سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۵:۱۴:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۱ شهریور ۱۳۹۴در ۱۰:۴۹ ق.ظ تعداد بازدید: 2,113 بازدید کد خبر:42793 چاپ خبر

تا اطلاع ثانوی «تماشاگرم»/ گذشت زمان تصمیم گیری را برای همگان سهولت می بخشد

0

دوستی در پاسخ به مطلب در این بازار اگر سودی‌ست با «درویش» خرسند است!

به اختصار و در پاسخ به آن عریضه موقرانه به عرض آن برادر – یا فرزند – عزیز می رسانم که تصمیم بنده در قبال اتفاقات جاری در جبهه اصلاح طلبان کوهدشت تا اطلاع ثانوی چیزی جز ” تماشا ” نیست. البته تماشایی همراه با تأسف و نه تفرج. توصیه می کنم شما نیز فعلا به تماشا بپردازید. گذشت زمان و شیوع فضای انتخاباتی در کشور به شفاف تر شدن مناسبات و مواضع می انجامد و تصمیم گیری را برای همگان سهولت می بخشد.

دوستی-۱

اسماعیل دوستی عضو شورای شهر تهران به عنوان یکی از کنشگران مؤثر جریان اصلاحات در استان لرستان و شهرستان کوهدشت در پاسخ به مطلب «در این بازار اگر سودی ست با «درویش» خرسند است!» به قلم مصطفی شکری از اعضای تحریریه ی کشکان یادداشت زیر را به دفتر پایگاه خبری کشکان ارسال نموده است:

جناب آقای شکری
بعد از سلام و احترام
اخیرا نوشته ای از سوی شما خطاب به اینجانب در سایت های کوهدشت منتشر شده که به خاطر نگاه منطقی ، مودبانه و خیرخواهانه نویسنده اش لایق پاسخگویی است.
در ابتدا باید یادآور شوم که بنده توفیق آشنایی با شما را نداشته ام اما چنانکه از تصویرتان پیداست جوانید و در اوج جوانی به فعالیت سیاسی روی آورده اید. برایتان سلامت و سعادت و آینده ای درخشان آرزو می کنم. شایسته است جوانان علاقه مند و با انگیزه ای چون شما عنصر جوانی و شادابی را با مطالعه و تحقیق و تعمیق در مسائل سیاسی – من جمله ادعا و عملکرد پیشکسوتان – بارور کنند و اگر قرار است به ادعایی گرایش بیابند بدون اشراف به پیشینه صاحبان آن ادعا نباشد.
می فرمایید بنده به آنچه که ” به گوش رسیدن ندای وحدت در میان اصلاح طلبان ” دانسته اید بپیوندم و در ادامه در تبیین فرضیه خود اضافه می کنید این ائتلاف چه بین آن شش عزیز باشد چه هر وحدتی که مورد اقبال عمومی باشد….
اتفاقاً نکته همین جاست! بالاخره این وحدت قرار است در آن ” جمع شش عزیز ” حاصل شود یا حلقه های دیگری در واکنش به بی اعتنایی های حلقه مزبور متولد خواهند شد؟ ( همچنان که متولد شده اند و اخبار آن نیز رسانه ای شده است) اگر این وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟ اگر بنده نیز چه حضوری و چه نیابتی تا کنون وارد این عرصه نشده ام برای کاستن از شدت این تشتت بوده است.
به اختصار و در پاسخ به آن عریضه موقرانه به عرض آن برادر – یا فرزند – عزیز می رسانم که تصمیم بنده در قبال اتفاقات جاری در جبهه اصلاح طلبان کوهدشت تا اطلاع ثانوی چیزی جز ” تماشا ” نیست. البته تماشایی همراه با تأسف و نه تفرج. توصیه می کنم شما نیز فعلا به تماشا بپردازید. گذشت زمان و شیوع فضای انتخاباتی در کشور به شفاف تر شدن مناسبات و مواضع می انجامد و تصمیم گیری را برای همگان سهولت می بخشد.
امید که نتیجه شکل گیری این شورای شش نفره پیروزی چندباره مخالفان قسم خورده اصلاحات نباشد و کرسی کوهدشت در مجلس آینده را یک عنصر متضاد با آرمان اصلاحات و اعتدال تصاحب نکند.
این چند خطی که نوشته شد فقط به احترام جوانی و خیراندیشی شما بود و نه هیچ چیز دیگر. ترجیح بنده این بوده و هست که فضای سیاسی کوهدشت را از این شلوغ تر نکنم.
اسماعیل دوستی

 

 

 

 

دیدگاه

 1. این پاسخ خیلی عالی است. سکوت در مورد ملکشاهی نکته مثبت این پاسخ است.
  این خداحافظی تلویحی با ملکشاهی است.

  [پاسخ]

  هوشنگ در :

  برعکس این فقط یک پاسخ مودبانه به مخالفین ملکشاهی بود.چرا که مهندس می داند الان این افرادی که سنگ مخالفت دکتر رو بر سینه میزدنند در اینده حامیان اصلی دکتر خواهند بود.

  [پاسخ]

  همشهری در :

  هوشنگ عزیز! اول مطلب شکری را بخوان تا متوجه بشی. چرا در مقابل مطالبی که در مورد ملکشاهی ذکر شده آقای مهندس دوستی سکوت کرده است؟!
  العاقل فی الاشاره

  [پاسخ]

  hdvhkd در :

  همشهری عزیز من بجای هوشنگ می گم بهتره خحودتون چندین بار متن رو بخوانید.

 2. جانا به غریبستان چندین به چه می‌مانی
  بازآ تو از این غربت تا چند پریشانی
  صد نامه فرستادم،صد راه نشان دادم
  یا نامه نمی‌خوانی یا راه نمی‌دانی
  گر نامه نمی‌خوانی خود نامه تو را خوانم
  ور راه نمی‌دانی در پنجه ی ره دانی
  بازآ که در آن محبس قدر تو نداند کس
  با سنگ دلان منشین چون گوهر این کانی

  [پاسخ]

 3. از جناب دوستی عزیز و اصلاحطلب ریشه دار چیزی جز این انتظار نمی باشد که همفکران و همسنگران اصلاحطلب خود را دریابد. با کامنت اصلاحطلب هم موافقم، اسم نبردن از ملکشاهی هم معنایی رسایی دارد.

  [پاسخ]

 4. یقین بدانید پاس گل این انتخابات را همچون انتخابات دور گذشته، دوستی می دهد.

  [پاسخ]

 5. دوستان به اصطلاح اصلاح طلب چند بار مطلب رو خوب بخوانید.منطور کاملا مشخصه فقط ملکشاهیه

  [پاسخ]

 6. باسلام
  اگه خوب مطلب موشکافی شود میبینیم که جناب دوستی عزیز میفرمایند”اگراین وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟” ونیز فرمودند”تماشایی همراه تأسف نه تفرج” پس از این رویه دوستان اصلاح طلب نه تنهاراضی نیست بلکه اشاره فرمودندبه تجربه تلخ شکست جبهه اصلاحات درمقابل اصولگرایان یعنی وقتی که کاندیدا داشتیم و به اتحادنرسیدیم و باعث شکست شدند!!پس هیچ به این اتحاد امیدی نبسته ومیفرمایندبایداعتدال برنده باشه و زیادشلوغش نکنید!!

  [پاسخ]

 7. با سلام خدمت بزرگ اصلاح طلبان کوهدشت.جناب آقای دوستی بر هیچ کسی پوشیده نیست که هدف اصلی این شورای شش نفره ( بهتره بگیم سه نفره) شکست جریان اصلاح طلب طرفدار آقای ملکشاهی است وهمین امر خود باعث می شود کاندیدایی به مجلس راه یابد که مخالف آرمان های دولت تدبیر وامید باشد.ولی جناب آقای دوستی ما اصلاح طلبان طرفدار جناب آقای ملکشاهی تا زمانی که امثال شما و آقای علی محمد سوری در این شورا نباشید آن را به رسمیت نمی شناسیم.
  درود بر آقایان: دوستی ، ملکشاهی، سوری و عباسی فرد

  [پاسخ]

  همراه اصلاحات در :

  دوست عزیز فرهنگی با وحدت اصلاح طلبان و همراهی مهندس دوستی شکست ملکشاهی حتمی.

  [پاسخ]

  کرمیان در :

  اصلاح طلب بودن باید در عمل ثابت شود وما در طول دوران حکومت جناح اصولگرایان ضربات سختی خوردیم به احترام این سختی هایی که ما طرفداران ادوار گذشته به نامهای روحانیون وروحانیت چپ وراست وحالا اصلاح طلب واصولگرا از خود بزرگ بینی ها وباد غرور قدرت خود بگذرن هر چند ممکن است اختلافی با هم داشته باشند ایشان هم یا به صورت تلفنی یا حضوری یا معرفی نماینده شرکت کنند نه این که به صراحت فقط از شخصی حمایت کنند وبگویند فقط این آقا اگر بود همین ولاغیر این یعنی چه این که ایشان بدون هماهنگی کاندیدا معرفی کردن اهانت است یا حداقل شش نفر هرچند بنده هم با اینم انحصارطلبی یک نفره یا شش نفره مخالفم ولی خوب چاره چیست چون قلبا دلمان با اصلاح طلبان بوده وهست وهر چه می خوایم عقیده خود را تغییر دهیم نمی تونیم ایشان اگر راست می گن برا مردم اصلاح طلب شهرمان نگران هستن واقعا در عمل نشان بدن وبا جمع باشند چند روز قبل ازقول یکی از آقایان شنیدم که ایشان در جواب آقای هادی قبادی با صراحت گفته فقط ملکشاهی وبس اگه این حرف گفته یعنی نظر مردم برام اهمیت نداره هرچه من گفتم مردم هم باید مطیع باشند اگر این حرف نزده به طرفداران اصلاحات جواب بدن تا ما هم روشن شویم

  [پاسخ]

 8. درود بر جناب دوستی که دوستان اصلاح طلب ما را به دو نکته دعوت نموده۱-اجماع شش نفر اصلاح طلب منجربه پیروزی دشمن قسم خورده اصلاحات واعتدال نباشد یعنی اینکه این دوستان با دودستی پیروزی به دشمن قسم خورده اصلاحات واعتدال تقدیم خواهد نمود ۲-کاربنده فعلا نظاره گر بودن وتماشا چیز دیگر نیست یعنی اینکه دوستان هم صبر کنن ببینند جه کسی یا چه کسانی از فیلتر شورای نگهبان میگذرند وفعلا هیچ کسی را تخریب نکنید …….درود بر دوستی بزرگ واقعا قبولت دارم سیاست مدار کار کشته

  [پاسخ]

 9. جناب آقای دوستی بدانندالآن توپ درزمین ایشان است.ایشان هستندکه بایدبه جرگه اصلاح طلبان بپیوندند.

  [پاسخ]

 10. جناب دوستی عزیز خسته نباشی

  [پاسخ]

 11. بدون شک مهندس دوستی با بزرگان اصلاحات درتهران قدم برمیدارد….

  [پاسخ]

  شهروند1-1 در :

  آفای اکبر علیزاده -به گونه ای شما می فرمایید : چون ( دوستی با بزرگان اصلاحات در تهران قدم برمیدارد ) پس نظر آقای علیزاده عزیز و ۲۵۰۰۰۰۰ نفر شهرستانهای کوهدشت یعنی هیچ — دوست عزیز به نظردیگران هیچ حداقل برای رای و نظر خودت احترام قائل باش

  [پاسخ]

  شهروند1-1 در :

  اصلاح میکنم شهرستانهای کوهدشت و رومشگان

  [پاسخ]

  رشید در :

  جناب شهروندباسلام.این را بدان جناب دوستی دایی اقای علیزاده است وبه واسطه دایی خوبشان در شهرداری تهران مشغول بکار شده است.

  اکبرعلیزاده در :

  سلام رشیدخان…ای کاش به این نکته هم اشاره میکردی که این حقیر سال ۹۰ازدانشگاه زابل فارغ التحصیل شدم وسه سال آزگار به هردری زدم تا لطف خدا وآقای دوستی شامل حال ماشد وبنده را به یک شرکت خصوصی وابسته به شهرداری تهران معرفی نمود….وقتی ایشان با بزرگواریشان دست غیر فامیل روگرفته اند(ازهمه طوایف وشهرهای استان) چرا باید سرمن بی کلاه بماند!!!!همیشه گفته ام من وخانواده ام به داشتن این دایی افتخارکرده ومیکنیم وسپاسگزار وقدردان زحماتشان هستیم.”افتخارشهرو ایل ودودمان/تا ابد اسمت ممینی جاودان”

 12. باسلام خدمت همه. جناب اقای دوستی دوستان اصلاح طلب ارادت واحترام خاصی نسبت به بزرگان اصلاحات بخصوص جنابعالی دارند .لذا جا دارد بزرگان همه وحدت و دوستی دیرنه خویش را بار دگر نشان دهند و با یک دلی و یک رنگی در خدمت هدف واحدی باشند .در دوره قبل ما به سفارش جنابعالی و چونکه اصلاح طلبان کاندید نداشتن به اقای ملکشاهی رای دادیم حال که با روی کار اومدن دولت تدبیر وامید گشایشی حاصل شده امیدواریم شما هم جریان را همراهی فرمایید و جریان را فراموش نکنید. که با نهایت احترام برای جنابعالی خاطره بدی از شما در اذهان دوستان بر جای نماند.و به امید همراهی شماو پیروزی اصلاحات در شهرمان.

  [پاسخ]

 13. اصلاح‌طلب حامی ملکشاهی

  از دوستی این انتظار را نداشتیم. انتظار نداشتیم به این راحتی پشت دکتر ملکشاهی را خالی کند.

  [پاسخ]

  ستارگان جهان در :

  ایشون در کنار ملکشاهی بوده وهستن ….

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  واقعا شما طرفدار ملکشاهی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا از مخالفان که این کامنت را گذاشته ای کاملا واضح اقای دوستی منظور خودشان را بیان کرده اند یعنی اینکه فقط ملکشاهی .

  [پاسخ]

 14. سلام بر همه٬بخصوص کسانیکه زیبا و بدون هرگونه عقده شخصی می اندیشند و درود بر کسانیکه به بخاطر اعمالشون مورد تشویق هم طیف و هم فکرهاشون هستند…اگه دوستان توجه کنند هر دو لبه اصلاحات کوهدشت در این مدت متاسفانه موانعی برای حضور همدیگه ایجاد کردند و این بر مردم این عصر ک در اوج آگاهی به سر می برند پوشیده نیست و این فقط ضربه زدن به سرگروهان دو لبه نیست بلکه تشدید بیشتر تفرقه ب اصل جریان هستش…چرا بایستی در گروه بقول معروف«شش بعلاوه یک»هیچگونه مشورتی از آقای دوستی ک چهره ای ملی اصلاح طلبی می باشد و اخیرا دو مسئولیت اتحادی جریان رو عهده دار شده است٬انجام نگرفته….و از طرفی جناب دوستی چرا هیچ حرکتی در جهت نزدیک شدن به دوستان قدیمی خود انجام نمیدهد….خیلی کوتاه و رک بایستی این مسئله رو متذکر شد٬عموم جریان اتحاد میخواهد در غیر اینصورت نیامدن هیچ کدوم معقول تر است…..اتحاد و اعتدال بهترین منش امروز است..ب امید حرکتی برای خوشحال کردن جریان

  [پاسخ]

 15. چنانکه از تصویرتان پیداست جوانید و در اوج جوانی به فعالیت سیاسی روی آورده اید.

  جناب دوستی همین جوانان بودن که امثال شماها را به این مرتبت ومقام رساندن حالا نوبت ماست یا اینکه شما را به چالش میکشن ناراحتی میکنید هستن جوانانی از همشهریان من جنابعالی که توان مدیریت کشور را هم دارن بله شما با ید به این جوانان افتخار وسر تعظیم فرود بیاورید که نوبت ما جوانان الان هست نه تا اخر چپ راست امامی قبادی اسفدیاری دوستی ووووووو

  [پاسخ]

  فرهنگی 51 در :

  ایشان که کاملا آقای شکری را تأیید و تمجید کردند

  [پاسخ]

  مرادبگ رضایی در :

  جناب فرهنگی ۵۱ این تعریف نیست این کلمات که بکار بردن شما که بهتر میدونی ؟ شاید همون روش است که مردم فقیر باید زیر دست این اقایون باشند تا ابد دیگه تاریخ مصرف اینا تمام شده عصر عصر جوانان مثل شکری هست نه من پیر یادمان میاد اسپندیاری قبادی ؟

  [پاسخ]

 16. ازجناب دوستی دعوت شد توسط هادی قبادی که مامور شد با ایشان صحبت کند ولی عین جمله جنای دوستی درجواب این بود ؟بنده فعلا از ملکشاهی حمایت میکنم چون اعتدال گراست ؟جهت اطلاع دوستان پس نتیجه معلوم است و ایشان نمیخواد با فرج اله مومنی اسفندیاری همراهی کنه وسلام

  [پاسخ]

  همراه اصلاحات در :

  نه بابا

  [پاسخ]

  ..... در :

  جون بابات

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  جون ببا هردومون همینه ولی همه سرکارگریم

 17. با سلام ما موندیم این اعلام پشتیبانی عجولانه اقای دوستی از ملکشاهی چه معنی داشت خود حق ندارن به جای همه تصمیم بگیرند ایشون اول می بایست در جمع اصلاح طلبان حضور پیدا می کردن وبا رایزنی به وحدت اصلاح طلبان کمک میکردن حال بند معتقدم دوستی در نهایت همراه اصلاح طلبان خواهد بود ومردم بر گردن ایشون حق دارند ومنافع جمع اصلاح طلبان را باید به منافع شخصی خود ترجیح دهند …

  [پاسخ]

 18. بنده حدود پنجاه سال است که درکارحبرنگاری ونوشتن هستم وآشنا با امرانتخابات می باشم با توجه به سن و سالی که دارم افراد صاحب نظر وبا نفوذ منطقه را خوب می شناسم وجناب مهندس دوستی را خوب می شناسم من وتمام بستگانم دردوره گذشته بانظر ایشان درانتخابات درکنارجناب آقای دکتر ملک شاهی قرارگرفتیم وبه ایشان رای دادیم وحال هم باز ما وجناب حاج مهندس اسماعیل دوستی درکنار دیگر یاران جناب دکتر ملک شاهی می باشیم ودرآیندهم با تمام قدرت درکنار ایشان هستیم دوستان درباره خود نظر بدهید جناب دوستی ویارانش صابت قدم و نیک اندیش هستند جای هیچ ایرادی برایشان نیست

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  دوریسش کردی جناب خبرنگار توکه داری از طرف خودت واقوام وفامیل حرف میزنی بعدش میگی از طرف خودتون حرف بزنیید نه عزیز با این سابقه که توداری …………………… ؟حال هم باز ما وجناب حاج مهندس اسماعیل دوستی درکنار دیگر یاران جناب دکتر ملک شاهی می باشیم ودرآیندهم با تمام قدرت درکنار ایشان هستیم دوستان درباره خود نظر بدهید جناب دوستی ویارانش صابت قدم و نیک اندیش هستند جای هیچ ایرادی برایشان نیست

  [پاسخ]

  عابدین در :

  جناب خبرنگاری که ۵۰ سال سابقه داری . صابت را با صاد نمی نویسند بلکه ثابت ………

  [پاسخ]

  خبرنگار کوهدشتی در :

  دوست محترم شمااکر درسن وسال من باشید بزمن ایراد نمی گیرید من از فرزند کوچکم که ۱۰ سال دارد خواهش کردم این مطلب را درسایت وزین کشکان قراردهد حال اگر ثابت باث باشد ویا با ص اصل موضوع آن است که درست باشد که باعث خشم جنابعالی شده است اصل این است

  [پاسخ]

 19. اصلاح طلبی از رومشکان

  از سخنان جناب آقای دوستی این براشت را دارم که ایشون میگن عجله نکنید کاندید اطلاح طلب رد صلاحیت میشه و همه به طر ف ملکشاهی میرویم (گران نخرید ارزان میشود ) ولی حرف دل اصلاح طلبان چیز دیگری است باخت با افتخار با کاندید اصلاح طلب به از برد با کاندید اجاره ی

  [پاسخ]

 20. جناب مهندس دوستی زیبا فرمایش نمودن و باید گفت جوابی رسا و شیوا بیان شد،تا جایی که ما نیز به مانند شما دوست عزیز همشهری تماشا میکنیم این سریال شکست انتخاباتی اصلاحطلبان را همان تفرقه است تا وحدت،آنچنان که جناب آقای دوستی نیز به زیبایی اشاره داشتن« اتفاقاً نکته همین جاست! بالاخره این وحدت قرار است در آن ” جمع شش عزیز ” حاصل شود یا حلقه های دیگری در واکنش به بی اعتنایی های حلقه مزبور متولد خواهند شد؟ ( همچنان که متولد شده اند و اخبار آن نیز رسانه ای شده است) اگر این وحدت است پس تشتت و تفرقه چیست؟ اگر بنده نیز چه حضوری و چه نیابتی تا کنون وارد این عرصه نشده ام برای کاستن از شدت این تشتت بوده است»جناب آقای شکری دلسوزی شما و قشر جوان که ما نیز از همین قشر و همین سوختگان آتیش تفرقه اصلاحات هستیم بر کسی پوشیده نیست ،اما چرا باید ذهن خود رو به ورطه ورشکست شدن در عرصه سیاست هدایت کنیم،این وحدت نیست بلکه چپاول کردن حق تمام عیار گروهای دیگر اصلاح طلب شهرستان که برگرفته از کینه و حسد چند ساله تعدادی از دوستان در جهت وارد کردن ضربه محکم بر پیکر زخم خورده اصلاحات و صد البته التیام یافته دوره گذشته انتخابات است ، دوست خوب من جناب اقای شکری در جهت باد قرار گرفتن مسیر را نشان میدهد و باد حاصل از وسایل صنعتی انحراف از مسیر را نشان می دهد،اما امید وارم که ناداوری ما و گروه های از دوستان باعث شکستن کمر همتی که بسته بودیم در ره پیروزی نشود ،موفق و پیروز باد اصلاح و اصلاح طلبی.

  [پاسخ]

  مرادیان در :

  اقای درویش پور در زخم التیام شده ی گذشته که باز هم کاندید مورد وثوق اقای دوستی شریک نبود و به قالیباف رای داد ۲ شما به صدقه سری تدبیر و امید صاحب پستی شده اید از این میترسید وگرنه کدام اصلاح طلب دعوت نشده ۳ عندالله اگر این دوره دوستی کاندید می شد هر شش نفر ازش حمایت میکردند

  [پاسخ]

  حسن درویش پور در :

  من و پست سیاسی،دوست عزیز من مدرس حق التدریس دانشگاهی بیش نیستم.

  [پاسخ]

 21. جناب خبرنگاری که ۵۰ سال سابقه داری . صابت را با صاد نمی نویسند بلکه ثابت ………

  [پاسخ]

 22. دوستی با سکوتش در مورد ملکشاهی داستان … را تداعی می کند!
  بعضی ها که تا دیروز در کنار هم بودن به این راحتی از هم جدا میشن!

  [پاسخ]

 23. دوستان براداران همی عزیزانی که نظر داداید هرکس بتواند جوابی برای این سئوال پیدا کند میتوان ان را دانشمند دانست
  سئوال ما مردم کوهدشت چکار کنیم که اسماعیل دوستی دست از سراین منطقه بردارد
  لطفا جواب خود را علام فرمائید

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  امرایی جان اسماعیل دوستی داره به کوهدشت خدمت می کنه ما چکار کنیم تا یک کمی دید امثال شما بازتر بشه

  [پاسخ]

  فرهنگی اصولگرا و بچه محل اقای دوستی در :

  جناب اقای امرایی اقای دوستی هر وقت میخواهد .در انتخابات کوهدشت از کسی طرفداری کند حداقل دو هزار نفر را از .قوام و طایفه خویش را در تالار ازادی و یا مکانی خاص جمع میکند وبا مشورت انان که عمومآ نظر وی را رد نمی کنند از شخص خاصی حمایت می کند .من از شما سوال دارم کدامیک از مدعیان اصلاحات کوهدشت چنین نفوذی درطایفه و بخش های محل تولد خود دارند .مثلآ شما می توانید میزان آرای اصلاح طلبان بخش طرهان را در همه ی انتخابات گذشته با ارای اصولگرایان ان منطقه مقایسه کنید تا حساب کار دستت بیاید .در ثانی من می توانم به اسم حدود صد نفر را که اقای دوستی ظرف دو سال اخیر در تهران استخدام نموده.اند را برایتان نام ببرم ایا برای جلب ارا ء این اشتغال زایی پتانسیل اندکیست ؟

  [پاسخ]

  گراوند حسین در :

  میشه بگی کدوم اقوام یا طایفه با ایشون ؟ بجز کسانی که با ملکشاهی (البته با معذرت تمام )
  برای شام دعوت شدن خواهشن اسم طایفه را نیاورید که خخخخخخ بده

  [پاسخ]

  ..... در :

  بخداا امسال یکی از نزدیکان من رو استخدام کرده و میگه فقط دوستی

  امرایی قومت در :

  دوست عزیز بهترین درمان آب سرد است

  [پاسخ]

 24. درود بر سردار اصلاحات مهندس سیاس وزیرک دوستی عزیز ما همه موافق شماییم بهترین گزینه همین دکتر ملکشاهی هست وخواهد بود

  [پاسخ]

 25. ملکشاهی با حمایتی که از قالیباف کرد جایگاه خود را در بین اصلاج طلبان از دست داد نتیجش اون شش هزار رای بود جای تاسف داره که اقای دوستی از ایشون به عنوان اعتدال گرا یاد می کنه …

  [پاسخ]

 26. باسلام به محضر آقای دوستی,چراتااطلاع ثانوی سکوت میکنی ؟آیا این سکوت نشانه محافظه کاری شما نیست؟مگر ازشما دعوت نکرده اند وشما اعلام حمایت از دیگری! کرده اید؟ما اصلاح طلبان حامی مومنی منتظر نمیمانیم تماشا کنیم موفق باشی

  [پاسخ]

 27. مثلث طلایی نتیجه رو مشخص می کنن

  [پاسخ]

 28. دوستان اصلاح طلب ما چرا این الفاظ را به کار می برند کاندیدای اجاره ای یعنی چه دراین دوره یعنی دوره نمایندگی جناب ملکشاهی خیلی بیشتر از اوج اصلاحات از بچه های اصلاح طلب استفاده شده است شما تعداد نیروهای بکارگیری شده الان را با اوج اصلاحات در کوهدشت مقایسه کنید ببینید درچه دوره ای بیشتر از نیروهای اصلاح طلب استفاده شده پس خواهش میکنم از این عنوان یعنی کاندیدای اجاره ای جدا خود داری فرمایید چون بقول افلاطون بزرگ در آینده جزها را روی ها سوی کل است همه به طرف دکتر ملکشاهی روی خواهیم آورد

  [پاسخ]

 29. جناب دوستی تماشگر نیستی ؟ دو ماه یا سه ماه دیگه میشی کاسه داغتر از اش متاسف از رفتار شخصی مثل جنابعالی با عرض پوزش فرج مومنی خیلی محترم تره

  [پاسخ]

 30. درود بر مرد بزرگ اصلاحات آقای دوستی بهترین کار همینه نقره داغ کردن کسانی که شما رو خراب کردن.

  [پاسخ]

 31. جناب دوستی همین اظهار نظر شما که لحن معترضانه دارد بوی نفاق از آن به مشام میرسد.چرا به جای وساطت وپا درمیانی سعی در ناامید کردن امید واران به تدبیر پیر اصلاحات کوهدشت جناب آقای اسفندیارپور ودیگر عزیزان دارید. چند وقت پیش که خدمت آقای اسفندیار پور رسیدم فرمودند ما باید به هرقیمتی شده به وحدت برسیم حتی اگر روی کسی با نمره ۱۱هم توافق شودباید گذشت داشته باشیم.حالا بفرمایید تفاوت «گذشت» ایشان با «گذشت »شما چقدر است؟در پایان شما از مخالفان قسم خورده نام برده اید که جالب است بگویم آن کسیکه شما سعی در تثبیت اجاره آن دارید همانی است که با تشریک در ردصلاحیت ها و…برای هموار نمودن ره شکستهای قبلی از مخالفن قسم خورده اصلاحات می باشد.

  [پاسخ]

 32. فقط دوستی و ملکشاهی رو عشق است

  [پاسخ]

 33. درپاسخ شما برادر عزیزبچه محل دوستی با یدبگویم ۱از خودتان حرف درنیاورید کدو استخدام دوره کدخدابازی دیگر تمام شد ۲چرازمانی درمنطقه اسم ورسمی داشت برای مردم قدمی برنداشت۳طایفه بازی دیگر تمام شده۴از اول انقلاب تاحالا منطقه کوهدشت چه رشتی کرده است کدام صنعت کدام اشتغال برای مردم به وجود اورده اند منظور همه نمایندگان اصولگرا واصلاح طلب است امامی ۱۲سال نماینده بود چکار کرد ملکشاهی فقط فک وفامیل خودش رومیشناسد قبادی هم لانه زنبور درست فرهنگی عزیز کدام استان به فکر اصول گرا واصلاح طلب است این حرفادیگر گذشت همان جوری که از فامیلیم پیداست طایفه امرائی همه جاریشه دارد اما این زمان هر خانواده کداخدای خودش است ویک عامل اصلی عقب افتادگی منطقه کوهدشت که همی نمایندها ان را بیشتر قبول دارند جابه جای یا بازی باپست های شما فرهنگیان است

  [پاسخ]

  گراوند در :

  با این که تند گفتی ولی درود بر شرفت ؟کدوم کارخونه کدوم استخدام کدوم جاده روزانه هزار تانکر عراقی تردد مکنن ایا هزاران خانواده بدبخت وعزادار نشدن بازهم بگم جناب امرایی حرفت درسته ولی اعصاب ندارم وگرنه فرمایشات جنابعالی تکمیل تر میکردم

  [پاسخ]

  بچه محل اقای دوستی در :

  امرایی عزیز باور کن جدی میگم در امر استخدام میتونید تحقیق کنید وبه نتیجه هم برسید .در ثانی خیلی از جوانان بیکار به وی مراجعه کرده و اسم انان را یادداشت نموده که انشاالله بتواند برایشان کاری بکند و خداوند نیز نه تنها ایشان بلکه همه کسانی که به خلق الله کمک میکنند را عزت عطا فرماید .در ثانی امرایی عزیز من از عملکرد هیچ نماینده ای دفاع نکرده ام و هیچوقت هم به اقای دوستی رای نداده ام اما خانواده ایشان از زعمای طایفه بزرگ درویش میباشد و اکر بگویم ۹۰درصد این طایفه چه در شهر وچه در مناطق رودبار ووزکور ومیشنان با ایشان هستنداغراق نکرده ام .ثالثا جمعیت کثیری از ایل میربگ با نام چم زکریا که از اقوام خانم ایشان هستند نیز در هیچ انتخاباتی مقابل ایشان موضع نگرفته اند .جهت تایید گفته ام واینکه متهم به دروغگویمان نکنی میتوانی تحقیق کنی .مطمعن باشید اگر در دوره گذشته حمایت دوستی نبود محال بود که ملکشاهی نماینده شود .تحقیق کن تا معلوم شود ستاد انتخاباتی اقای ملکشاهی کجا وتوسط چه کسی وچرا در ان محل زده شد تا حساب کار دستت بیاید .

  [پاسخ]

 34. جناب گراوند وجناب بچه محل دوستی ازاین که نظر دادین تشکر میکنم اما حرف من این که این چپ وراست این اصلاح طلب واصولگرا مانند شهرستان بروجرد ازبین برودچراکه همه برادریم بگذاریم کسی وکیل مردم شود که ایجاد شغلی در منطقه کند درهمین دوسه ساله اخیر چند جوان کار گر بدبخد که به خدا انهاراهم نمیشناسم زیر اوار درتهران کشته شدند ایا اگر یک کارخانه کوچک یا حداقل امکان اب کشاورزی درمنطقه باشد امسال من درتهران کارگری می کندایا بعد از چندسال انقلاب هنوز جوانان کوهدشت باید دنبال کارگری تهران باشند ایا در طول این چندسال بااین روش طایفه گرایی نماینده به مجلس رفته است دیگر کافی نیست دوست عزیز همشهری برادر جاده پلدختر به سمت کوهدشت را نگاه کن چه تغییری کرده و از این که اقای دوستی صاحب تیر وطایفه هستند شکی نیست ای کاش میشد تلفنی شمارازیارت کرد وچندقیقه باحضرت عالی هم کلام شد تادلیل اعصبانیتم را برای شما بیان میکردم وفراموش نکنیم که پتروشیمی اراک مال لرستان بود در کل بنده کوچیک همه شما عزیزان هستم

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط