سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۶:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۴در ۳:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 326 بازدید کد خبر:43571 چاپ خبر

دوستانی که سر و صدا می کنند، بدانند که اسناد آلماتی موجود است!

0

ظریف خطاب به جلیلی

دکتر محمدجواد ظریف گفت: قصد پاسخ به دکتر جلیلی را ندارم،  زمانیکه ایشان مسئول مذاکرات بودند، یکبار هم مصاحبه نکردم چون بحث ها را به نفع کشور نمی دانم، با این حال منتقد جدی دوستان بودم. کل تحریم های اقتصادی، مالی و اتحادیه اروپا از روز اجرا لغو می شود. کل تحریم هایی که امریکا […]

=_UTF-8_B_MTQ0MTUzNjE3MDU4MF9oYW1pZHJlemEgZGFzdGplcmRpIC0yNi5KUEc=_=دکتر محمدجواد ظریف گفت: قصد پاسخ به دکتر جلیلی را ندارم،  زمانیکه ایشان مسئول مذاکرات بودند، یکبار هم مصاحبه نکردم چون بحث ها را به نفع کشور نمی دانم، با این حال منتقد جدی دوستان بودم.

کل تحریم های اقتصادی، مالی و اتحادیه اروپا از روز اجرا لغو می شود. کل تحریم هایی که امریکا بر شخصیت های غیرامریکایی اعمال می کند، اجرای آن متوقف می شود. علاوه بران تحریم هواپیمایی را نیز برمی دارند.

آیا دوست دارید گروگان نتانیاهو باشید که هی می گویید چرا تحریم ها متوقف می شود؟  این سخنانی که می گویید خلاف نظر رهبری است و تفسیر به رای است.

دوستانی که می گفتند همین توافق ها را کرده بودند، پیشنهاد الماتی دست ماست، اگر میخواهد پخش کنیم؟ مطالعه کنید،  یک جای آن نگفته تحریم ها را برمی داریم.

دوستانی که سروصدا می کنند، بدانند بحث های گذشته موجود است. دوستان ممکن است برخی فرمایشات را بگویند بحمدالله، در این دوره اینقدر ازادی هست که هرکسی هر چه می خواهد می گوید.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ناز نفست ظریف میخ کوب آقای بذرپاش رو کرد دیگه نفس نکشید تاآخرجلسه بوجودت افتخار میکنیم دکترجان برات ازصمیم قلب دعا میکنم

  [پاسخ]

 2. مثل اینکه از همدیگه خوب خبر دارید !

  [پاسخ]

 3. دیپلمات باید کوبنده صحبت کنه مثل دکتر ظریف که طرف های غربی را هم میخ کوب کرد.

  [پاسخ]

 4. اصلاح طلبان زیاد به ظریف افتخار نکنید.۱- اب سنگین ارک رو باید بتون بگیریم ۲-از پارچین که هر وقت خواستند می توانند بازدید کنند ۳-فردو در هم باید کارههای تحقیقاتی انجام بدیم(معنیش اینه که شبیه پارک کشاورز خودمان میشه شبها مردم برن کباب بخورن) ۴- خدا میدونه بعد از دوره اصلاح طبان چند تا از مسولانشان پناهنده میشن = از این به بعد نام ظریف رو باید در کنار نام شاهان قاجار قرار داد( اقا محمد خان ظریف) در آخر این قدر تعریف نکنید شاهان قاجار زمین مملکتمان را باج می دادند ظریف شما هم علم هسته ای را از ما گرفت.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط