سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۴:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۱در ۱۰:۵۷ ب.ظ تعداد بازدید: 184 بازدید کد خبر:4342 چاپ خبر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان در سكوت كامل خبری تودیع و جانشین وی معرفی شد

0

مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید جمعیت هلال احمر استان لرستان بدون حضور مسئولان استان و خبرنگاران رسانه ها در سكوت كامل خبری و رسانه ای برگزار شد.


به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، در این مراسم كه با حضور دو نفر از مقامات جمعیت هلال احمر كشور در خرم آباد برگزار شده، ذبیح الله سیاهپوش مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان جای خود را به حسین رضا مرادی معاون امداد و نجات این جمعیت داد.

براساس این گزارش، برگزاری كامل مسكوت این مراسم به گونه ای است كه حتی مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان نیز از نحوه و چگونگی برگزاری مراسم اظهار بی اطلاعی كرده و می گوید، برگزاری این مراسم بدون هیچ اطلاع قبلی انجام شده و روابط عمومی نیز درجریان برنامه نبوده است.

تودیع بی سر و صدای مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان موجب واكنش گسترده خبرنگاران در استان شده و از سوی دیگر اخبار و شایعات زیادی نیز در خصوص علت این تغییر و تحول در سطح رسانه های استان پخش شده است.

به گزارش ایرنا، حسین رضا مرادی كه تا پیش از این معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان را برعهده داشت، با برگزاری این مراسم به عنوان مدیرعامل جدید جمعیت هلال احمر لرستان جانشین ‘ذبیح الله سیاهپوش شده است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط