سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۰۵:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,413 بازدید کد خبر:43587 چاپ خبر

افتخار آفرینی روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور

0

به گزارش کشکان،روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی رتبه اول تکنوازی کمانچه را در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور کسب نمود. روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان اعلام کرد روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی با ارسال اثر توانست مجوز شرکت در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور را دریافت و به بخش […]

photo_2015-09-12_14-07-08

به گزارش کشکان،روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی رتبه اول تکنوازی کمانچه را در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور کسب نمود.

روابط عمومی انجمن موسیقی لرستان اعلام کرد روزبه استغفاری کمانچه نواز لرستانی با ارسال اثر توانست مجوز شرکت در نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور را دریافت و به بخش رقابتی جشنواره راه پیدا نماید.

نهمین جشنواره موسیقی محلی مناطق زاگرس نشین کشور در روزهای ۱۷و۱۸و۱۹ شهریور ماه سال جاری در شهر بروجن استان  چهار محال و بختیاری برگزار شد و هنرمند جوان لرستانی در بخش ساز های کششی توانست در بین ۵ کمانچه نواز رتبه اول را کسب و توجه هیآت داوران را به خود جلب نماید.

شایان ذکر است داوری  این بخش از  جشنواره  برعهده  اساتید  هادی منتظری، هوشنگ جاوید و حمید توفیقی بود.

روزبه استغفاری از خانواده ای هنرمند در سال ۱۳۷۶ در خرم آباد متولد شد و نواختن کمانچه را از سال ۱۳۹۱ زیر نظر اساتید همایون پشتدار ،  احسان عبدی پور و حسن سالم شروع نمود و هم اکنون سال سوم دبیرستان در رشته رایانه مشغول به تحصیل می باشد.

ایشان  در سی و دومین دوره مسابقات هنری دانش آموزان کشور  که در مرداد ماه سال گذشته در شهر نیشاپور مشهد مقدس برگزار شد توانست رتبه اول کمانچه نواز ی  را از آن خود نماید و همچنین در هشتمین جشنواره سراسری موسیقی « بیت و حیران »  که در اسفند ماه سال گذشته در آذربایجان غربی شهرستان سردشت برگزار گردید در بخش دو نوازی کمانچه و با همراهی میثم بستامی نوازنده تنبک مقام اول را کسب نمود.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط