سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۸:۰۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۴در ۲:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 2,621 بازدید کد خبر:43564 چاپ خبر

توزیع ناعادلانه تولیدات صداوسیمای لرستان/ به شهرهای دیگر توجه شود

0

محمدتقی توکلی

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۵ درصد تولیدات صداوسیمای لرستان در مرکز استان بوده و اقوام لر به خصوص قوم بزرگ بختیاری به این موضوع اعتراض دارند. به گزارش خبرگذاری مهر، محمدتقی توکلی ظهر دوشنبه در مراسم کلنگ زنی استودیوی بام خرم آباد و ایستگاه فرستنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکزلرستان با […]

IMG17473311نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۵ درصد تولیدات صداوسیمای لرستان در مرکز استان بوده و اقوام لر به خصوص قوم بزرگ بختیاری به این موضوع اعتراض دارند.

به گزارش خبرگذاری مهر، محمدتقی توکلی ظهر دوشنبه در مراسم کلنگ زنی استودیوی بام خرم آباد و ایستگاه فرستنده تلویزیونی صدا و سیمای مرکزلرستان با بیان اینکه حدود ۹۰ درصد استان به شبکه دیجیتالی مجهز است، اظهار داشت: امروز سه هزار شبکه ماهواره ای برای از بین بردن خانواده و جدا کردن فرزندان و مقابله با انقلاب دست به دست هم داده اند.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما تنها جایی است که باید برای هجوم ماهواره و اینترنت تقویت شود، عنوان کرد: تقاضا داریم آن ۱۰ درصد باقی مانده استان نیز با کمک استانداری و سایرین به دیجیتال مجهز شود چرا که مردم ما توقع دارند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صدا و سیما به عنوان دانشگاه و مرکز آگاهی رسانی به مردم تلقی می شود، ادامه داد: لرستان با وجود تمام ظرفیت ها و منابع خدادادی اولین استان بیکار کشور است که از صدا و سیما انتظار می رود نقاط ضعف و راهکارهای مقابله با مشکلات را بیان کند.

توکلی با بیان اینکه صداوسیما باید در راستای ترویج فرهنگ کار و آگاهی مردم در این زمینه تلاش کند، تصریح کرد: ۹۵ درصد تولیدات صداوسیمای لرستان در مرکز استان است و اقوام لر به خصوص قوم بزرگ بختیاری به این موضوع اعتراض دارند.

وی نبود امکانات را یکی از دلایل این توزیع ناعادلانه دانست و افزود: پخش اخبار استان نیزباید بر اساس ارزش خبری بوده و اولویت بندی اخبار نباید بر اساس جمعیت باشد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. قوم بزرگ لک هم شدیدا ” اعتراض دارند

    [پاسخ]

  2. مامردم کوهدشت این شبکه لرستان رو قبول نداریم هر وقت از شبانه روز کانال لرستان رو بزنی همش دم از مشکلات خرم آباد وچه بایدچه نباید کرد برای توسعه این شهرمی زنند ./این شبکه باید اسمشو تغییر بدن به شبکه خرم آباد ./

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط