سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۷:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 1,940 بازدید کد خبر:43311 چاپ خبر

آیا باز هم اشتباه خواهیم کرد؟

0

فریبا مرادپور

فریبا مرادپور/ کشکان: آیا باز هم اشتباه خواهیم کرد؟ این روزها که به جامعه و مردم شهر خود می نگریم آرام آرام موجی از جنب وجوش و رفت و آمدها را در میان بعضی افراد و گروه های مختلف مشاهده می نماییم . از کنار منزل بعضی شاخصین که می گذریم بعضاً تجمع خودروها و […]

۸۱۲۷۳۴۹۵۳_۳۸۷۱۰

فریبا مرادپور/ کشکان:

آیا باز هم اشتباه خواهیم کرد؟

این روزها که به جامعه و مردم شهر خود می نگریم آرام آرام موجی از جنب وجوش و رفت و آمدها را در میان بعضی افراد و گروه های مختلف مشاهده می نماییم . از کنار منزل بعضی شاخصین که می گذریم بعضاً تجمع خودروها و سواری ها را در صفوف نسبتا طویل مشاهده می کنیم که نشان از برقراری مجدد جلسات خانگی است. بعضی عزیزان که مدیریت ها و پست هایشان کمتر اجازه می داد در میان مردم ظاهر شوند و از مطالبات و مشکلات متعدد مردم «که البته کم هم نیستند» گریزان بودند و به صورت فوق سری به شهر و بعضی نزدیکان سرکی می زدند، باز هم با نزدیک شدن به یکی از صحنه های مشارکت مردمی به یاد مردم و نقش آنان در مسئولیت دادن به این عزیزان افتاده اند. بماند هر عزیزی که از میان این مردم رنج دیده و سیاست زده شهر برمی خیزد، آنان را با خود همسو می نماید و نردبان  ترقی خود را از آنان می سازد ، تاچه اندازه از سر صدق و با چه عیاری از نیت و شوق خدمت به همین پایین نشینان وارد عرصه می گردد و بعد از پیروزی و حمایت، تا چه مقدار بر عهد و پیمان خود راسخ می ماند و تا کجا می تواند هدف اصلی خود را در معرض فراموش شدن نگذارد. چه مقدار همنشین شدن و قرارگیری در صف بالا نشینان ،مشکلات شهر ،نابسمانی ها ونابهنجاری ها را از یاد او می برد ونشستن در صف محرومینی که یکی از سفره های رنگین این حضرات را در خواب ها و رؤیاهای شیرین خود فرض می نمایند در نظر مبارکشان کم رنگ می نماید؟ سرمایه گذاری ها و مشارکت شخصی در پروژه های میلیاردی، جذب بودجه های چند میلیونی و به اصطلاح عام المنفعه را که فقط قرار است نان شب عده ایی از این مردم همیشه  آرزومند را تأمین نماید از خاطر مبارک پاک می نماید یا نه؟

به خود مردم شهر و بخصوص جماعت فرهنگی همکارم که حق سروری و استادی بر  بنده حقیر دارند باز می گردم که خودمان را در خودمان جستجو نماییم:

بدون هیچ تردیدی همه به این امر واقفیم که قشر فرهنگی در سطوح مختلف مشارکت ها و رقابت ها همواره بیشترین نقش را بازی نموده و هر کاندید در هر سطحی از رقابت از یک شورای ده گرفته تا یک نماینده مجلس و رییس جمهور ،همواره بیشترین سرمایه گذاری را بر طیف فرهنگی آموزش وپرورش معطوف می دارد و شور و نشاط موجود در هر رقابت سیاسی مرهون فعالیت فرهنگیان است که به تنهایی درصد بسیار وسیعی از دولت را در برمی گیرند. نمی خواهیم چشم خود را بر روی تلاش ها، خدمات و برخی کارهای شایسته مسئولین ببندیم و خدای ناکرده پرده انصاف را کنار بزنیم، اما این سوال مطرح است، ماکه بار سنگین تولید و تربیت اندیشه ها را بدوش گرفته ایم اگرحمایت ها وجانبداری مان در مسیر درست و مدیریت یافته بوده است چرا چهره شهر و دیار و مردمانمان اینقدر غبار گرفته ،خسته  و رنگ پریده بنظر می رسد؟ چرا کمتر روزی است که خبرخودکشی و دیگرکشی ذهنمان را متلاطم نسازد؟ نه طراوت و سرزندگی را در مردم می بینیم نه هدفمندی و آرمان خاصی دنبال می گردد، بیشتر مردم به گونه ایی فقط دغدغه تأمین یک وعده غذای خود را دارند ،گویا آموزش ،فرهنگ،تفریح ،ورزش وغیره در زندگی این مردم جایگاه تعریف شده ای ندارد البته بجز طیفی قلیل که از هرحیث روزگار بر وفق مرادشان می چرخد. بنده بیشترین ارتباط و برخوردم  با طبقه ضعیف جامعه است؛ هر روز با یک دختر بی کس و کار که از سر ناچاری تن به ازدواج ناموفق داده  یا زنی که بخاطر سیر نمودن شکم بچه های یتیمش هر دری را میزند و یا همسرش دربستر بیماریست و هیچ امیدی به هیچ جا ندارد برخورد می نمایم وبضاعتی جز شریک شدن در گریه شان ندارم ،ریشه این همه کمبود را باید در کجا جستجو کرد؟ آیا جز در اندیشه های خود مردم که ما باید آن را هدایت و پرورش دهیم؟

برادر و خواهر فرهنگی ام ؛مگر شهرستان کوهدشت چند درصد جوان بیکار دارد؟ آیا اگر درطول عمر باعزت و افتخار جمهوری اسلامی در آرمان ها و شعارهای این نظام که از لسان مبارک حضرت امام خمینی (ره) و دیگر مسئولین دلسوز بیرون می آمد و رهبری معظم انقلاب هم به کرات به آن ها تأکید و اشاره  دارند من و شما کمی تأمل  می نمودیم و بجای پی گرفتن نیات ، تعلقات و عقده های حزبی خودمان امورات معنوی و عام المنفعه و سرنوشت این مردم  را سرلوحه هدف خود در حمایت و پشتیبانی از کاندیداها قرار می دادیم و نیز با مطالبه طلبی منطقی بار گران  بیکاری و فقر جامعه و جوانان این شهر را بر دوش خود احساس می نمودیم هم اکنون سایه سنگین و کشنده بیکاری ،بزهکاری و اعتیاد ناشی از عدم تأمین شغل و در آمد بر سر جوانان ما کمتر وجود داشت و عدم اطمینان و ناامیدی یک یک جوانان مستعد ما را آواره شهرهای بزرگ و حاشیه های آنان نمی نمود.

اگر بخواهیم به صورت کلی به عملکرد تمام نمایندگان و مسئولین ادوار گذشته و حال ،نمره بدهیم ،آیا نمره قابل قبول دریافت خواهند کرد؟ آیا در دوران عمر انقلاب ،سهم این شهر حداقل یک کارخانه که چند صد نفر را مشغول و بی نیاز نماید نبوده است؟

آیا باز قصد داریم تمام حیثیت و رسالت و شأن فرهنگی خود را در راه نا صحیح هزینه و سرنوشت این شهر خاموش سیاست زده را با چند مطالبه و تسهیلات و امتیاز شخصی معامله نماییم؟

آیا قصد داریم برخی رجال را که سال هاست خارج از این مردم زندگی می کنند و اگر هم دردهای آنان را بفهمند قادر به درک کامل نیستند بر سرنوشت آنها حاکم کنیم؟

اگر قرار است کسی به واقع  بار مسئولیت را بردوش خود احساس نماید به خود اجازه می دهد زمانی را که باید در میان قشر بدون پشتوانه و ضعیف سپری کند بیشتر به اقلیتی خاص اختصاص دهد؟

پرواضح است که بعضی رفتارها،افکار و عملکردها رویکرد و راهبرد مناسبی را نشانه نمی روند و یک نمونه بارز آن انتخابات اخیر شورای شهر بود. چه شعارهایی بیان گردید و تنی چند با پشتوانه برخی  چه اهانت ها که به نظام و حریت این مردم نکردند.

ایمان واقعی،  لیاقت ،شجاعت ،اصالت  ،مکتبی بودن ،آرمان گرایی ،تدبیر، خلاقیت ،در میان مردم بودن و خود را به خاطر ایشان بزحمت انداختن چه اندازه معیار انتخاب ما مخصوصا قشر فرهنگی بوده است؟

آیا بنده فرهنگی درانتخاب کاندید مورد نظرم یک جامعیت هرچند نسبی را از شاخصه های فوق در نظر خواهم گرفت؟ آیا پیگیری عقده هامان توانسته به ما آرامش ببخشد؟

آیا ما باز هم اشتباه خواهیم کرد؟

آیا ما فرصت جبران اشتباهاتمان را داریم؟

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. باسلام خدمت خانم مرادپور .مطلب جالبی بود ونشان از درک وفهم بالای شما دارد.متاسفانه ازنسل جوان بدلیل عدم مطالعه وتحقیق درمورد برخی مسائل مخصوصا در شهرستانی چون کوهدشت که برخی ضدارزش ها ارزش شمرده می شود وبدلیل سلطه نسل قدیم بر نسل جوان در خانواده ها که آن هم به خاطر مصرفی بار آمدن جوانان و نداشتن شغل ودرامد می باشد باعث شده قدرت تصمیم گیری از آن ها گرفته شود ،انتظار بیشتری نمی رود .متاسفانه هیچ وقت رزومه نمایندگان دوره های قبلی از هر لحظی چه فرهنگی چه اقتصادی و…..مورد بررسی قرار نمی گیرد وتعصب های کور کورانه از طرف برخی ها بازهم سبب سر دادن شعارهای زنده باد مرده باد فلانی می شود کاش نسل جوان با درک وشعور امروزی تصمیم می گرفت تا مجبور نباشد برای لقمه ای نان دست به هر. کاری بزند ،کاش می فهمیدند خودشان قهرمان هستند ودنبال قهرمان نمی گشتند ،مردم نیاز دارند از طرف مسولین برایشان راه چاره ای اندیشیده شود از نامهربانی ها خسته شده اند اما باز هم فانوس بدست دنبال امیدی می گردند که شاید نوشدارویی بر زخم التیام نیافته شان باشد .کاش مسولین به قول هایی که به مردم می دهند درخلوت خود فکر می کردند ،عمل کردن به قول ها پیش کششان.بازهم از مطلب زیبای شما فرهنگی فرهیخته کمال تشکر را دارم

  [پاسخ]

 2. امامی راد پنجشنبه گذشته ساعت ۹ شب در جمع تیم انتخاباتی خود که در غیاب رسانه ها و سآیت های محلی برگزار شد به آنها گوشزد نمود که خود را برای یک انتخابات سنگین ، پرشور و سالم آماده کنید . وی در پاسخ سئوال یکی از اعضای ستاد خود در خصوص وحدت و اجماع اصولگرایان در شهرستان اظهار داشت که دیوار بی اعتمادی بسیار بلند است طیف مخالف یعنی تیم قبادی هر موقعه قدرت داشته باشن اعتقادی به وحدت ندارن . با این وجود پیش بینی میشود که دود سیاه همچنان از اردوگاه اصولگراها بلند است و امیدی به وحدت نیست

  [پاسخ]

 3. آزموده را آزمودن خطاست

  [پاسخ]

 4. درود بر خانم مرادپور اصولگرا موفق باشید

  [پاسخ]

 5. سلام براستاد ونویسنده فرهیخته ،شیرزن لرستان خانم مرادپور
  بسیار زیبا بود ،امیدوارم مردم فهیم کوهدشت اینبار با چشمانی باز وبدور از تعصب سرنوشت خود را تعیین نمایند

  [پاسخ]

 6. با عرض سلام و ادب
  این جمله که میگویم تنها نقل قولیست از یک شهروند و بنده قبل ازنگارش آن عذر میطلبم.
  ایشان گفتند تا روزی که معلم ما برای چسباندن عکس فلان نماینده بالای تیر برق میرود این شهر روی پیشرفت را به خود نخواهد دید.
  خانم مرادپور فرهنگی فرهیخته،در هر جامعه ای نهادهای مختلفی وجود داردکه در عرصه فعالیتهای سیاسی حضور فعال دارند.اما دو نهاد هستند که نباید به هیچ وجه نباید آغشته به این فعالیتها بشوند.زیرا یکی با سلامت روان مردم و دیگری با سلامت جسم آنها سر و کار دارد.یعنی آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.که متاسفانه در شهر ما به علت حجم بالای نیروهای این دو نهاد،باید بپذیریم که سیاسی ترین هستند. و این چیزی نیست جز فاجعه.
  سربلند بمانید

  [پاسخ]

  ایرانی در :

  شما که الان اینجور میگی تا حالا واسه هیچ نماینده ای هورا نکشیدی؟؟؟؟
  با ماشین دنبال نماینده راه نیفتادی؟؟؟؟
  اول باید خودمان را اصلاح کنیم بعد دیگران را آقای محترم…

  [پاسخ]

 7. جناب سرکارخانم مرادپورباسلام وسپاس از نوشته شما,متاسفانه سه دوره نمایندگی امامی راد ویک دوره شیخ علی قبادی باعث عقب ماندگی شهر شده حالا ما فرهنگیان اصلاح طلب تصمیم گرفتیم متحد وارد شویم وعقلانی ویک نماینده ای با پشتوانه ی سیاسی کشوری که بتواند کار کند به مجلس بفرستیم
  اجماع اصلاحات بر فرج اله مومنی خوشفکر استارت
  این مهم است.

  [پاسخ]

  خدایار در :

  لطف کن فق، نطر خودت رو بگو

  [پاسخ]

  فرهنگی در :

  جناب ملا…خوشنامون خواهشا فقط از طرف خوت بنویس مرم بزرگ خوشنامون را نام ب چهره نکن ….

  [پاسخ]

  حسین در :

  لطفا دوره آقای دوستی را از قلم نیندازید.

  [پاسخ]

  بی طرف در :

  اصلاح طلبان با جابه جایی مدیران اصلاح طلب خود را به هلاکت و دعوت به تفرقه بین خودشان میکنند اصلاح طلبی که پست از او گرفته شود دوباره رای به اصاح طلب نمی دهد

  [پاسخ]

 8. ازمطلب زیباتان بسیارسپاسگزارم…..واقعیت دردناکی بود.

  [پاسخ]

 9. بانظرات شما کاملا موافقم دوست و هم فکر عزیز

  [پاسخ]

 10. درود بر فریبا مرادپور ،ای کاش مسولین ومردم ما هم لشگر کشی های جناحی را مثل شهرهای اصفهان وبروجرد برای یکبار هم شده کنار
  بگذارند و به فکرنشاط و سرزندگی شهر باشند،انتخاباتی که برادر رابه جان برادر انداخته وپدر را ازپسر رو برگردانده…

  [پاسخ]

  داویزش در :

  اکبر جان اگر بحث جناح بازی نبود که تو استخدام نمی شدی خواهر زاده آقای———-

  [پاسخ]

 11. خانم مرادپور یک موقع فکر نماینده شدن به سرت نزنه چون میلیاردی باید خرج کنی

  [پاسخ]

 12. جناب خوشناموندمن خود یک نفرکوهدشتی طرفدارجناح سابق چپ واصلاح طلبان فعلی بوده وهستم اگرمیدان معلم کوهدشت که بصورت نیم میدانی درآمده آن را برای هرکسی صورت می دادن بازاین فرمایش شمارامی کردند دوست عزیز تازمانیکه بین اهالی برای نماینده محترم فرق داشته باشند توبهترازاونیستی باشدتازمانی که جوانان ما بخود نیایند وخود را قبول نداشته باشند همین طور خواهد بود وباید درانتظار نظر مبارک آن هانشت چاره چیست خود کرده را پشیمانی سودی نیست دوستان جای بسی تعجب است چرا آقایان صیدعلی کورانی فرومحمدی آزادبخت چنین کردن چرا به قوم وطایفه خود توجه نکردن که با یک پرسش فرمایشی برایل وطایفه خود پشت کرده وآنان را چنین کوچک شمارده اند ما دراین شهر بزرگ می بینیم که اگر ازیکصد نفر که درحال عبور ازخیابانی درکوهدشت هستند پرسش شود ازکدام طایفه هستید بطور حتم یکسوم آنها ازاین دو طایفه می باشند پس چرا جناب مومنی ازصندوق سردرآورد جناب محمدی آزادبخت شما چرا

  [پاسخ]

  کوهدشتی در :

  برادر یا خواهر گرامی شما هنوز به فکر طایفه بازی هستید سعی کنید با فکر باز تر به مسائل سیاسی شهر اندیشه کنید.

  [پاسخ]

  امرایی قومت در :

  بقول خودت برادریا خواهرگرامی از بینش جناب بسیارخوشحالم وآرزودارم چنین باشد که شما می خواهید واما شما نفرمودید که گفتار ونوشته بنده درست بود یا نادرست آیا دوستان شما دربیانیه خود مگر نه از نظر سنجی وپرسش از مردم سخن گفته ونوشته اند این آقایانی که من معرفی کردم درکوهدشت که این پرسش صورت گرفته صاحب رای ونفوذ هستند یانه شما اول این را به روسنی بیان فرما تادرنوشته بعدی خود را به همه معرفی کنیم ودراین باب بامردم خود حرف بزنیم وآن وقت نقش استادی خود را دردیدعموم قرار ده

  [پاسخ]

 13. سرکار خانم مرادپور دست مریزاد واقعا مطلب جالبی بود استفاده کردیم امیدوارم این دوره مردم کوهدشت تصمیمی آگاهانه بگیرند تا باز هم مجبور نباشند به خاطر انتخاب خود اظهار ندامت و پشیمانی نمایند. در جواب آقا یا خانم آزادبخت هم عرض میکنم تا جایی که ما خبر داریم خانم مرادپور از نیروهای فعال اصلاح طلب میباشد و ملاک اصولگرایی و اصلاح طلبی دور گذشته انتخابات نیست که بخاطر نداشتن کاندید اصلاح طلبان سه گروه شدند و هر گروهی بنا به تشخیص خود به یکی از کاندیداهای اصولگرا رای دادند.

  [پاسخ]

 14. درودبرشماکه تحلیلت خوب بود، اگر همه مادرست انتخاب کنیم وحاصل انتخابمان فردی باتفکرات سازنده وتوسعه ای باشد و او افراد توانا وصاحب اندیشه رابرای مدیریت ها انتخاب کند هیچگاه طرح های اجرایی وزیرساختی شهرستان عقیم نمی شوند وبودجه ها برگشت نمی خورند وجوانان بیکارنمی مانند.

  [پاسخ]

 15. محمد ازادبخت همیشه کنار میکشه چون باید پول خرج کرد

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  موضوع پول خرج کردن نیست بلکه احترام به نظر مردم و احترام به وا‍زه مردم سالاری است

  [پاسخ]

 16. با سلام و احترام .این بار با وجود فردی اندیشمند ,کاردان وتوانمنیدی همچون جناب اقای مومنی مردم فهیم شهرمان اشتباه نخواهند کرد .به امید سرافرازی و سربلندی برای دلسوزان ودوستداران این دیار.

  [پاسخ]

 17. عزیزان همه می گوییم مخالفت می کنیم -حمایت میکنیم اما غافل از همسایه هستیم همه ما فردای قیامت جوابگوییم ازطرفداریهای غلط از انتخابهای اشتباه ازتکرار اشتباه امشب در خانه از یکی از اقوام شنیدم که یک خانم جوان دو دختر چهار ودو ساله دارد به علت بی کاری شوهرش حتی بعضی روزها گرسنه می خوابند در هفته ای دو بار به خانه پدرش میره تا شاید بچه هاش شکمی سیر بخورن پدرش هم به علت اینکه دامادش بی کار هست نمی گذارد نوه هایش به خانه ایشان برن دزدکی سری به خانه پدرش می زند در نبود پدر این خانم بخت برگشته سنی هم ندارد ولی نمی داند با این دوطفل که ۱۵ سال از خودش کوچکترن چه کار کند اگر نماینده ای هم پیروز می شه فقط به فکر آنانی هست که گوسفند جلو پاش کشته این گونه افراد فراموش شده ها هستند مقصر کیست جز من وتو خدا یا شاهدی همه این مطالب را ازط روی صداقت نوشتم شاید حداقل ۵۰درصد گرفتاریهای این بنده خدا راننوشتم حالا همه از اصلاح وازاصول حرف بزنیم مردانگی مرده انسانیت مرد

  [پاسخ]

 18. سلام وعرض احترام ازمطلبتان استفاده کردیم تشریف ببرید اداره اموزش وپرورش ببیند اقایان اصلاح طلب محترم هنوزتشریف نیاورده چه جوی را حاکم نموده اندچه نیروهای ارزشی محترمی که به ناحق کنارگذاشته شده اند خدا به همه مارحم کندعامین

  [پاسخ]

 19. آیا باز هم باید شاهد کاندیدای اجاره ای اصلاح طلبان باشیم؟یقینا اینگونه خواهد بود

  [پاسخ]

 20. درود بر فریبا خانم مرادپور زیبا نگاشتی عالی بود لذت بردم اماهمکار گرامی چارلی چا÷لین میگوید هر چه کردم مردم بفهمند فقط خندیدند این مردم دنباله رو دهه شصتند … خانم مرادپور همکار گرامی این مردم خیلی بزرگوارتر از ما فرهنگیان هستند فرهنگی که برای کارشناسیمم

  [پاسخ]

 21. سلام ،مااشتباه نمی کنیم وبرای باورهایمان ارزش قائلیم.با آمدن آقای مومنی حرفی برای گفتن نمی ماند .وهمه اصلاح طلبان واقعی ایشان را با کمال افتخار انتخاب می کنندایا وقت آن نیست که شما هم به جمع ما بپیوندید تا شهرمان را آباد کنیم.به امید آنروز

  [پاسخ]

 22. خدمت سرکارخانم مرادپور عرض سلام وخسته نباشید دارم متن بسیار زیبا و دلنشینی را به تصویر قلم کشیدید اما این مسئولین و نمایندگان هستند که مکرر مردم را فریب میدهند این جماعت طبقه متوسط به پایین کوهدشت به امید دست یافتن به فردای روشن در انتخابات شرکت میکنند پس با توکل برخدا باچشمانی باز و دیدگاهی روشن در انتخابات شرکت خواهیم کرد .آزموده را دوبار آزمودن خطاست ؛سرکارخانم مرادپور از رهنمودهای شما متشکریم امیدواریم اینبار دچار خطا و اشتباه نشویم

  [پاسخ]

 23. با سلام به خانم مرادپور
  نوشته هایتان خوب است اما باید بگویم انشاا… که مصداق ایه شریفه<>نباشید
  چراکه متاسفانه معضلی را که بیان فرمودید خود نیز کم وبیش مبتلابه هستید
  باتشکر

  [پاسخ]

 24. باسلام وتشکرازشمامعلم دلسوزگرامی بایدانتخاب درست باشد مشکل اصلی این دوشهرستان درست انتخاب نکردن است کسی که دنبال زیربنای کارهای عمرانی است بادیگران فرق داردامیداست مردم فهیم باری دیگر اصل راانتخاب نمایند بله دوباره اشتبا گذشته تکرارنشود

  [پاسخ]

 25. آفرین برشیرزن اصولگرالرستان امیدوارم فرهنگیان توجه داشته باشند بازهم اشتباه نکنند خانم مرادپور فرهنگ سازنده یک جامعه است اما………درکوهدشت دنبال …….

  [پاسخ]

 26. خانم مرادپور ماهیچوقت اشتباه نکرده و نمی کنیم مگر نه این که منتخبین ما التزام عملی به اسلام دارند و مدیر و مدبر و شجاع و لایق و کاردان و و….و به تایید مومنان و تقواپیشگان شهر رسیده اند؟ دیگر غمتان چیست ؟ناسپاسی نکنید اگر این شیران بیشه ی مجلس نبودند که ………

  [پاسخ]

 27. به کجا چنین شتابان گون از نسیم پرسید ؟ // دل من گرفته زین جا هوس سفر نداری ز غبار این بیابان ؟ // همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم !

  [پاسخ]

 28. شایدبکنیم! شایدم نکنیم!خداراچه دیدی گاس بله گاس هم خیر….

  [پاسخ]

 29. دورود برشما شیرزن خوب لر.امیدوارم مردم دیگر اشتباه نکنن

  [پاسخ]

 30. یک شهروند بیطرف

  باسلام
  ضمن احترام به گفته همشهری عزیزمان که ناشی از دلسوزی نسبت به مردم ودغدغه مشکلات آنهابوده ،باید قبول داشت که شعار گفتن بسی آسان تر از عمل است بیاییم هرگز کسی را خدای نکرده متهم ویا نالایق به حساب نیاوریم درگذشته همه میدانیم که نمایندگان از تمام طیف وسلیقه ها بوده وهستند پس شایسته است به جای اینکه کسی را ناتوان ویا ناشایست درکار وخدمت به حساب آوریم برای اصلاح امور اول از خود وخانواده شروع کرده که شاید بااصلاح فرد به جمع واز جمع به جامعه برسیم.
  آنگاه خواهیم دید کم کم وبه یاری خدا واتحاد وهمبستگی هموطنان عزیزمان بدور از حزب وگروه گرایی و…به آرزو دیرینه مان که همان رفع مشکلات منطقه از جمله بیکاری جوانان و….دست خواهیم یافت.
  انشااله

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط