سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۰:۲۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۹ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 1,124 بازدید کد خبر:42634 چاپ خبر

کمک ۳۰۰ میلیون تومانی شهرداری خرم آباد به تیم فوتبال خیبر

0

عضو شورای شهر خرم آباد در صحن اصلی شورا با دفاع از تیم خیبر خرم آباد گفت: می توان گفت این تیم شناسنامه فوتبال و ورزش استان است که آوازه اش از دهه ۶۰ تا بحال در میان فوتبالی های کشور زبانزد است و از دل این تیم بازیکنان و مربیان بزرگی به فوتبال معرفی […]

۱۷۱۱۷۸۴

عضو شورای شهر خرم آباد در صحن اصلی شورا با دفاع از تیم خیبر خرم آباد گفت: می توان گفت این تیم شناسنامه فوتبال و ورزش استان است که آوازه اش از دهه ۶۰ تا بحال در میان فوتبالی های کشور زبانزد است و از دل این تیم بازیکنان و مربیان بزرگی به فوتبال معرفی شده اند.

عبداله عزیزپور که خود از چهره های ورزشی شهر خرم آباد بوده و همیشه در مجموعه شورای شهر مدافع حقوق اهالی  ورزش این شهر است در ادامه گفت: خیبر از فصل گذشته با دست خالی و با غیرت مثال زدنی مجموعه تیم از تدارکات گرفته تا مدیریت تیم و همچنین حمایت همه جانبه هواداران به لیگ یک راه یافت.

عزیزپور اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم به شناسنامه فوتبال استان کمک کنیم تا بتواند در لیگ فرسایشی امسال حضوری آبرومند داشته باشد وقتی رقبای این تیم بصورت میلیاردی هزینه می کنند ما نیز می بایست هر چه در توان داریم برای شادی بازیکنان و هواداران پرشور خرم آبادی ارائه دهیم تا بازیکنان تیم بدون دغدغه مالی و با تمرکز در مستطیل سبز در خدمت اعتلای فوتبال لرستان باشند.

همچنین اعضای شورای شهر خرم آباد با اتفاق آرا ضمن اعلام حمایت صدردرصدی از تیم خیبر خرم آباد بعنوان نماینده استان در لیگ یک ، مصوب نمودند مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان کمک نقدی به مجموعه تیم پرداخت نمایند که قرار است این مبلغ طی روزهای آینده به حساب تیم واریز گردد.

امید است شهردار پرتلاش خرم آباد یحیی عیدی بیرانوند نسبت به تسریع در پرداخت این مبلغ به تیم خیبر اقدام نماید.

 

 

 

دیدگاه

  1. ممنونم از شهرداری شهر خرم آباد ک به تیم باتعصب و محبوب خیبر کمک مالی کردن

    [پاسخ]

  2. ممنونم از شهرداری شهر خرم آباد ک به تیم باتعصب و محبوب خیبر کمک مالی کردن بقیه هم یاد بگیرین و کمک بکنین تا جووونای این شهر ی دلخوشی داسته باشن نه کارخونه ای ازتون خواستن نه شغلی فقط حمایت از تیم محبوبشون رو خواستارن همین

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط