سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۴۵:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴در ۴:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 621 بازدید کد خبر:43774 چاپ خبر

حضور ۱۲۰ دقیقه‌ای معصومه ابتکار در تلویزیون/ بررسی گزارش انباشت زباله در کوهدشت با حضور فعالان محیط زیست این شهرستان

0

در قسمت پیگیری گزارش های مردمی هم گزارشی از انباشت زباله در شهرستان کوهدشت که توسط مردم ارسال شده پخش می‌شود و پس از آن محمدحسین آزادبخت از فعالان محیط زیست استان لرستان و بهروز آزادبخت سرپرست شهرداری کوهدشت در این باره پاسخگو خواهند شد.

f5uc8ummr9rd4tzkyhz

 

شبکه یک شش ماه پس از دستور رهبری درباره حفظ محیط زیست،میزان اجرای این دستورات را پیگیری می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به منظور حضور در برنامه «سرزمین من» جمعه شب به شبکه یک می‌آید.

برنامه «سرزمین من» که پنجشنبه هر هفته بعد از اخبار ساعت ۸ صبح به روی آنتن می‌رفت این هفته بطور ویژه جمعه شب حوالی ساعت ۲۳ و پس از سریال «تبریز در مه» بمدت ۱۲۰ دقیقه بصورت زنده پخش خواهد شد.

در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ مقام معظم رهبری در دیدار فعالان محیط زیست کشور ضمن تأکید ایشان برحفظ محیط زیست بدون هیچگونه اغماضی، از مسئولان خواسته بودند تا در زمینه حل مسائل و مشکلات زیست ‌محیطی همچون آلودگی هوا،پدیده ریزگردها و دست‌اندازی به جنگل‌ها و مراتع و فضاهای سبز اقدامات جدیدتری انجام دهند. در این ویژه برنامه قرار است خانم دکتر ابتکار درباره اجرایی شدن مطالبات مقام معظم رهبری درخصوص محیط زیست در شش ماه اول سال ۹۴ گفتگو کند.

در این برنامه سه گروه از مهمانان هم در استودیو حاضر خواهند شد که حال و هوایی بومی و محلی به برنامه خواهند داد.

این مهمانان با لباس محلی محیط زیست منطقه خود و مناطق گردشگری و تفریحی آن را معرفی خواهند کرد و در عین حال از فعالیت های زیست محیطی درآن مناطق گزارش خواهند داد. شیما امیری به همراه پدر و مادرش علی اکبر امیری و فوزیه امیری که هر سه از اعضای گردشگری جامعه بنیاد عشایر تیره هیبتلو ایل قشقایی هستند گروه اول مهمانان برنامه را تشکیل می دهند.

مهمانان بخش دوم مریم شفیع زاده به همراه دخترش عسل اکبری و پویان کاظمی از اعضای انجمن آوای اردیبهشت کوهدشت لرستان هستند و هژیر کیانی نماینده شبکه سمن های محیط زیستی استان خوزستان به همراه عباس موسوی عضو تشکل حامیان تالابهای خوزستان دیگر مهمانان برنامه سرزمین ما را تشکیل می دهند.

در قسمت پیگیری گزارش های مردمی هم گزارشی از انباشت زباله در شهرستان کوهدشت که توسط مردم ارسال شده پخش می‌شود و پس از آن محمدحسین آزادبخت از فعالان محیط زیست استان لرستان و بهروز آزادبخت سرپرست شهرداری کوهدشت در این باره پاسخگو خواهند شد. در این ویژه برنامه همچنین با پنج فعال محیط زیستی و عضو انجمن‌های مردم نهاد شهرهای مختلف کشور تلفنی صحبت خواهد شد و این پنج نفر هرکدام این فرصت را خواهند داشت که یک سوال از مهمان برنامه خانم دکتر ابتکار بپرسند و جواب پرسش خود را بطور زنده از او ببینند و بشنوند.

برنامه «سرزمین من» به تهیه کنندگی الهام پیرهادی و اجرای کیا داود اسفندیاری، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که جمعه ۲۷ شهریور پس از سریال شبانه شبکه یک بصورت زنده به روی آنتن می‌رود.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. سرکارخانم ابتکار! اصلاح طلبان لرستان دل خوشی از شما ندارند… ایشان آقای بازگیر احمدی نژادی را لرستان برداشت و معاون محیط زیست پایتخت کرد!

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط