سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۴:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,047 بازدید کد خبر:42926 چاپ خبر

افتتاح پروژه آبرسانی به ۸ روستای بخش درب گنبد کوهدشت

0

عصر امروز با حضور استاندار لرستان و برخی مسئولان استانی و شهرستانی پروژه آبرسانی به هشت روستای بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت افتتاح شد. به گزارش کشکان، عصر امروز با حضور استاندار لرستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی، امام جمعه و فرماندار کوهدشت پروژه آب‌رسانی مجتمع باغله بخش درب گنبد […]

۱۸۱۸۴۷۴

عصر امروز با حضور استاندار لرستان و برخی مسئولان استانی و شهرستانی پروژه آبرسانی به هشت روستای بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت افتتاح شد.

به گزارش کشکان، عصر امروز با حضور استاندار لرستان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی، امام جمعه و فرماندار کوهدشت پروژه آب‌رسانی مجتمع باغله بخش درب گنبد شهرستان کوهدشت افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان در این مراسم اظهار داشت: در این پروژه پنج حلقه چاه حفر شده است که آب‌دهی آن ۶۰ لیتر بر ثانیه بوده و هشت روستا با جمعیتی بالغ بر ۴۱۰ خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند.

علیرضا کاکاوند با بیان اینکه برای اجرای خطوط پمپاژ و انتقال آب این پروژه ۴۰ کیلومتر خط لوله ایجاد شده است، خاطرنشان کرد: برای ایجاد این پروژه بالغ بر یک‌میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که امیدواریم با بهره‌برداری از آن شاهد رضایت خاطر مردم عزیز بخش درب گنبد باشیم.

وی به ویژگی‌های دیگر این پروژه اشاره کرد و افزود: اجرای خط پست برق ۱۰۰ کیلوواتی، ساخت ۶ باب مخزن به حجم ۴۴۰ متر مکعب و ساختمان ایستگاه پمپاژ با مساحت ۷۰۰ متر از دیگر کارهایی است که در انجام پروژه آبرسانی مجتمع باغله صورت گرفته است.

عکس از: مهر

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط