سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۹:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۱در ۸:۵۹ ب.ظ تعداد بازدید: 81 بازدید کد خبر:4309 چاپ خبر

خطیب جمعه نورآباد: سازمان های بین المللی شهامت حمایت از كشور سوریه را ندارند

0

امام جمعه نورآباد به سكوت سازمانهای حقوق بشر در تحولات اخیر در كشور سوریه اشاره كرد و گفت: دنیا نظاره گر جنگ استكبار جهانی علیه دولت وملت سوریه است و هیچ سازمان بین المللی هم جرات نمی كند از مظلوم حمایت كند ودشمنان سوریه هم جنایت می كنند ومردم ومسولین را ترور می نمایند.


حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی صرفی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته نورآباد افزود : استكبار جهانی بداند هنوز دوستان سوریه و جبهه مقاومت وارد عرصه نشده اند كه اگر وارد شوند ضربات قاطعی به جبهه دشمن بخصوص اعراب منفور وارد خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به دهم ماه مبارك رمضان سالروز رحلت حضرت خدیجه كبری افزود: وقتی یك زن با اینكه ثروتمند است آنهم در دوره جاهلیت كه انواع انحرافات اخلاقی بر مكه سایه افكنده، این زن پاكدامنی پیشه می كند بطوری كه به طاهره ملقب می گردد خداوند هم اورا از میان زنان عصرش انتخاب و سرور زنان عالم در زمان خودش قرار می دهد.

خطیب جمعه نورآباد همچنین با اشاره به روز كارآفرینی گفت: یكی از موسساتی كه به تولید ملی كمك شایانی می كند سازمان فنی حرفه ای است.

حجت الاسلام صرفی پور افزود :جوانان كشور برای حرفه آموزی به راحتی می توانند از امكانات این مراكز استفاده كرده و برای خود شغل آفرینی كنند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط