سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۵:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,125 بازدید کد خبر:43014 چاپ خبر

حکایت دوستی؛ عضو شورای هماهنگی اصلاحطلبان!

0

به گزارش کشکان، این روزها بیش از هر زمان دیگری به اسماعیل دوستی در محافل سیاسی شهرستان کوهدشت برچسب فرصت‌طلب و تک‌رو می‌زنند. او خود قبلاً خبر از تصمیم جمعی بزرگان اصلاحات داده بود که: هیاتی از طرف بزرگان اصلاحات گروهی‌ را ماموریت داده اند که جریان انتخابات اصلاح‌طلبان را در کشور هدایت کنند. این گروه […]

۸۷۵۷۶-۳۰۰x223

به گزارش کشکان، این روزها بیش از هر زمان دیگری به اسماعیل دوستی در محافل سیاسی شهرستان کوهدشت برچسب فرصت‌طلب و تک‌رو می‌زنند. او خود قبلاً خبر از تصمیم جمعی بزرگان اصلاحات داده بود که: هیاتی از طرف بزرگان اصلاحات گروهی‌ را ماموریت داده اند که جریان انتخابات اصلاح‌طلبان را در کشور هدایت کنند. این گروه نفراتی را در استان‌ها به عنوان هماهنگ کننده و رابط پایتخت و شهرستان‌ها تعیین کردند که در این راستا ۵ نفر را به‌عنوان کسانی که در استان لرستان تعیین شدند و جریان انتخابات را پی‌گیری کنند، معرفی کردند.

«حاج محمد رضایی»، «اسماعیل دوستی»، ملک‌آسا، «نماینده‌ی سابق پلدختر»، احمدی «نماینده سابق الیگودرز» و خانم اشرف بروجردی اسامی افرادی هستند که انتخاب شده تا با دوستان اصلاح‌طلب در استان و شهرستان‌های لرستان ارتباط برقرار کرده، ضمن بر تشکیل مجامع اصلاح‌طلبان شهرستان‌ها اقدامات لازم را به انجام برسانند».

قبلاً مهندس دوستی در پاسخ به پرسش خبرنگار کاسیت مبنی بر این‌که هدف از شکل‌گیری این مجامع شهرستانی چیست؟ گفت بود که: در جریان انتخابات مجلس آینده، طیف اصلاحات، انتخابات آینده را با همکاری و هم‌فکری دوستان اصلاح‌طلب به دقت پی‌گیری می‌کنیم و با موافقت همه‌ی همراهان در استان به فضل خدای متعال، نماینده‌های اصلاح‌طلب و معتدل و ارزشی را راهی مجلس شورای اسلامی می‌کنیم.

ما از کسانی حمایت خواهیم کرد که رویکرد اصلاح‌طلبی اعتدال‌گرا داشته باشند، ما می‌خواهیم افرادی را به مجلس بفرستیم که از اسلام، انقلاب، ولایت فقیه و دولت حمایت کنند. شورای نگهبان و تایید صلاحیت‌ها، این یک بحث دیگر است که ما نمی‌توانیم در مورد شورای نگهبان صحبت کنیم. ان شاا… کسانی را به صحنه خواهیم آورد که مشکلی نخواهند داشت.اگر فضای نظارت را تنگ نکنند، قطعاً مجلس آینده، مجلس اصلاح‌طلبان است.

اما نکته جالب اینکه آقای دوستی در سال قبل در مصاحبه ای دیگر با هفته نامه کاسیت در پاسخ به سوال: آیا گزینه‌ای هم برای کاندیداتوری کوهدشت و رومشکان مدنظر دارید؟ (هفته نامه کاسیت شماره ۱۹) پاسخ داده بود که: بله، این گزینه در حال حاضر مشغول به کار است، سه سال پیش تشخیص دادم باید از ملکشاهی حمایت کنم، علت حمایت از ملکشاهی منافع جمعی و به هیچ عنوان مسائل شخصی و فردی یا سیاسی کاری نبوده است بلکه تشخیص دادم که در آن برهه از زمان نیاز کوهدشت و رومشکان یک انسان معتدل است.

یک سوال بسیار مهم که اذهان عمومی از جناب مهندس دوستی می پرسند این است که ایشان به عنوان یک عضو “شواری هماهنگی اصلاح طلبان استان” باید با همفکری و همراهی اصلاح طلبان، وحدتی را در بین جریان اصلاح طلب به وجود بیاورند؛ چگونه است که ایشان یک سال قبل از انتخابات بر خلاف نظر بخش مهمی از بدنه ی اصلاح طلبان شهرستان، حمایت قطعی خود را از نماینده ی فعلی اعلام نموده است؟!

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حکایت اسماعیل دوستی:
  در تهران اصلاحطلب؛ در کوهدشت اصولگرا!

  [پاسخ]

 2. همون طور که اقایان خاتمی و عارف از دکتر روحانی که یک اصوالگرا ناب بوده و خواهد بود حمایت کرده و می کنن.

  [پاسخ]

 3. شک نکنید که مهندس دوستی به سیل اصلاحطلبان خواهد پیوست. او بهتر از هر کس دیگری میداند که این دور مثل دور قبل نیست.

  [پاسخ]

 4. باسلام.آقای دوستی از طرف دولت نماینده هماهنگی شده است ولی از انصاف بدور است از کسی حمایت کنند که تمام توان خود رابرای پیروزی آقای قالیباف انجام داد…در ضمن آقای دوستی خود باحمایت اصلاح طلبان وارد شورای تهران شد از انصاف بدور است پشت اصلاح طلبان را خالی کنند.دراین موقع حساس کاش ایشان مانند دیگر اصلاح طلبان به یک وحدت برسند تا مشکلات قبلی پیش نیاید.

  [پاسخ]

 5. با سلام و عرض خسته نباشید به مدیریت محترم سایت وزین کشکان؛
  از آقای دوستی خواهش دارم اگر ایشان واقعاً اصلاح طلب هستند؛ نظر مبارک خود را در بارۀ رئیس دولت اصلاحات و قضیۀ حصر بیان کنند. این محک عیار اصلاح طلبان واقعی را روشن می کند.

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  افرین این سوال جواب بده تا مردم قضاوت کنن

  [پاسخ]

 6. اهالی درب گنبد شاه محمد

  به نظر بنده اقای ملکشاهی جز بهترین نمایندگان کشور بوده و خواهد بود و مهندس دوستی هم می داند که از یک شخصیت فرا جتاحی حمایت می کند

  [پاسخ]

 7. ملکشاهی که برای قالیباف تلاش فراوانی کرد از این ور دوستی و محمدرضا عباسی تلاش زیادی کردن و می کنند که ملکشاهی به دولت نزدیک شود و نظر دولت را نسبت به ملکشاهی جلب کنند.

  [پاسخ]

 8. باسلام خدمت همه دوستان.بحث فرمایش مهندس دوستی در رابطه با کوهدشت پذیرفتنی نیست ایشان که با همراهی و کمک دوستان اصلاحات پله های ترقی را پیموده حال انتظار می رود همراهی خویش را دریغ نفرمایند .از اغاز همراهی نمایند و مشکلات این راه را با همکاری بزرگان اصلاحات رفع نمایند .حال ایشان بماند و لحظه اخر تصمیم بگیرد پذیرفته نمی باشد و وجه خویش را بین دوستدارانش کمرنگ می نماید البته بزرگان پایتخت قضایا را بخوبی رصد می نمایند .امید است بزودی خبرهای بهتری از ایشان منتشر شود.

  [پاسخ]

 9. آقایان کشکان ایشان مدرک مهندسی چه رشته ای دارند واز کدام دانشگاه ؟

  [پاسخ]

 10. اقای دوستی خودشون سرکار جمیله کدیور تو شورا شهر تهران که پشت اصلاحات راشکست خیلی عصبی بودنوحتی از اعضا شورا ایشون بیش از همه رو این موضوع حساس بودن و خانم کدیور را سوال جواب میکردن .به نظرم اقای دوستی نمیخواد پشت اصلاحات در کوهدشت رو بشکنه

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  ببخشید راستگو نه کدیور

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خانم راستگو رای داد دوستی رای نداد

  [پاسخ]

 11. جناب آقای ریزبین: شما اگر واقعا ریزبین بودید این همه خدمت جناب آقای دکتر ملکشاهی به دوات تدبیر وامید را می دیدید.

  [پاسخ]

 12. سطر اول (( دولت))

  [پاسخ]

 13. محسن دلبندم او خانم الهه راستگو بود نه جمیله کدیور…..

  [پاسخ]

 14. باسلام.آقای دوستی باید تصمیم خود رابگیر آخر نمی شود به اسم اصلاحات پیشرفت کنی و در نهایت تیشه به ریشه اصلاحات بزنی.باید تصمیم بگیرد .آقایان ۶نفر دوبار خدمت آقای دوستی رفته اند برای شرکت درجلسات ودادن پیشنهاد ایشان گفته اند فعلا صبر کنید پس زیاد فرافکنی نکنید .دوستی همیشه تصمیم های مهم را به خوبی به پایان رسانده است

  [پاسخ]

 15. ایشان در دانشگاه بیام نور الشتر ادبیات فارسی خوانده کجای دنیا به کسی که ادبیات اون هم ازطریق آموزش از راه دور خونده میگن مهندس!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 16. بعصی از افراد هنوز الفبای سیاست رو نمی دونن به پیر و سردمدار اصلاحات توصیه می کنن.مهندس فقط ملکشاهی

  [پاسخ]

 17. اولا ادبیات نه ،مدیریت دولتی الیگودرز دوما مدیریت برنامه ریزی شهری تهران روهم گرفتن ..دس بردارید از تخریب لطفا!!!!۳۰سال کار دروزارت کشور برای بغضتان کافی نیس؟؟؟؟

  [پاسخ]

 18. زنده باد مهندس دوستی

  [پاسخ]

 19. اصلاح طلب اعتدالگرا

  مهندس دوستی پیر سیاست مرد میادین سخت. موقعیت شناس احتیاج به راهنمایی ندارد. ایشان بهتر از هر کس دیگری میداند شرایط کنونی مملکت احتیاج به چه افرادی با چه روحیاتی دارد

  [پاسخ]

 20. چرادوستان همه از دوستی صحبت میکنند .دوستی سال ۷۵رابه خاطر بیاورید التماس میکرد مردم را ومردم هم هوشمندان وبا غیرت به ایشون رای دادند . حالا دوستی شده کسی که سنگ اندازی میکنه و بنام اصلاحات وبه کام اصولگرایان سیاست موازنه منفی رادرپیش گرفته . اومدی خوش اومدی نیومدی باز هم خدانگه دار ولی بدون سرنوشت قالی باف درانتظار ته

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط