سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۰:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ شهریور ۱۳۹۴در ۴:۳۷ ب.ظ تعداد بازدید: 663 بازدید کد خبر:43626 چاپ خبر

انتصاب «نعمت اله رشیدیان» به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز

0

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب شد. علی یاور  عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان لرستان نعمت اله رشیدیان را که از نیروهای با تجربه  ورزش استان است، به سرپرستی اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب نمود. در ابلاغ عزیزپور خطاب به رشیدیان آمده […]

طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب شد.

علی یاور  عزیزپور مدیر کل ورزش و جوانان لرستان نعمت اله رشیدیان را که از نیروهای با تجربه  ورزش استان است، به سرپرستی اداره ورزش و جوانان الیگودرز منصوب نمود. در ابلاغ عزیزپور خطاب به رشیدیان آمده است که استفاده از تمام ظرفیت های ورزشی و تعامل با ادارات شهرستانها و ورزشکاران در دستورکار قرار گیرد.

رییس اداره ورزش و جوانان کوهدشت ،سرپرست اداره ورزش و جوانان الشتر،مسئول پایگاه استعدادیابی استان از جمله سوابق اجرایی سرپرست جدید اداره ورزش و جو انان الیگودرز می باشد.

البته هفته گذشته نیز حکم سرپرسی ورزش و جوانان الیگودرز بنام حشمت امان الهی یکی دیگر از  پرسنل باتجربه و موفق ورزش استان زده شد که این حکم در همان روز انتصاب منتفی شد و امان الهی حاضر به قبول این سمت نشد این بار حکم سرپرستی برای نفر دوم یعنی رشیدیان زده شد که امیدواریم به سرنوشت حکم قبلی دچار نشود و باید منتظر ماند و دید که آیا سرپرست دوم در ورزش الیگودرز می ماند؟

از حدود دو هفته گذشته که توکلی رییس قبلی اداره ورزش و جوانان الیگودرز بازنشسته شده تا بحال ورزش الیگودرز سرپرست یا رییسی نداشته و جای سوال دارد که مکاتبات اداری ورزش این شهرستان در این مدت چگونه انجام می شود؟  تعلل در گماردن افراد در پست های ورزشی استان چه توجیهی می تواند داشته باشد؟

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. تبریک میگم انتصاب بجا شما رو, لایق بهترین منصب ها هستید پاینده باشید.

  [پاسخ]

 2. باز هم مدیر احمدی نژادی

  [پاسخ]

 3. باعرض تبریک به دوست عزیز ولایق خودم امیدوارم که موفق وموید باشید.

  [پاسخ]

 4. جناب آقای رشیدی انتصاب بجا وشایسته حضرتعالی را به عنوان سرپرست اداره ورزش وجوانان الیگودرز را تبریک عرض می نمایم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط