سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۷:۲۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۱۴ ق.ظ تعداد بازدید: 220 بازدید کد خبر:42669 چاپ خبر

همایش ندای ایرانیان در خرم‌آباد برگزار شد

0

همایش درون حزبی ندای ایرانیان(شعبه‌ی لرستان) با حضور جمعی از اعضای اصلی حوزه‌ی خرم‌آباد و هواداران این حزب برگزار شد.  در این همایش که با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و سرود ملی آغاز شد، کیارش طاهرپور رییس کمیته‌ی ندای ایرانیان در شهرستان خرم‌آباد به توضیح فعالیت‌های این حزب از آغاز تا اکنون پرداخت. […]

neda

همایش درون حزبی ندای ایرانیان(شعبه‌ی لرستان) با حضور جمعی از اعضای اصلی حوزه‌ی خرم‌آباد و هواداران این حزب برگزار شد.

 در این همایش که با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و سرود ملی آغاز شد، کیارش طاهرپور رییس کمیته‌ی ندای ایرانیان در شهرستان خرم‌آباد به توضیح فعالیت‌های این حزب از آغاز تا اکنون پرداخت.

در ادامه، عباس سلطانی رییس حزب ندای ایرانیان در لرستان، ضمن خوشامدگویی به مهمانان این همایش، به فعالیت‌های این حزب و صدور مجوز آن توسط وزارت کشور اشاره نمود و به جنجال‌های خبری که اخیرا توسط برخی رسانه‌ها علیه صادق خرازی شروع شده بود اشاره کرد و گفت: موضوع استعفای صادق خرازی با مخالفت شورای مرکزی این حزب مواجه شد و در نهایت همچنان صادق خرازی رییس حزب ندای ایرانیان خواهند بود. معصومه گلدوست (عضو شورای مرکزی شعبه‌ی خرم‌آباد) نیز به نمایندگی از بانوان ندای ایرانیان در لرستان ، طی بیانیه‌ای به ضرورت حضور بانوان در فعالیت‌های سیاسی اشاره کرد.
استاد علی عسگررضایی،از محققان و پژوهشگران علوم سیاسی در سطح استان ،که نگارش دو کتاب اصلاح یا انقلاب در ایدئولوژی مقدس و آمریکا حقوق بشر ایران (تقابل دو گفتمان )را در کارنامه خود دارد نیز در این مراسم به آسیب شناسی جریان اصلاحات پرداخت و موضوعاتی پیرامون اخلاق روشی اصلاحات عنوان نمود،که درادامه هدف این بود که به این سوال پاسخ داده شود که چه باشد آنچه خوانندش اصلاحات،که به علت ضیق وقت به جلسه دیگری موکول شد.
گفتنی‌ست نوای سنتورنوازی سید حسین موسوی نیز گرمای خاصی به این همایش بخشید.
در پایان مراسم، داریوش آزادی فعال اصلاح طلب و نایب رییس حزب ندای ایرانیان در لرستان از همه‌ی دست‌اندرکاران این همایش قدردانی و تشکر نمودند.

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط