سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۹:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۵ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,357 بازدید کد خبر:43666 چاپ خبر

گزارش تصویری / مراسم روز بهورز

0

مراسم تجلیل از بهورزان

مراسم روز بهورز، سه شنبه ۲۴/۶/۹۴ با حضور دکتر امینی زاده و برخی از مسئولین شهرستان در محل سالن آمفی تئاتر سالن اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت برگزار گردید. گزارش و عکس: سیدمجتبی حسینی مطالب مرتبط: گزارش تصویری / تجهیز و نوسازی مراکز و خانه های بهداشت رومشکان موقعیت نامناسب بخش ICU […]

مراسم روز بهورز، سه شنبه ۲۴/۶/۹۴ با حضور دکتر امینی زاده و برخی از مسئولین شهرستان در محل سالن آمفی تئاتر سالن اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت برگزار گردید.

گزارش و عکس: سیدمجتبی حسینی

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

روز بهورز

سید مجتبی حسینی

دیدگاه

 1. امام جمعه محترم در جلسه ای جمله ای با مضمون زیر فرمودند:
  اگر مشکلاتی را از سوی مسءول یا هر کسی دیدید بی تفاوت نباشید
  و چه چیز مهمتر از جان و سلامت مردم و چه جایی …..از بیمارستان امیدوارم این مساءل را نادیده نگیریم که مردم کوهدشت به حق خود آگاه شوند وگرنه فرداخشک و تر را همه بسوزد .

  [پاسخ]

  کارمند شبکه در :

  گیرم که در شهرستان کوهدشت هیچ پزشک یا تحصیلکرده بهداشت و درمانی برای ریاست بیمارستان وجود ندارد چرا حسابداری آن چندین ماه است بی مسءول مانده واقعا در این شبکه چه میگذرد؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. هزینه ای رو که خرج این همایش کردید به یک بیمار کمک میکردید کلی ثوابش بیشتر بود همینم میشد توی نماز خانه شبکه برگزار کرد

  [پاسخ]

 3. آقای دکتر امینی زاده:
  شما قبل از بکارکیری تون به این مردم قول شرف دادید که حق رو به حقدار برسونید و کسانی رو که علم و مدرک تحصیلی و تجربه کاری دارند رو در پست های شبکه و بیمارستان بکار بگیرید و برای بیمارستان ظرف یک هفته رییس تعین کنید و بقول معروف بیمارستان و شبکه رو آباد آباد کنید!!!!!!!!!!!!پس کجاست ا!!!!
  بجای …………….کار مردم شهید پرور و نجیب این شهر برس و جلوی دروغ و ….. و ………. رو بگیر !!!!
  راستی:
  رفتی بیمارستان نگاه رو نگاه کنی دقیقا شکل یک مکان زیارتی مثل درب کنبد و … رو داره ،از خودتد پرسیدی این همه خرج چه ربطی به یک مکان درمانی داره!!!!!
  راستی آقای دکتر میدونی!!!!قبل از ساخت یک مرکز باید simulation (شبیه سازی )اون رو دید.

  [پاسخ]

 4. ضمن خسته نباشی وخدا قوت به برگزار کنندگان مراسم و تشکر از سید مجتبی که مثل همیشه یه زیبا یی مراسم های شبکه بهداشت ودرمان را به تصویر میکشند

  [پاسخ]

 5. سلام جناب آقای دکتر امینی زاده، خسته نباشید.
  راستی، برخورد با اون پزشک قلابی که راننده شبکه بهداشت رومشگان بود و رفته بود روستای سرطرهان و خیلی از اهالی اون روستا رو بدون هیچ آگاهی ای و بدون در نظر گرفتن مسائل بهداشتی و با یک تیغ جراحی حجامت و جراحی کرده بود و پاسگاه روستا اونو دستگیر و تحویل حراست شبکه بهداشت کوهدشت (آقای مستی) داده بود خداوکیلی پیگیری شد یا با کدخدامنشی آقازاده ها فراموش شد و بحثش برای همیشه کنار زده شد؟؟؟ خواهش می کنیم تو همین سایت جواب بدید.

  [پاسخ]

 6. پرستار‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍

  خیلی از آقایانی که همش به سینه می کوبیدن که بیمارستان کوهدشت ریاست نداره و ……..الان میبنیم که گویی دغدغه اشان نبود ریاست بیمارستان نبوده بلکه پست اونها بوده دیگه هیچ اعتراضی ندارند در جواب این
  آقایان باید بگم که:
  گیرم که خلق را به فریب خویش فریفتی با دست انتقام طبیعت چه میکنی
  تا زمانی که منافع شخصی رو به منافع اجتماعی ترجیح دادیم و با فریبکاری از مردم سوء استفاده کردیم شاید بطور موقت وضع مان تغییر پیدا کند اما در راهی پا نهاده ایم که تقاصش در ثانیه ای گرفته می شود.

  [پاسخ]

 7. ساکن خیابان حسابی

  شخصی در خیابان حسابی در منزل شخصی اقدام به انجام کارهای دندانپزشکی نموده در حالیکه میگن انتقال بیماریهایی که کشنده هستند از این طریق خیلی زیاده چند بار به مسءولین بهداشت اطلاع دادیم اما گویی حوصله پیگری ندارند یا نمیخوان پیگیری کنند پس واحد پاسخگو کجاست؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 8. سلام دکتر عزیز
  همچنان که در قران و احادیث آمده ظلم پایدار نمی ماند و تجربه هم نشان داده که کسانی رو که حق دیگران را پایمال می کنند به شدیدترین وجه ممکن بهای آنرا پرداخت می کنند و خدا از همه چیز بگذرد از حق الناس نمیگذرد،نمیدونم چرا و به چه دلیل به این وضوح و روشنی ………………………!!!!!!!!
  اون آقا و خانمی که با خون دل خوردن درس خونده و مدرک تحصیلی بالا در حد ارشد رو داره و تجربه کاریش مفید و سازنده بوده چرا باید ترد بشه و یک نفر با مدرک سیکل و یا دیپلم که نمیدونه دو ۲ضربدر۲ میشه چند جایگزین اون بشه ،چرا چرا چرا!!!!!!!!!!
  چون از بستگان فلان قدرت سیاسیه!!!!!
  چون………………………..!!!!!!
  چون …
  از حق الناس بترسد و به این مردم نجیب و شهید پرور و انقلابی خدمت کن

  [پاسخ]

 9. یک سوال مدتهاست داره آزارم میده بدجور و اون اینکه:
  با وجودی که در پاکی وصداقت و نجابت و انقلابی بودن آقای دکتر ساکی ریاست دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی و استاندار عزیز جناب آقای مهندس بازوند جای هیچ شک و شبهه ای نیست و از خداوند منان توفیق روز افزون و سربلندی و عاقبت بخیری آنها رو خواهانم اما نمیدونم چرا در مورد این همه ظلم و بی برنامه بودن شبکه بهداشت کوهدشت اعم از نداشتن رییس در بیمارستان،بکارگیری افرادی که دارای سابقه های در حد زندان و اختلاس(که تمام این شهر بر اختلاس آنها واقف میباشند)،بکارگیری افرادی که دارای مدرک تحصیلی نمیباشند ، کشته شدن حداقل ۱یا ۲ نوزاد در زایشگاه بیمارستان سکوت کردن!!!!!!!!!
  آیا از نظر شما این همه در برابر این همه ظلم باید سکوت کرد!!!!!!!!
  (مسول محترم کشکان بخاطر خدا نمایشش بدید )

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط