سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۴:۳۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۵ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 656 بازدید کد خبر:43730 چاپ خبر

حضور ناشران برجسته ی استانی و کشوری در نهمین نمایشگاه کتاب لرستان

0

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت : نهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از یکم تا هفتم مهر ماه امسال ، با حضور ناشران برجسته ی استانی و کشوری ، در محل نمایشگاه بین المللی خرم آباد برگزار می شود. به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل […]

۲۶۷۷۴۵_orig

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت : نهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از یکم تا هفتم مهر ماه امسال ، با حضور ناشران برجسته ی استانی و کشوری ، در محل نمایشگاه بین المللی خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، ماشاالله بهاروند عنوان کرد: ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب استان که ریاست آن بر عهده استاندار لرستان است با حضور معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان اولین جلسه برای برپایی این نمایبشگاه را برگزار کرد که در این جلسه ضمن تاکید بر برگزاری مطلوب نمایشگاه به لحاظ کمی و کیفی بر مشارکت همه دستگاه های استان در این نمایشگاه تاکید شد.

بهاروند اظهار داشت: برای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه به لحاظ کمی و کیفی تلاش شده است از ناشرین برجسته استانی و کشوری برای حضور در نمایشگاه دعوت به عمل آید.

وی افزود: دانشگاه های استان لیست تعدادی از ناشرین را اعلام کرده تا از ناشرینی که سال گذشته جای آن ها در نمایشگاه کتاب استان خالی بود برای حضور در نمایشگاه کتاب امسال دعوت به عمل آید.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تخفیف ۴۰ درصدی خرید کتاب در نهمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه ۲۰ درصد از طریق خرید بن کارت های الکترونیکی به عموم مردم تخفیف داده خواهد شد و ناشرین حاضر در نمایشگاه نیز بین ۱۵ تا ۲۰ درصد به مردم تخفیف خواهند داد.

بهاروند به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در حاشیه برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب استان اشاره کرد و افزود: تلاش می شود در این نمایشگاه دستگاه های فرهنگی شهرستان های استان با حمایت فرمانداران هر شهرستان به صورت روزانه از این نمایشگاه دیدن کنند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ناشرین حاضر در نهمین نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان از ناشرین نمایشگاه کتاب سال گذشته بیشتر خواهند بود یادآور شد: از دانشگاه های استان خواسته شده است میزان خرید خود از این نمایشگاه را اعلام کرده تا بن کارت های الکترونیکی برای آن ها تهیه شود.

 

۲۹۲۶۷۹_orig

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط