سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۶:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۱در ۱۲:۱۰ ق.ظ تعداد بازدید: 128 بازدید کد خبر:4317 چاپ خبر

مجلس دانش آموزی عصاره فكری جامعه بزرگ دانش آموزان است

0

مدیركل آموزش و پرورش لرستان گفت: همانطور كه در جامعه ما نخبگان به عنوان اعضای‌ قوه مقننه انتخاب می شوند در مجلس دانش آموزی نیز دانش آموزان نخبه و برگزیده و بابصیرت نمایندگان دانش آموزان در مجلس دانش آموزی هستند و به همین دلیل مجلس دانش آموزی عصاره فكری جامعه بزرگ دانش آموزان است.


به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، ‘علی ماكنعلی’ در جمع نمایندگان دانش آموزی لرستان در مجلس دانش آموزی افزود: پنج دانش آموز لرستانی به عنوان عضو مجلس دانش آموزی و مشاوران مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها هستند كه انتظار می رود برنامه ها و پیشنهادات و نظرات دانش آموزان را به عنوان مشاوران به مدیران بدهید تا برون داد آن به بدنه آموزش و پرورش سرایت كند و موجب بالندگی بیشتر آموزش و پرورش شود.

وی با اشاره به اهمیت كمیسیون های مجلس دانش آموزی گفت:‌ عضویت نمایندگان دانش آموزی لرستان در هر یك از كمیسیون های مجلس دانش آموزی بایستی براساس رغبت و توانمندی و علاقه مندی آنها صورت گیرد.

ماكنعلی در ادامه موفقیت دانش آموزان در رقابت های كشوری را نشان از استعداد بالقوه و توانمندی آنان عنوان كرد و گفت: خوشبختانه در سال های اخیر اقدامات خوبی نیز در راستای ایجاد فضاهای ورزشی انجام شده كه نتیجه آن افزایش سرانه فضاهای ورزشی از 34 صدم متر مربع به 58 صدم متر مربع است.

برگزاری كلاس های تقویتی و كنكور با حضور معلمان مجرب استان در مدارس و تشكیل دوره های ضمن خدمت به منظور دانش افزایی معلمان نیز از دیگر مطالبی بود كه مدیركل آموزش و پرورش استان به آن اشاره كرد.

در ادامه نمایندگان دانش آموزی لرستان در مجلس دانش آموزی از ارایه سه سند پیشنهادی برای تصویب در مجلس دانش آموزی خبر داد و خواستار تعامل و همفكری مدیركل و مدیران حوزه های ذیربط كاری در این زمینه شدند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط