علی خادمی در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار داشت: آتش سوزی کوه گردکانه که از ساعت ۱۶ سه شنبه در منطقه میانکوه غربی شهرستان پلدختر بوقوع پیوست پس از هفت ساعت مهار شد .
وی افزود: آتش سوزی به جنگل ها و مراتع کوه بابا بهرام دهستان ملاوی که از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه (دیروز) آغاز که ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیفه روز چهارشنبه (امروز) پس از ۱۶ ساعت مهار شد.
مدیر جهاد کشاورزی پلدختر بیان کرد: این دو آتش سوزی با تلاش نیروهای مردمی و اداره منابع طبیعی، هلال احمر و جهاد کشاورزی ، با وسایل ابتدایی بیل و شاخ و برگ درختان مهار شد.
وی عنوان کرد: از میزان خسارت وارده و حجم این دو آتش سوزی اطلاعی در دست نیست و نیروها در حال حاضر در منطقه مستقر هستند و به محض آزادسازی نیروها کار برآورد تعیین خسارت آغاز خواهد شد.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط