سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۷:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۴در ۹:۲۷ ق.ظ تعداد بازدید: 184 بازدید کد خبر:43609 چاپ خبر

معاون توسعه و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان سفر می کند

0

معاون توسعه و برنامه ریزی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی ،در راستای پیگیری و رفع مشکلات پروژه ی تالار بزرگ خرم آباد ، به لرستان سفر خواهد کرد . به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در جلسه ای که روز گذشته با حضور مهندس اصلانی […]

۲۹۳۷۲۸_orig

معاون توسعه و برنامه ریزی وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی ،در راستای پیگیری و رفع مشکلات پروژه ی تالار بزرگ خرم آباد ، به لرستان سفر خواهد کرد .

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در جلسه ای که روز گذشته با حضور مهندس اصلانی معاون عمرانی استانداری لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، معاون اداری و مالی اداره کل و علی اصغر کار اندیش معاون توسعه و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد ، در خصوص رفع مشکلات پروژه ی تالار بزرگ خرم آباد تصمیمات جدیدی اتخاذ گردید .

حجت الاسلام والمسلمین حنان با اشاره به برخی مباحث مطرح شده در این جلسه گفت : سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت طی دو هفته ی آینده در سفر به استان لرستان با استاندار دیدار و در خصوص رفع مشکلات پروژه تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به اشاره به ساخت و نصب اسکلت اصلی پروژه تا ۶ ماه آینده ، گفت : از اعتبار شش میلیارد تومانی اختصاص یافته به این طرح ، تا کنون ۵۰ درصد آن پرداخت شده و قرار است طی مراحل مختلف تکمیل ، مابقی این مبلغ نیز به مجری پرداخت شود .

حنان با اشاره به انتخاب مهندس ناظر جدید پروژه ، از لغو قرارداد با شرکت ماشین سازی لرستان ، مجری ساخت اسکلت پروژه ، خبر داد و افزود : از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه ، لغو قرارداد با مجری سابق ساخت و نصب اسکلت پروژه ی تالار بزرگ خرم آباد و عقد قرارداد با یک شرکت جدید در جهت تسریع در تکمیل و ساخت پروژه است .

وی در پایان به برگزاری جلسه با خانم رودکی ، مدیر کل برنامه و بودجه ی وزارت اشاره کرد و افزود : در این جلسه مباحثی مانند اختصاص بودجه های شناور در حوزه های فرهنگی ، هنری و عمرانی به لرستان ، تجهیز و تعمیر مجتمع های فرهنگی و هنری و احداث مجتمع در شهرستان های دوره و رومشکان مطرح و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد که از آن جمله حضور کارشناسان این اداره کل در استان در اینده ی نزدیک است .

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط