سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۳:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۴در ۳:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 1,471 بازدید کد خبر:43043 چاپ خبر

تصاویری از پادشاهان زمین!

0

اندک اندک می رسد بوی ماه مهر. و “پادشاهان روی زمین” هم خود را برای کسب تجربه های زندگی اجتماعی و حضور در مدرسه ها و مهد کودک ها مهیا می کنند. تصاویر زیر از نوآموزان و پیش دبستانی های “خانه کودک” درج شده است. مطالب مرتبط: No related posts.

اندک اندک می رسد بوی ماه مهر. و “پادشاهان روی زمین” هم خود را برای کسب تجربه های زندگی اجتماعی و حضور در مدرسه ها و مهد کودک ها مهیا می کنند. تصاویر زیر از نوآموزان و پیش دبستانی های “خانه کودک” درج شده است.

DSC07906DSC07914DSC07923DSC07939DSC07959DSC07977DSC07986 DSC08048

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. این عکسها واقعآ جالبآ ؛ اگه فرهنگ تربیت کودکان از همان اوایل زندگی کودک، برای پدر ها و مادرها پر اهمیت باشد خیلی خوب است ، و بچه هاشونو به مهدکودکها بفرستن باعث میشه که در آینده شاهد حضور نسل برتری در سطح جامعه باشیم . امروزه مهد کودکها کمک خیلی زیادی در راستای بالا بردن شعور اجتماعی کودکان میکنن و بچه ها متمدن تر و حتی با هوش تر بار میان .

  [پاسخ]

 2. این افتخار بزرگ را به همه لرستانیها وکوهدشتیها تبریک می گویم. اینست که می گویند :درخت تو گر بار دانش گیرد به زیر آوری چرخ نیلوفری را
  ای کاش مردم کوهدشت روزی به آن درجه از بلوغ سیاسی برسند که علم ودانش امثال دکتر تقی زاده ودکتر رضایی را بر روابط کدخدا محور افراد کم دانش ترجیح بدهند.آن وقت است که می توانیم تفاوت درنگاه جهانی این دانشمندان ودیگران را درک کنیم .

  [پاسخ]

 3. بزرگان زاده نمی شوند ، بلکه ساخته میشوند . و از آنجایی که هیچ پیشرفتی تصادفی اتفاق نمی افتد ، بلکه تمام پیشرفتها و موفقیت ها حاصل برنامه ریزی ها ی خوب و طراحی های دقیق از پیش تعیین شده هستند . لذا هیچ کودک همسایه ای شانس نیاورده است ! بلکه تنها والدینشان کمی هوشمندانه تر برای زندگی آینده کودکانشان برنامه ریزی و سرمایه گذاری کرده اند . امروزه خوشبختانه در عصر خوبی هستیم و فرصت بهتر زندگی کردن برای بسیاری از افراد وجود دارد و مهدهای کودک می توانند سهم بسزایی در رشد و پرورش استعدادهای کودکان داشته باشند . تا با یاری خدای بزرگ شاهد شکوفایی سرمایه های انسانی این آب و خاک باشیم . … برای انجام این مهم می طلبد که پدر ها و مادر ها در حق کودکان خود سنگ تمام بگذارند . … ( ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند )

  [پاسخ]

  ولی اله شکری در :

  با سلام به خدمت جناب پارسا
  امید که سلامت و بهروز باشد و در مدیریت خانه کودک، که تبلوری از تلاش جهت شکوفا شدن استعدادهای کودکان این دیار است سربلند و موفق باشید.

  [پاسخ]

  بهادر پارسا در :

  بی نهایت سپاس گزارم ، جناب آقای شکری تبریک صمیمانه مارا بخاطر قبولی فرزندان دلبندت در بهترین دانشگاههای کشور پذیرا باشید .

  [پاسخ]

 4. درود بر مهد خانه کودک با نظم و انضباط خوبی که دارد.
  سلام و درود بر سیمای عزیز

  [پاسخ]

  بهادر پارسا در :

  شهروند عزیز ، پایدار باشید .

  [پاسخ]

  امیر حسین زاده در :

  باسلام و درود فراوان
  خدمت برادر عزیزو محترم جناب آقای بهادر پارسا امیدوارم در سایه الطاف الهی در تمام امور زندگی موفق و سربلند باشید…
  باتشکر از شما دوست و برادر عزیز و همکاران محترم مهدکودک خانه کودک از جمله خانم ها زندی. ضرونی و بقیه همکاران در امر رشد و شکوفایی نوگل های باغ زندگی
  دوستدار شما حسین زاده عضو شرکت تلاشکاران سرمایه وزین

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط