سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۵:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۷ شهریور ۱۳۹۴در ۱۱:۰۳ ق.ظ تعداد بازدید: 2,501 بازدید کد خبر:43207 چاپ خبر

فرج اله مومنی کاندیدای نهایی اصلاح طلبان شد

0

کاندیداهای احتمالی جریان اصلاح طلب شهرستان های کوهدشت و رومشکان پس از حدود دو ماه بررسی، امروز نتیجه نهایی اجماع کاندیداهای اصلاح طلب را در قالب اطلاعیه شماره ۲ اعلام کردند. بر طبق این اطلاعیه “فرج اله مومنی” به عنوان کاندید نهایی اصلاح طلبان معرفی شده است.

عکس فرج-۱به گزارش کشکان کاندیداهای احتمالی جریان اصلاح طلب شهرستان های کوهدشت و رومشکان پس از حدود دو ماه بررسی، امروز نتیجه نهایی اجماع کاندیداهای اصلاح طلب را در قالب اطلاعیه شماره ۲ اعلام کردند. بر طبق این اطلاعیه “فرج اله مومنی” به عنوان کاندید نهایی اصلاح طلبان معرفی شده است.

اطلاعیه شماره ۲

بنام خدا
مردم آگاه و فهیم شهرستانهای کوهدشت و رومشکان و بخشهای تابعه
خدای بزرگ را سپاسگزاریم در برهه ای از تاریخ پرفراز و نشیب این دیار کهن زندگی میکنیم که مامور به دفاع از کرامت انسانی و اقامه حدود الهی هستیم و نظام سیاسی جمهوری اسلامی، بستر تحقق این اهداف متعالی گردیده است.
اگرچه شور و شعور ملت رشید ایران در دفاع از سنگرهای حقوق الهی خود مثال زدنی بوده و هست اما گویی میوه های شجره طیبه این نظام سیاسی ،در گذر زمان،طعمی گواراتر می یابد آنچنانکه طی روزهای گذشته،در قامت رشید شما آحاد افراد جامعه و بلوغ سیاسی فرزندان فرهیخته شما تجلی یافت.
همشهریان ارجمند
همچنانکه در اطلاعیه شماره ۱ به استحضار رسید تعداد ۶ نفر از فرزندان و کاندیداهای احتمالی انتخابات پیش رو با تشکیل جلسات متعدد و پذیرش و تدوین سازوکاری مدنی که توسط ۳ نفر از افراد متعهد و مورد وثوق آنها اجرا گردید، در یک جامعه آماری ۵۰۰ نفره که اقشار مختلف جامعه را پوشش داده است، برادر محترممان آقای فرج اله مومنی حائز اکثریت آرا گردید.

باعرض پوزش از تأخیر در اعلام این خبر, اینک ضمن معرفی ایشان به عنوان کاندیدای مورد توافق این جمع ،امیدواریم در پرتو تفضلات الهی و حمایت همه جانبه شما مردم غیور،هم اسباب توفیق در رقابت پیش رو شویم و هم به نهادینه کردن پذیرش این رویکرد مدنی مدد برسانیم.
بار دیگر همدلی و همزبانی شما همشهریان فهیم را در سال همدلی و همزبانی مورد نظر مقام معظم رهبری ارج نهاده و مستمر بخوانیم که :
خدایا چنان کن سرانجام کار /تو خوشنود باشی و ما رستگار

محمدی آزادبخت-مصطفی آزادبخت- طهماسب علیپور-هادی قبادی-علی کورانی فر

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. امیداست حضورفرج ،فرجی برای اصلاحات باشه؛تبریک به اصلاحات وعارف بابت فرهنگ سازی کشت گذشت.باتشکر از سایرکاندیداها

  [پاسخ]

 2. امیدوارم این وحدت زمینه همدلی وهمزبانی مردم کوهدشت ورومشکان با دولت تدبیر وامید را فراهم آورد.انشاا…

  [پاسخ]

 3. باعرض تبریک به اصلاح طلبان

  [پاسخ]

  همشهری در :

  التبه اتوبوسی اومدن

  [پاسخ]

 4. به نظرم بنده این کار به سرانحامی نمی رسد و باز زمینه رو برا پیروزی اصولگرایان فراهم خواهد کرد.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  دوستان زمانی که دانش آموز بودم و خودم را برای کنکور آماده میکردم وضعیت مالی خوبی نداشتم که کتاب کمک درسی بخرم اون موقع کوهدشت یه کتابخانه به اسم سیفا داشت کتابهای آیندگان را که نگاه میکردم صاحب کتابخانه همه چیزو فهمید و با رفتاری دوستانه و پدرانه چند کتاب را که قیمت بالایی داشتند رو به من داد اصلا باورم نشد فکرکردم خواب می بینم اما مرد بزرگی را دیدم که نه من بلکه دانش آموزان دیگری را یاری می کرد اون مرد آقای مومنی بود که سرنوشت دهها دانش آموز هم کلاسیم را تغییر داد او مرد بزرگی است به امید اتحاد تمام کسانی که چون ایشان شهر و مردم و جوانان را دوست دارند
  لطفا درج گردد

  [پاسخ]

  همشهری در :

  گذشت اون زمان.

  [پاسخ]

 5. سلام موفق باشی

  [پاسخ]

 6. برای آقای مومنی عزت سربلندی وتوفیق روزافزون راازدرگاه خداوند متعال خواستاریم امیدواریم این وحدت وهمدلی باسایرکاندیداهای اصلاح طلب زمینه پیروزی اصلاحات رادرکوهدشت ورومشکان فراهم آوردوبرای اولین بارمردم شاهدانتخاب یک نماینده همسوبادولت باشند.وشخص منتخب بتواند باهمراهی بادولت تدبیروامید امید واقعی رابه شهرستان کوهدشت بازگرداند.انشاا…

  [پاسخ]

  علي پور در :

  جمالی جون توشهرداری را درست کن وتعمیر بیل مکانیکی که ۶۵ میلیون هزینه داشته را پیگیری کن کاری به انتخابات نداشته باش

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  علی پور عزیز ایشان جمالی هستن نه نورعلی اشتباه گرفتی هر گردی گردو نیست

  [پاسخ]

  میم در :

  چه ربطی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 7. سلام این حرفها فقط جز این شش نفر بوده چون اصلاحات اسم کاندیدای دیگه هم بجز این شش نفرشنیدیم

  [پاسخ]

  ع- گراوند در :

  خدا وکیلی خوت بخون ببینم می فهمی چی نوشتی؟

  [پاسخ]

  د. امرایی در :

  اینو که گفتی یعنی چ؟

  [پاسخ]

 8. افراد افراطی ،چاپلوس ومخرب را از خودت دور کن این کلید موفقیت شماست

  [پاسخ]

 9. باسلام:
  این اتحاد، اتحاد کامل بین اصلاح طلبان نیست. تا زمانی که آقایان اسماعیل دوستی ، علی محمد سوری و عباسی فرد حمایت خود را از این اتحاد اعلام ننمایند، جناب آقای ملکشاهی بعنوان کاندیدای اعتدال گرا اصلح تر می باشد. وما اصلاح طلبان اعتدال گرا حمایت خود را از ایشان اعلام می داریم. ما شکست نمی خواهیم

  [پاسخ]

  11 در :

  بله !!! جمعی از منفعت طلبان اعتدال گرا.

  [پاسخ]

  ع- گراوند در :

  آقای اسماعیل دوستی که با کمک آقای ملکشاهی خودش را از قضایای ۸۸مبرا نمود میل ندارد به اصلاحات بپیونددوآقای سوری که مخالف نیست دلیلش هم حضور خواهر زاده اش حاج مصطفی آزادبخت درجریان امور به عنوان یک مدعی است.وآقای عباسی فرد که درکوهدشت هیچگاه برای اصلاح طلبان تلاش نمی کند دلیلش حضور بستگان درجه یکش پشت سر امامی وملکشاهی است .ایشان کسی را میخواهد که فرمانبردارش باشد.

  [پاسخ]

  حمید د در :

  جناب ع – گراوند
  اولا باید خدمت مبارکتان عرض کنم که آقای دوستی هیچگونه ارتباطی با قضایای ۸۸ نداشته و ندارند و این آقای ملکشاهی بودند که با کمک آقای دوستی توانستند مورد حمایت اصلاحات قرار گیرند و حائز اکثریت آرا در حوزه انتخابیه کوهدشت شوند اینکه آقای ملکشاهی در دو سال اول نمایندگی به بچه های اصلاحات کم لطفی کردند و یا در انتخابات ریاست جمهوری از آقای قالیباف حمایت کردند چه ارتباطی با آقای دوستی دارد ، فقط بهتر است حضرتعالی و دوستان
  منتقدتان بدانید که اگر دارایت آقای دوستی در انتخابات دور قبل نبود الآن بایستی برای ورود به کوچکترین اداره مورد … قرار می گرفتید .

  [پاسخ]

  عابد در :

  جناب فرهنگی:
  آقای مصطفی آزادبخت از بستگان نزدیک سوری و نماینده ایشان در این جمع هستند. پس قطعا ایشان حمایت میکنند. آقای عباسی فرد هم مدتهاست که در سیاست کوهدشت فعال نیست و صد البته مطمئن باشید که موافق صد در صد است.
  واما دوستی که مشخصه ایشان … الان هم به صراحت از ملکشاهی حمایت میکنه. شک نکن که اگه بهترین و اصلاح طلب ترین افراد در کوهدشت کاندیدا شوند در حال حاضر ایشان از ملکشاهی حمایت میکنند.

  [پاسخ]

  حمید -د در :

  برادر عابد کاش به نام فامیل خود هم اشاره ای میکردید تا بیشتر شناخته شوید بهتر است دوست عزیز در کامنت گذاشتن مقداری پخته تر عمل نمایید و بدون آگاهی از واقعیت ها نسنجیده اظهار نظر ننمایید ،آقای دوستی شخصیتی است که در تصمیمات سیاسی خود پخته عمل کرده و میکند و انشا الله در آینده آن را به عینه خواهیم دید ، ایشان بارها در بیانیه های خود به این موضوع اشاره داشته و دارند .

  [پاسخ]

  خدایار در :

  خواهیم دید جانباز سرافراز از ملکساهی حمایت خواهند کرد.این خط و این هم نشون

  [پاسخ]

  د. امرایی در :

  ما تو کوهدشت و رومشکان چیزی به عنوان اعتدال نداریم

  [پاسخ]

  ع گراوند در :

  امرایی جان داریم همین سایت را نگاه کن ومطالب منتشر شده را نگاه کن

  [پاسخ]

  فرهنگي در :

  عزیز جان : اولا اعتدال یک گفتمان است نه یک جریان و یا حزب دوما ما در تقسیم بندی احزاب فعال و پر طرفدار و کم طرفدار جریان و یا حزبی به معنای اصلاح طلب اعتدال گرا نداریم

  [پاسخ]

  زاگرس نشین در :

  اعتدال گرا یعنی به قول لکی خودمون *هم إ آهر هم إ کهدون* اعتدال گرا اصلا معنی نداره

  [پاسخ]

 10. سپاس خدای را که توانستیم دراین برهه وگذرگاه تاریخ سیاسی شهر مان وبادرایت برادران عزیز اصلاحاتیمان خصوصن آقای اسفندیارپور به اجماع کاملی به محوریت اندیشمند وجوانفکر وروشن روش آقای فرج اله مومنی برسند این انتخاب موج
  شادی را در میان اصلاح طلبان بوجود اورده قطعن همراهی دیگر جوانان عرصه رقابت وانصراف ب نفع ایشان برد سیاسیمان بیشتر خواهد شد

  [پاسخ]

 11. با سلام ب همگی…اولا تبریک ب اصلاحات دوما این معنای واقعی اصلاحات هست قطعا با اتحاد و همدلی کوهدشت بعد از مدتها نماینده اصلاح طلب میتواند داشته باشد…امید واریم همه اصلاح طلبین بار دیگر بدون در نظر گرفتن ذهنیت هایی ک از هم دارند دوباره دانه محبت در دل هم بکارند و جشن پیروزی در کنار هم بگیرند

  [پاسخ]

 12. با سلام واحترام .اقای مومنی فردی ثابت قدم ,توانمند,کاردان واز خانواده معظم شهدا وفا دار به اسلام وانقلاب است .که امید است با همراهی وهمدلی کلیه دوستان اصلاح طلب بخصوص بزرگان اصلاحات شاهد موفقیت و پیروزی جریان فکری در کمک به دولت تدبیر و امید در جهت ایرانی ابادترباشیم.

  [پاسخ]

 13. درود بر آقای فرج اله مومنی و عرض تبریک. ایشان بهترین گزینه اصلاحات هستند

  [پاسخ]

 14. آقای مومنی پتانسیل نمایندگی و پوشیدن رای وکالت این شهر محروم را دارند.باعرض تبریک و موفقیت

  [پاسخ]

 15. درود بر فرج اله مومنی فرج یعنی صداقت فرج یعنی مردانگی فرج یعنی شرافت فرج یعنی عزت فرج یعنی کاردان وکار بلد فرج یعنی سربلندی فرج یعنی کرامت فرج یعنی بزرگی فرج یعنی دوست داشتنی فرج یعنی امید فرج یعنی نماینده واقعی فرج یعنی مردمی فرج یعنی پاک دستی فرج یعنی توانا فرج یعنی قوت قلب فرج یعنی یک رنگی فرج یعنی بدون واسطه فرج یعنی مرد روزهای سخت فرج یعنی پیروزی فرج یعنی مرد آزمون وووووووووووو فرج یعنی اصلاحات زنده باد مومنی زنده باد اصلاحات زنده باد مخالف من – عزت سربلندی وتوفیق روزافزون برادر ارزشمند جناب مومنی راازدرگاه خداوند متعال خواستارم

  [پاسخ]

  بي طرف در :

  مشخصه که خیلی به نزدیکی واورا به یک قدیس تعبیر کردی

  [پاسخ]

  کر گراوند در :

  جناب بی طرف ؟اگه این گفته بنده در فرج نیست شما لطفا ایرادات ایشان را بفرماییی که ما هم بدانیم در ضمن بنده از دور کارهای جناب مومنی رادیدم ودر عدالت وصداقت وووو شکی ندارم

  [پاسخ]

 16. بهترین گزینه انتخاب شده
  به امید موفقیت و هم دلی اصلاح طلبان شهرستان

  [پاسخ]

 17. ایا ایشون چیزی از سیاست و تلاش برای مردم می دونند

  [پاسخ]

  احمدی در :

  گزینه اصلاحطلبان قطعا یکی دیگر ازآقایون خواهد بودایشان بنده خدا به عنوان سیبل اصلاح طلبان عمل خواهد کرد

  [پاسخ]

 18. با سلام خدمت همه اصلاح طلبان عزیز
  …حالا هنوز برای هر اجماعی زود است . هنوز کاندیداهای دیگری مانده اند وعزیزان شورای نگهبان و رد صلاحیت ها مانده چطور اینقدر نا پخته در صحنه سیاست داد سخن می دهند .

  [پاسخ]

 19. آقای مومنی شک نکن آرای ما متعلق به شماست.فقط افراددوروروازخودت دورکن چون بخاطریک رای اونا خدای نکرده کلی رای ازدست میدیم.

  [پاسخ]

 20. بله اگر اقای ملکشاهی خود را اصلاحاتی دانست ما این ایتلاف رو به هم میریزین و خداوکیلی تصمیم دیگری می گیریم …

  [پاسخ]

 21. سلام علیکم
  جناب آقای مومنی مگر شما معنقد به این نیستید که سن که بالا رفت
  افراد مسن قادر به تجزیه و تحلیل مسایل اجتماعی و مملکت داری نسیتند
  و خواهان کناره گیریه افراد مسن حتی از بین روحانیون به علت سن بالا نیستید ؟؟؟ پس چرا شما افراد بازنشسته علی رغم اعتقاداتتون دوباره سعی در تصاحب مناصب متناسب با سنین جوانی هستید؟؟؟؟
  امیدوارم که عاقلانه تصمیم بگیرید و کنار بکشید.
  و من الله التوفیق

  [پاسخ]

 22. به امید پیروزی اصلاح طلبان .وموفقیت روز افزون برای .فرج الله مومنی خاتمی لرستان

  [پاسخ]

  همکار اداری اموزش و پرورش کوهدشت در :

  عباس جان توو جواد گراوند که طرفدار فردین گراوند هستید

  [پاسخ]

  خدایار در :

  عکس هاشون موجوده

  [پاسخ]

  کر گراوند در :

  جناب همکار اداری اولا جناب برادران گراوند درجلسه منزل فردین گراوند جناب اقای مومنی هم حضور داشتن جلسه هماهنگی بود نه انتخاب کاندیدای محترم

  [پاسخ]

  میم در :

  اااااااااااااااااااااااااا

  [پاسخ]

 23. مردم از شما خسته شده اند آمدی امامی بفرستی مجلس جناب

  [پاسخ]

 24. فقط متاسفم برای سایت کشکان
  چرا نظرات مخالف اقای فرج مومنی را در کامنتها لحاظ نمی کند

  [پاسخ]

  دوست محمدی(مدیر سایت) در :

  دوست عزیز نظرات تند و توهین آمیز قابل انتشار نیستند.

  [پاسخ]

 25. درود بر اصلاحات با اسفندیار پور وفرج به یاد دوران کودکی که در کوچه همسایه حاجی بودیم دانش آموز مستاجر از مسجد که می آمد دست به جیب با شکلات

  [پاسخ]

 26. خیلی مخلصتم بهترین کاندیدمن نورچشم من ماه تابناک من

  [پاسخ]

  گرايي در :

  چاپلوسی را بگذار کنار، دیگر این تندروی ها وقربان صدقه ها بس است درسته مجذوب شدی ولی حریم ها راحفظ کن

  [پاسخ]

  محمد علی نقیپور در :

  به نظر بنده آقای شیخ هادی قبادی چهره ای بسیار دوست داشتنی هستند و بنده بهشون تعلق خاطر دارم فقط با یک بار دیدار حضوری ولی آقای مؤمنی بخاطر حضور در کوهدشت و شناخت از مردم و ظرفیتهای شهرستان بهتر عمل خواهند کرد

  [پاسخ]

 27. فرج جنس مخالف نیست جواد جان..خودتوکنترل کن!!!!

  [پاسخ]

 28. درووود بر مومنی مرد پیروز میدان

  [پاسخ]

 29. موفقیت اصلاحات هدف ماست ،حالا که کاندیداهای عزیز به وحدت رسیدن با تمام قوا برای پیروزی آقای مومنی که در واقع پیروزی اصلا حاته تلاش کنیم .

  [پاسخ]

  مرادیان در :

  برای شما هم اقای پیریان که یکی از مردان اصلاحاتی مومن و متقی شهرمان هستی ارزوی سلامت و سعادت دارم

  [پاسخ]

 30. دوستان بقول آیت الله هاشمی رفسنجانی(( روزنامه )) مجلس آینده ، مجلس اصلاح طلبان اعتدال گراست.
  پس ما هم به عنوان جزء کوچکی از اصلاح طلبان باید نماینده ای به مجلس روانه کنیم که اولا با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زاویه ای نداشته باشد ودر ثانی همراه دولت تدبیر وامید باشد.در این راستا تنها فردی که هر دوشرط مذکورراداشته باشد تا این لحظه آقای ملکشاهی می باشد. پس یک بار دیگر ، محکمتر از دور قبل ایشان را تا بهارستان بدرقه خواهیم ساخت. زنده باد مخالف ملکشاهی . درود بر حامیان ملکشاهی

  [پاسخ]

  منتقد در :

  ببخشید قالیباف رییس جمهور نیست هاهاهاها

  [پاسخ]

 31. به دوستان عزیزتوصیه می شودبرای حفظ سلامتی خودواطرافیان زیادبه خودفشارنیاریدچون انتخابات کوهدشت درماه های آینده آبستن تحولات زیادی است.

  [پاسخ]

 32. زیاد خودتون رو اذیت نکنید اگر هم رای بیاره فقط به فکر ایل و تبار خودشه مثل سایرین.

  [پاسخ]

 33. زمانی که خبر راشنیدم دقیقا یاد خرداد ماه افتادم که آیت اله هاشمی ثبت نام کرد سیل طرفداران مومنی را در کوهدشت باید دید انشا اله فکر کنم تاریخی ترین انتخا بات کوهدشت با رای جناب مومنی خواهیم دید

  [پاسخ]

 34. یعنی فرج مومنی عوض شده یامردم .مگه اصلاحات یادشون نمیادفرج باسوری و رای اصلاحات چکار کرد

  [پاسخ]

 35. با مشخص شدن کاندیدای واحد اصلاحات ما اهالی روستای داویرش حمایت همه جانبه خود را از آقای فرج مومنی اعلام می کنیم

  [پاسخ]

 36. ما اکثریت قریب به اتفاق فرهنگیا ن کوهدشت ازانتخاب ایشان به عنوان گزینه اصلی اصلاح طلبان درانتخابات مجلس استقبال کرده وایشان رادراین مسیر یاری خواهیم نمود

  [پاسخ]

 37. رضا گراوند/ همسایه قدیم

  جناب آقای مومنی از این افاق مبارک خوشحالیم
  ان شاالله با این مهم برند ای/تبریک به مردم کوهدشت

  [پاسخ]

  سجاد چراغسحر در :

  باسلام وتبریک خدمت جناب اقای مومنی.به امید پیروزی روزافزون
  سجادچراغسحر درحمایت از اصلاح طلبان غیور

  [پاسخ]

 38. آقای آزادی خیلی ببخشید مطلبی که دوستان در بالا اشاره نمودندمومنی وقتی به نفع آقای سوری کنار رفت می دانید چکار می کرد من یکبار بهش گفتم چرا بر علیه خودمانید گفت اصولگراها برند بهتر از اینه.این یعنی چی بماند،به نظر من ملکشاهی لایق ترن چون هم در خط ولایت است هم اعتدالگراست ضمنا فراموش نشه که به دولت تدبیر و امید رای اعتماد داد پس سه خصلت در ایشان است که هیچ کدام ندارن ایشان هم عیب خودشو داره زیاد مردمی نیست کمی زمستانی ست تا بهاری البته مومنی خودش آدم خوبی است البته آدم بی عیب وجود ندارد ولی آقای …..چهره ایشان لکه دار کرده درود بر تمام اصلاح طلبان پیرو رهبر.اینه از شما می پرسم خداوکیلی چه کسی لایق مجلس است حضرت عباس وکیل راست بگید.

  [پاسخ]

 39. سلام و عرض ادب خدمت شما سروران محترم
  چنان ک به گوش می رسد میگن که آقای مومنی میخواد از دکتر کرم یاری حمایت کنن

  [پاسخ]

 40. باعرض سلام وتبریک خدمت جناب اقای مومنی عزیز.به امید پیروزی روزافزون برای شما.
  سجاد چراغسحر درحمایت از اصلاح طلبان همیشه پیروز

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط