سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۲۹:۰۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۴در ۱:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,485 بازدید کد خبر:43416 چاپ خبر

واردات ۶ تُن الاغ در دولت احمدی‌نژاد!

0

براساس آمار ۶ تن الاغ در دولت محمود احمدی نژاد به کشور وارد شده بود. به گزارش ایلنا، بحث واردات بی‌رویه کالا در دولت دهم طی ۲ سال گذشته همواره مورد بحث بوده است اما نکته جالب این است که چرا درآمدهای حاصل از فروش نفت صرف واردت الاغ و دیگر حیوانات و محصولاتی که […]

۱۴۵۱۷_۷۶۰براساس آمار ۶ تن الاغ در دولت محمود احمدی نژاد به کشور وارد شده بود.

به گزارش ایلنا، بحث واردات بی‌رویه کالا در دولت دهم طی ۲ سال گذشته همواره مورد بحث بوده است اما نکته جالب این است که چرا درآمدهای حاصل از فروش نفت صرف واردت الاغ و دیگر حیوانات و محصولاتی که واردات آن فاقد توجیه است، شد.

واردات 6 تُن الاغ در دولت احمدی‌نژاد!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. …………….. ولی براساس چه منابعی دارین این اراجیف رو ارایه میدین بابا بس کنید خجالت بکشین دین و دنیاتون رو میدین به یه پوست پیاز که بازدید از سایتتون بره بالا

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  آقا سجاد چرا زورت داره خوب ۶ تن الاغ وارد شده.

  [پاسخ]

 2. فقط احمدی نزاد//دروغ بس است نمیشه از کارهای مهمش مثل نانو /لیزر /توریست درمانی /سهام عدالت /مسکن مهر /سهمیه بندی بنزین /یارانه /حذف کوپن وهزاران کار مفید دیگه بگید

  [پاسخ]

  سجاد در :

  یه چیز دیگه به اینا اضافه کنید که قبل از آقای احمدی نژاد چقدر ما اتوبان داشتیم بعد از اون چقدر .همین جاده خرم آباد کوهدشت کی خواست که تعریض بشه . الان نیم متر نیم متر پیشرفت کاری داره.

  [پاسخ]

 3. احمدی نژادمردمی بود .ومردم دوستدار او هستند.

  [پاسخ]

 4. از خدا کمی بترسید . در دوران احمدی نژاد اگر هیچی نبود امید واقعی در دل مردم بود با ان همه دشمن قلدر که داشت ولی تا جایی که توانست به مردم خدمت کرد.

  [پاسخ]

 5. حتما شما پول سهامت را خرج کردی همش مصیبت بود

  [پاسخ]

 6. این اراجیف را روزنامه خانوادگی اقای هاشمی رفسنجانی یعنی ارمان مینویسد و متاسفانه سایت کشکان نیز بارها اقدام به درج نموده است . کل مردم ایران میدانند که چرا این خاندان از احمدی نزاد دلخورند .

  [پاسخ]

 7. ایلنا: http://www.ilna.ir/

  واردات ۲۱۸۴ تن ملاقه و ۲۲۸۱ تن بیل در دولت احمدی نژاد

  ایلنا: http://www.ilna.ir/

  [پاسخ]

 8. همانطوریکه برادران اصلاح طلب لحظه به لحظه در سنوات گذشته مشغول گرفتن عکس های یادگاری با سران اصلاح طلب بوده اند هیچ بعید نیست که این واردات رو اونا به عنوان برگ برنده برای امروز وارد کرده باشند و گرنه با کدوم سند و مدرک می توان به احمدی نژاد منتسب میشن همین الان آمار واردت در اکثر اقلام واردتی بسیار نگران کننده است شما می تونید فردا هر موجودی روی به دلایل عملی و تحقیقاتی وارد کنید و مسولین رو توجیه بفرمایید ده روز دیگه همین دولت رو به خاطر واردات آن محکوم کنید

  [پاسخ]

 9. آقای الف، بنده کلا از سود سهام عدالت دارم روزگار می گذرانم!!!!
  آقای الف، توریست درمانی؟ هم اندیشان شما شیشه اتوبوس توریست ها را خرد می کنند!
  آقای الف، یارانه/ حذف کوپن؟! برادر من یارانه و کوپن هر دو یکی هستند! فقط نام و نحوه انجامشون فرق داره! منطتقتون تو حلقم!!!!

  [پاسخ]

  الف در :

  آقای ب ، یارانه صف طولانی و معطلی ندارد. مگر یادت رفته برای گرفتن اقلام کوپنی یک نفر بایستی کار و زندگی خود را رها می کرد.
  شب ها از ساعت ۳ شب در صف نانوا و روزها تا ساعت ۳ بعد از ظهر در صف نفت اوقات را می گذراندیم .
  توریست درمانی کار امثال لنکرانی و مشایی و همشهری اش دکتر سمیعی است. و…
  منطتقتون تو حلقم!!!!

  [پاسخ]

  مهدی ع در :

  ….. تو هم خواندن ونوشتن بلدی

  [پاسخ]

 10. واقعا که .همون مسکن مهر میارزد به کار صد تا از این رئیس جمهور ها

  [پاسخ]

 11. خجالت بکشید این حرفای پوچ وبی معنی و…

  [پاسخ]

 12. ما که از احمدی نژاد راضی هستیم خدا ازش رازی باشه مردی که در خدمت قشر محروم بود .من تا۱۰۰سال دیگه هم که کار می کردم صاحب خونه هم نمی شدم الان به لطف ایشان خونه هم دارم .این دولت جدید خوبه ؟که همش قول میده که مشکلات بیکاری رو حل کنه ۲سال گذشت هیچی ندیدیم به خدا .؟دریغ از یه وام خود اشتغالی .

  [پاسخ]

 13. نگران نباشید !!!

  [پاسخ]

 14. با سلام خدمت مدیریت محترم سایت واقعا ممنونم شما ثابت کردید که بی طرف هستید.
  اگر ادعای شما راست باشد، اقای احمدی نژاد برای راحت کردن کار پدران شما خرراواردکرد.
  وقتی دولت اصلاح طلب برد با داد وفریادگفت که ما به سر خزانه خالی اومدیم وبا دزد نشان دادن دولت وقت واتحام به انها کار را برای اختلاس خود شروع کردند وقتی رهبری دید که زیاد دروغ دغل در میاورند به انها هشدار داد که شما کاری با دولت قبلی نداشته باشید وکار خودتان را انجام دهید.
  حال این دولت با تکیه بر صندلی امامت،صداقت،راستگویی ،حقانیت وبد جلوه دادن دولت اقای احمدی نژادبه کار خود برای بدست گرفتن کشور توسط حزب چپ ادامه میدهد.
  یکی از بزرگان اصلاح طلب پسر هاشمی است که با اختلاس اشکارابتدا دستگیر شد اما این دستگیری سوری بود چون پدرش بااین کار میخواست اورا فراری دهد ولی در شمال دستگیر شد ،اقای هاشمی (حاج اقا خاطره)درگوش مهدی هاشمی (پسرش)وقتی که توسط نیروهای قضایی دستگیر شدگفت :پسرم این ده سال تمام می شود وتوازاد می شوی انشاالله اختلاس بیشتری میکنی،(( برای اثبات این مطلب می توانید برنامه دکتر سلام مربوط به این موضوع را نگاه کنید )) واین مهری بود بر دهن حزب چپ که دیگرواژه اختلاس رابه دولت وقت ربط ندهند،جالب این است که اقای مهدی هاشمی چطور وتوسط چه کسانی اختلاس بزرگ خودرانجام داد ((این هم پرونده خواص خودش را دارد که بعد از این دولت عوامل ان شناسایی می شوند ))قانون به این شکل است که وقتی دردولتی اشتباهی صورت میگیرد بعدازان دولت سراغی ازان خبط انجام داده شده میگیرند چون کسی جرات نقد وبررسی درزمان ان دولت را ندارد با این حال چند مورد از دولت کنونی شناخته شده((چند برج بزرگ ساخته شده در شهر های مختلف-پول های پس گرفته شده میلیاردی از بانک ها ی خارجی که حالا کجان-اموال وثروت میلیاردی پس گرفته شده از بابک زنجانی کاین ها کجایند و…..)) البته چه کسی می تواند کاری انجام دهدوبگوید این کارها رانکنید،مگر اینکه حزب راست بیاید وبه نام دولت اصولگرایان دولت قبل از خود را محاکمه کند.(خواهیم دید که کدام دولت اصلاح طلبان خبط زیادی دارد،یا اتحامات زده شده به اقای احمدی نژاد یااختلاس های علنی شما)
  دردنیا یک کلمه برای تائید کردن ویکی هم برای رد کردن وجود دارد که بلی و نلی نام دارند پس دولت اعتدالی نیز وجود ندارد (مگر درزمان خلافت امامان)اگر وجود داردپس چرا مسئولین شایسته وپرکاراصولگرا را عزل کرده ونصب ان یک اصلاح طلب بوده .
  با وجود اینکه دردولت احمدی نژاد از واژه ی اعتدال صحبتی به میان نیامداما بسیاری از افراداصلاح طلب درزمان ایشان استاندار یا فرماندار و…. بودند.اقای احمدی نژادگفت: چنانچه تحریم ها افزایش یابند یارانه را((با همان خزانه خالی ))۷۰%افزایش می دهنداما این دولت قص دارد گاماس گاماس یارانه کل ملت راقطع کند.
  دراواخر دولت احمدی نژادپراید۱۱میلیون تومان بودحالا۲۲میلیون وپانصد هزارتومان است بااین حال که دردولت احمدی نژادهیچ مذاکره ای با۵+۱به دستوررهبری صورت نگرفت ،چون حضرت اقا فرمودند: امریکا هیچ غلطی نمی توان بکندوما امریکارازیر پامیگذاریم، وگرنه امریکا وهم پیمانانش دست مارابرای امدن به پای میز مذاکره می بوسیدند ،پس عزت ایران خدشه دارنشد وهرچه تهدید نظامی کردند هیچ غلطی نتوانستند انجام دهندولی حالا اسب زین شده رودادیم لگام روگرفتیم.
  الحمدالله این دولت هیچ کارعمرانی انجام نداده همش اون قبیل کارهایی از دولت قبلی راافتتاح کرده که تامرز۹۵%انجام شده بودندونیاز به هزینه زیادینداشتن، نه همشون رو ها اشتباه نشه مثلا مسکن مهر بعضی از شهر هارو که تا۸۰%درست شده اند راتکمیل نکرده بااین حال این همه ادعا دارن. خدارا هزاران مرتبه شکر که هیچ کار عمرانی را خودشان انجام ندادند مگر نه می گفتند ایران روستایی بود وما ان را به این جا رساندیم.{ اگر شک دارید پس مطرح کنید دراین دوسال واندی چه کاری را کلنگ زده اید و خودشان به پایان رسانده اید }.
  شنیدم که یکی از مسئولین این دولت به پروژه مسکن مهر ایراد گرفته بود وگفته بود باید خونه ۲۰یا۳۰متری به مردم میدادند اخه کسی نیست بگه عوضی خونه سگ تو ۴۰متر حالا یه ایرانی بیاد با زن وبچه اش توی خونه ۲۰ متری بشینه، شما که دست ودل بازید گناه دارن اگه خواستید دراینده مسکن مهر رو ادامه بدید یکم اندازشو بیشتر کنیداخه مهدی هاشمی هم اینده نگربود هم دست ودل بازسکه میبره زندان تاروز عید قربان به عوامل زندان عیدی بده.وای اگه ایشون نباشن چی میشه ¿¿¿سرمردم ازگرسنگی خشک میشه!!!
  اقای روحانی در مصاحبه با تلویزیون می فرماید ماتحریم را۶۰%کاهش داده ایم با کشور های مختلف قراردادکاری بسته ایم اما نه تنها اقلام ارزان نشدندبلکه گران هم شدندایا استاد قراردادتحریم امضا می کنید، به عنوان مثال گران شدن نان در چند مرحله – گران شدن خودرو -گران شدن بنزین وحذف سهمیه ۴۰۰تومانی -گران شدن کرایه درون شهری وبورون شهری گران شدن کتاب درسی طی دوسال و……به نظر شما یه کارگر ساده چطور میتونه برای بچه هاش کتاب درسی بخره که قیمت هر دست ان حداقل ۴۰ هزارتومان است پس پول خرج بقیه ماه را از کجا بیاورد ،جان کندن یک کارگر دریک روز هزینه اش ۳۰ هزار تومان وهزینه چند برگ رنگی خدا تومن.
  اقتدار احمدی نژادیعنی این که بدون هیچ مذاکره وتوافقی وبدون بستن هیچ قرارداد جدیدی سکان کشور را دردست داشت.
  ودراخر احمدی نژاد اشتباه کرد چون کار عمرانی زیادی انجام داد وبقیه انها برای این دولت باقی ماند واین راهی بود برای خالی ماندن خزانه به بهانه انجام کار های عمرانی که بدون هیچ زحمت وبودجه زیادی انها را به نام خود تمام کردندوپر شدن جیب حسن کلیدوعوامل ان .
  >>برخلاف عادت صحاب فیل است ای عجب برسرمرغان کعبه سنگ باران امده<<

  [پاسخ]

  ب در :

  آقای مهدی عزیزی! شما در ان نوشتارتان فقط بیست و یک غلط املایی و ده ها غلط دستوری داشتید. اغلاط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و تحلیلی پیشکش! فعلا دولت در حال پاکسازی و جمع آوری ورق پاره های دولت قبل است، اعم از مدارک تحصیلی و قطعنامه های دول غربی…

  [پاسخ]

  همشهری در :

  استاد حالا با یه جعبه شیرینی میان درخونتون خودت درستش کن
  بخاطر اینه که تند نوشتن ودر بعضی جاها غلط های شکلی دارند واین یکی از عیب های زبان فارسی است که نه تنها برای اقای مهدی عزیزی بلکه برای شما هم پیش میاید با این حال معلوم است که شمازیادفشار عصبی از خواندن این مطلب بهتان وارد شده است.مفهوم روبفهم

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  دوخط نوشتی یک غلط داری مهندس بجای دولت غرب نوشتی دول غرب .

  [پاسخ]

 15. تورو خدا بزاریدش مردم بخونن[ باسپاس فراوان ازسایت کشکان]

  [پاسخ]

 16. در این نوشتار اصلاح بفرمایید

  [پاسخ]

 17. اقایاخانم ب که خیلی ادعای ملای راداری راستی متوجه شده ای که مدیران دولت تدبیروامیدشما برای خر وگاو وبزغاله که واحدشمارش انها راس است تن زده اند برای درخت به نظر شماچه واحدی بکارمی برند متشکرم

  [پاسخ]

 18. درود بر عزیزی

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط