سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۲:۰۸:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۴در ۳:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 265 بازدید کد خبر:43042 چاپ خبر

گرد و خاک در لرستان به ۴ برابر حد مجاز رسید

0

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: هم اکنون میزان آلودگی هوا در خرم‌آباد بر اثر ورود ریز گردها به ۴ برابر حد مجاز رسیده است. فتحی بیراوند مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان لرستان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص کیفیت آب و هوای امروز(یکشنبه) خرم‌آباد اظهار کرد: میزان ذرات معلق […]

IMG19411621

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: هم اکنون میزان آلودگی هوا در خرم‌آباد بر اثر ورود ریز گردها به ۴ برابر حد مجاز رسیده است.

فتحی بیراوند مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان لرستان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص کیفیت آب و هوای امروز(یکشنبه) خرم‌آباد اظهار کرد: میزان ذرات معلق با قطر ۲٫۵  در آسمان خرم‌آباد ۱۹۱ میکرو گرم بر متر مکعب است که آلودگی هوا در این شهر را به ۴ برابر حد مجاز رسانده است.

وی با بیان اینکه کیفیت هوا در خرم‌آباد در وضعیت ناسالم قرار دارد، گفت: از ابتدای امسال تا کنون هوای استان بیش از ۳۰ روز آلوده بوده که درجات این آلودگی تا حد هشدار و وضعیت ناسالم رسیده است.
مدیر کل اداره حفاظت محیط زیست استان لرستان در پایان تصریح کرد: کانون های گرد و غبار منشا داخلی و خارجی دارند که بیش از ۶۷ درصد این آلودگی مرتبط با منشا خارجی است.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط