سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۱:۰۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ ،‌ ۱۲:۴۳
۲۰ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 730 بازدید کد خبر:43385 چاپ خبر

مهر ، شروع مجدد زندگی، نشاط، امید به آینده روشن تر و بهار تعلیم و تربیت است

0

گودرز کریمی فر

آموزش و پرورش معتقد است که باید نگاه سنتی تعلیم و تربیت مبتنی بر حافظه محوری و سطحی نگری تغییر کند و نگاه سیستمی جدید با رویکرد یادگیری های عمیق و مفهومی جایگزین شود.

گودرز-کریمی-فر-۳۰۰x229مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در برنامه زنده رادیو لرستان با اشاره به فعالیت چند ماهه ستاد پروژه مهر از آمادگی ۴ هزار و  ۲۰۰ آموزشگاه برای استقبال از ۳۲۰ هزار دانش آموز خبر داد . دکتر گودرز کریمی فر افزود: مهر ، شروع مجدد زندگی ، نشاط، امید به آینده روشن تر و بهار تعلیم و تربیت است .
وی با اشاره به تشکیل ستاد پروژه مهر در آموزش و پرورش گفت: با هدف فراهم کردن بستر مناسب برای استقبال شایسته از دانش آموزان و فرهنگیان ستادی تحت عنوان ستاد پرورژه مهر تشکیل گردید که این ستاد با ۵کمیته اصلی فعالیت خود را از خردادماه سال جاری آغاز کرده است .
کریمی فر تاکید کرد : تا امروز بیش از ۲۸۰ هزار دانش آموز در سامانه سناد ثبت نام شده است و تقریبا بالای ۸۸ درصد کل دانش آموزان کار ثبت نام در مدارس را انجام داده اند
وی با اشاره به فعالیت کمیته تعمیر و تجهیز گفت : نزدیک به ۱۰ هزار میز و نیمکت در مدارس تعمیر و بهسازی شده اند . و نزدیک به ۷۰۰ آموزشگاه هم رنگ آمیزی شده و در ۳۰۰ آموزشگاه هم تعمیرات اساسی صورت گرفته است .
مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در ادامه گفت : آموزش و پرورش معتقد است که باید نگاه سنتی تعلیم و تربیت مبتنی بر حافظه محوری و سطحی نگری تغییر کند و نگاه سیستمی جدید با رویکرد یادگیری های عمیق و مفهومی جایگزین شود.
کریمی فر اضافه کرد : آموزش و پرورش به دنبال مهارت آموزی به دانش آموزان و آماده کردن آنها برای زندگی موثر و فعال در اجتماع است . وی تاکید کرد : توجه به پژوهش سراهای دانش آموزی ،هوشمند سازی مدارس ؛ توجه به جشنواره ها و المپیادهای علمی هم در سال تحصیلی آینده بیشتر مورد توجه قرار می گیرد .

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط