سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۵:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ شهریور ۱۳۹۴در ۴:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 685 بازدید کد خبر:43781 چاپ خبر

آغاز جشن عاطفه ها در لرستان

0

جشن عاطفه ها همزمان با سراسرکشور امروز در استان لرستان آغاز شد. به گزارش کشکان، مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: برای جمع آوری کمک های مردم نوعدوست استان در جشن عاطفه ها که امروز و فردا همزمان با سراسرکشور برگزارمی شود، ۲۲۵ پایگاه ثابت وسیار در مناطق مختلف مستقرشده است . آقای منتظری گفت: این […]

۳۹۳۲_۳۴۷

جشن عاطفه ها همزمان با سراسرکشور امروز در استان لرستان آغاز شد.
به گزارش کشکان، مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: برای جمع آوری کمک های مردم نوعدوست استان در جشن عاطفه ها که امروز و فردا همزمان با سراسرکشور برگزارمی شود، ۲۲۵ پایگاه ثابت وسیار در مناطق مختلف مستقرشده است .
آقای منتظری گفت: این پایگاه ها شامل ۲۵ مرکز نیکوکاری، ۷۲ پایگاه ثابت، ۴۷ پایگاه سیار، ۲۱ پایگاه بسیج مردمی و ۶۰ مسجد است که کمک های مردم نوعدوست لرستان به دانش آموزان نیازمند را جمع آوری خواهند کرد.
وی شعارامسال جشن عاطفه ها را مهر در انتظار همدلی اعلام کرد و گفت: در برگزاری این جشن ۲۵۰ نیروی رسمی، غیررسمی و افتخاری مشارکت خواهند داشت.
مدیرکل کمیته امداد لرستان افزود: کمک های مردم نوعدست تا اول مهرماه به بیش از ۱۶ هزار دانش آموز تحت پوشش اهداء می شود.
آقای منتظری همچنین از بر گزاری مر حله دوم جشن عاطفه ها همزمان با سراسر کشور هشتم مهر ماه در مدارس استان خبرداد وافزود: در این مرحله۳۴۰ پایگاه کمک های دانش آموزان را جمع آوری می کنند.
وی افزود: مردم لرستان در جشن عاطفه های پارسال ۱۲ میلیارد و۶۳۲ میلیون تومان به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط