سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۴:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 857 بازدید کد خبر:42755 چاپ خبر

در این بازار اگر سودی ست با «درویش» خرسند است!

0

مصطفی شکری

مصطفی شکری*/ کشکان: مهندس اسماعیل دوستی یکی از سرمایه های ارزنده دیار لرستان و شهرستان کوهدشت است. مردی که از شهرداری گراب تا عضویت شورای شهر تهران را آرام آرام و با تکیه بر هوش و ذکاوت خود طی کرده است. مردی خوش سخن و مردم دار که نمایندگی مجلس را از حوزه انتخابیه کوهدشت […]

DSC_0214

مصطفی شکری*/ کشکان:

مهندس اسماعیل دوستی یکی از سرمایه های ارزنده دیار لرستان و شهرستان کوهدشت است. مردی که از شهرداری گراب تا عضویت شورای شهر تهران را آرام آرام و با تکیه بر هوش و ذکاوت خود طی کرده است. مردی خوش سخن و مردم دار که نمایندگی مجلس را از حوزه انتخابیه کوهدشت تجربه کرده است. به خاطر ارادتی که به خدمت ایشان دارم، لازم دیدم نکاتی را به عرض ایشان برسانم.
جناب مهندس دوستی شما را از اصلاح طلبان زیرک و خوش سخن میدانم. اصلاحطلبی مردم دار با روابط عمومی قوی. بنده در زمینه انتخابات مجلس نهم با شما هم عقیده ام. در آن شرایط و در آن فضای سهمگین حمایت از یکی از ۳ اصولگرای حاضر (که تا به حال به نام اصولگرایی وارد مجلس نشده بود) را جهت شکستن فضای یاس و ناامیدی و ایجاد فضای نو را حرکتی قابل قبول و مثبت میدانم.
اما جناب مهندس دوستی بهتر از حقیر میدانید که شرایط انتخابات پیش رو کاملاً متفاوت است. اگر در دور قبل شرایط بر علیه اصلاحطلبان بود، و هر ندای منتقد و مستقلی “فتنه گر” خوانده می شد، اما در انتخابات پیش رو با طلوع دولت تدبیر و امید و فضای مثبتی که ایجاد شده است، اندک اندک فضا برای خدمت همه دلسوزانی که دل در گرو توسعه و تعالی این مرز و بوم دارند، مهیا می شود. یکی از سخنان زیبای حضرتعالی این است که ژنرال های اصلاحطلب وارد میدان شوند. بنده هم موافقم، مجلس آینده باید مجلس ژنرال ها باشد.
جناب مهندس دوستی عزیز، یقیناً بهتر از هر کس دیگری می دانید که شرایط استثنایی انتخابات قبل در این دور تکرار نخواهد شد. اگر در دور قبل آن شرایط استثنائی فراهم بود، در این دور “ز مهر او چه می‌پرسی؟ در او همت چه می‌بندی؟”
جناب مهندس دوستی زیبنده است اکنون که ندای وحدتی از سوی سایر اصلاحطلبان به گوش می رسد (چه وحدتی که بین آن شش عزیز باشد یا هر وحدت دیگری که مورد اقبال عمومی باشد) حضرتعالی هم نقش مثبت و سارنده و همیشگی تان را نشان دهید تا با همدلی و همراهی و همفکری دوستان همفکر و اصلاحطلب قدم مثبتی برداشته شود.
یقیناً مهندس دوستی زیرک و سیاس نمی خواهد که نام نیکش را در جایی که شایسته نیست، هزینه کند. امید که ندای وحدت همه گیر و فراگیر شود و همه کسانی که دل در گرو منش اصلاح خواهی و اصلاح طلبی دارند به اجماعی مبارک در دل جریان اصلاحطلب روی آورند. امیدوارم که جناب مهندس دوستی هم به همراهی سایر همفکران خرسندی دهد. زیرا که یقیناً در این بازار اگر سودی ست با “درویش” خرسند است!

 

*دانشجوی دکتری اقتصاد بین الملل

دبیر سرویس اقتصاد کشکان

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دوستی خرسندی می دهد؛ یقین داشته باشید که دوستی همراه خواهد شد!
  اندکی صبر
  سحر نزدیک است…

  [پاسخ]

 2. شک نکنید یا دوستی سکوت می کند (یعنی دیگر از ملکشاهی حمایت نمی کند) زیرا که با وجود کاندیدای اصلاحطلب، رای ملکشاهی شاید حاکثر چون رای قایباف در کوهدشت باشد (آن هم در خوشبینانه ترین حالت!) و یا اگر راه دیگری برگزیند موجب سبک شدن خود می شود و شاید برای همیشه از جریان اصلاحطلب کوهدشت حذف شود.
  زیرا که نمی شود در تهران اصلاحطلب بود ولی در کوهدشت از یک اصولگرای سرسخت حمایت کرد!

  [پاسخ]

 3. شواهد نشان می دهد که ملکشاهی به سر نوشت قبادی در دور قبل گرفتارشده

  [پاسخ]

 4. توی اخبار بارها شنیده ایم دولتمردان کشورمان در مورد کشورهای بحران زده مثل سوریه و…اظهار نظر میشه که مردم آن کشورها باید سرنوشت خودشون سرنوشت شان را تعین کنن ولی به انتخابات شهرمان که میرسد لژیونر نشین ها بومی و غیرساکن در اکناف کشور که در رفاه و آسایش با پست های مدیریتی چه در حال و چه در گذشته از روی دوش این مردم بینوا بالا رفته و به نوایی رسیده اند در جای گرم و خوش خود که هرچند سالی به این دیار سرکشی نمیکنن، جان میگیرند و در انتخاب درست مردم در تعین سرنوشت شان ………….دخالت نموده و تعیین تکلیف مینمایند از راه دور

  [پاسخ]

 5. دوست عزیز و جوان اقای دوستی بهتر از همه میدان که این دوره با دوره قبل چندان تفاوتی نکرده.÷س باز عاقلانه اینه که باز از دکتر ملکشاهی حمایت کنه

  [پاسخ]

 6. زنده باد دکتر ملکشاهی

  [پاسخ]

 7. دوست عزیز بدانیم ومیدانیم دکتر ملکشاهی ناجی کوهدشت است امور را به قبادی وامامی ندهید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط