سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۷:۵۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۰۸ ق.ظ تعداد بازدید: 2,286 بازدید کد خبر:42625 چاپ خبر

یک پای فینال انتخابات مجلس آینده کوهدشت مشخص شد

0

حسین ناصری

حسین ناصری/ کشکان: این روزها اخبار انتخابات نقل مجالس عموم مردم شده است. این در حالی است که هنوز تا انتخابات مجلس شورای اسلامی شش ماه زمان باقی است. اما تبلیغات غیر رسمی، رایزنی ها و نشست ها با بزرگان سیاسی شهر و مراکز بخش ها آغاز شده است. تا جایی که چند روز پیش […]

IMG14090400

حسین ناصری/ کشکان: این روزها اخبار انتخابات نقل مجالس عموم مردم شده است. این در حالی است که هنوز تا انتخابات مجلس شورای اسلامی شش ماه زمان باقی است. اما تبلیغات غیر رسمی، رایزنی ها و نشست ها با بزرگان سیاسی شهر و مراکز بخش ها آغاز شده است. تا جایی که چند روز پیش اصلاح طلبان شهرستان با یک نظر سنجی به اجماع رسیدند. بنا به اطلاعات کسب شده جامعه آماری این نظر سنجی ۵۰۰ نفر بود که از بین سیاسیون، فرهنگیان، بازاریان و دانشجویان شهرستان کوهدشت و مراکز بخش ها انتخاب شده بودند.
با توجه به شناخت کاندیداهای احتمالی به جرأت می توان گفت کاندیدای اصلاح طلبان کسی نخواهد بود به جزء آقای فرج مومنی و دلیل این ادعا محبوبیت و توان کار انتخاباتی ایشان است.
البته در این بین احتمالاتی نیز وجود دارد. احتمال دارد آقای مومنی به نفع آقای کورانی فر که به نظر می رسد نفر دوم این ائتلاف باشد، کنار برود. این احتمال به دو دلیل است اول این که آقای کورانی فر علاوه بر حمایت اصلاح طلبان، مقداری از آراء نیروهای ارزشی جریان اصول گرا را نیز دارد. دوم این که آقای کورانی فر می تواند سایر بزرگان اصلاحات را با خود همراه کند.
احتمال دیگری که وجود دارد این است که اصلاح طلبان راه دیگری در پیش بگیرند. می توان پیش بینی نمود که شش کاندیدای احتمالی همه با هم به میدان بیایند تا هنگامی که صلاحیت ها احراز شد، آن وقت با توجه به رتبه بندی این نظر سنجی اقدام کنند.
با این اوصاف باید منتظر ماند تا پای دیگر فینال مشخص گردد. پای دیگر این رقابت اگر یک نفر از اصول گرایان باشد قطع به یقین انتخابات پرشور و نفس گیری خواهیم داشت.
در پایان امیدورایم منتخب مردم فردی دلسوز باشد که فهم درستی از مشکلات شهرمان داشته باشد و بتواند در سنگر مجلس شورای اسلامی از حقوق عموم مردم به نحو احسن دفاع کند.

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. دوست عزیز آقای محمدی ازادبخت نفر دوم شده است

  [پاسخ]

 2. تو خواب ببینی که فرج باشه

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  خلیی اشتبا ه می کنی

  [پاسخ]

 3. لطفا انحصار طلب نباشید. انتخابات آزاد است و از همه طیف ها در آن شرکت خواهند نمود. اصلاح طلبان فقط این شش نفر نیستند بلکه چندنفر از اصلاح طلبان دیگر نیز قصد شرکت در انتخابات را دارند که متأسفانه این آقایان آنها را در نظر سنجی خود لحاظ نکرده اند. شب دراز است و قلندر بیدار آقا. بدانید و آگاه باشید که این شش نفر به هیچ وجه نماینده کل اصلاح طلبان شهر نیستند.

  [پاسخ]

  طرفدار اصلاحات و جوانان در :

  کاندیدای نسل جوان اصلاحات عبدالرضا کریمی

  [پاسخ]

 4. صدر صد آقای کونانی فرد است شکی نیست

  [پاسخ]

 5. چه چوری اصولگرایان باید به توافق برسند انها که مثل اصلاح طلبان نیستند.طرفداران حاج قبادی در دوره گذشته وقتی نیرو کم اوردند بجای اینکه از همفکرای اصولگرا ی طرفدار امامی استفاده کنند از همه طیفها استفاده کردند منهای طرفداران امامی .از همه مهمتر هر که شام یا نهاری میداد سوای جریان فکریش او را می پذیرفتند .حالا هم دم از اتحاد میزنند و هر گز فکر این روزها را نکرده بودند که شاید ……….همه عملکرد و رفتار اقای خ را در اموزش وپرورش با طرفداران امامی دیدند و از یاد هم نخواهند برد .همه شهر استخدامها را در اموزش وپرورش دیدند و از یاد هم نخواهند برد و …….

  [پاسخ]

  واقعیت در :

  کاملا حق با توست درکت می کنم امان از …

  [پاسخ]

 6. اصولگراها چوب صداقت آقای قبادی را هم خوردند ! بهتر است بخاطر آخرت خودش هم که شده دست از سر این جریان بردارد .

  [پاسخ]

 7. من به عنوان یک اصولگرا از بین شش نفر ائتلاف فقط حاضرم به آقای کورانی فر رای بدم.

  [پاسخ]

 8. دوستان این سش نفر فقط یک مانور تبلیغاتی است.شک نکنید ملکشاهی نماینده شهرستان کوهدشت خواهد بود.

  [پاسخ]

 9. تو رو خدا یکبار هم که شده بیاین دست بر داریم از این چرخه باطل و حزب گرایی. ایا خبر دارین همین دیروز یک جوان کوهدشتی در زندان خرم اباد با داشتن یک فرزند اعدام شد یا خبر دارید چند روز گدشته یک جوان کوهدشتی دیگر در تهران کشته شد .خدایا تا کی ما باید شاهد این صحنه ها آزار دهنده و ضجه های دلخراش مادران و خواهران و همسران و کودکان باشیم و شاهد قامت خمیده پدارانی باشیم که بر سر قبر عزیزانشان که به علت عدم وجود اشتغال مناسب در سطح شهرستان به سمت را اشتباه می روند و نتیجه ان چیزی جزءتباهی خودشان و دیگران نخواهد بود . به خدا قسم تا زمانی که ما در گیر حزب و جناح باشیم وضیعت ما همین است .به خاطر خدا و انسانیت یکبار برای همیشه با خودمان عهد ببندیم که هدفی جزئ تعالی و پیشرفت شهر مان و جامعه نداشته باشیم . با تشکر از مسولین سایت کشکان . لطفا نظر بنده را تایید فرمایید.

  [پاسخ]

 10. فرق نمی کنه فقط وحدت و اتحاد آنها مهمه (اتحاد و همدلی )

  [پاسخ]

 11. عرض شود که این ائتلاف تمام کاندیداهای مطرح اصلاح طلبها نبودند عده ای برای خودشان بردیدند ودوختن به نظر من مهمترین کار، وحدت اصلاح طلبها وتعیین کاندیداهای که از فیلتر شورای محترم نگهبان رد شن مهمترین مقوله است

  [پاسخ]

 12. شب آبستن است تا چه زاید سحر
  هنوز تا انتخابات خیلی فاصله داریم
  عجولانه تفسیر نکن برادر ناصری

  [پاسخ]

 13. بانیان نظر سنجی از طرفداران آقای مومنی بودند. واین یعنی نتیجه ی مورد نظر مطلوب نیست دوست عزیز. ما اکثر اصلاح طلبان تا زمانی که صددرصد در مورد تایید و برد مطمئن نباشیم از هیچ کاندیدایی بجز جناب آقای ملکشاهی حمایت نمی کنیم.ما با افراطی ها نیستیم

  [پاسخ]

 14. هنوز زوده که قضاوت کنیم ولی یقینا اقای کورانی فر نیست.

  [پاسخ]

 15. تیتر انتخاب شده برای این خبر از سرغرور است که همین خود بزرگ بینیها بارها به شکست انجامیده و این خود نمونه بارز تبلیغات زود هنگام است بیشتر سیاسیون کوهدشت این گروه را فوتیهای سیاسی می شناسند نه فینالیستهای انتخابات

  [پاسخ]

  ستارگان جهان در :

  درود وصد بدرود

  [پاسخ]

 16. این ۶ نفر نماینده اصلاح طلبان نیستند. اولا کاندیداهای اصلاح طلب دیگری وجود دارند که اینها اصلا به اونها اعتنا نذاشتن دعوتشون کنن. دوما بزرگان اصلاحات کوهدشت مثل حاج اقا عباسی فرد… مهندس دوستی… جانباز سرافراز علی محمد سوری…. یونس ازادبخت… علی اقا بازوند و… در این اجماع ۶ نفره!!! هیچ حضوری نداشتند. این یعنی انحصارطلبی.

  [پاسخ]

  داویرش در :

  ببخشید از کی تا حالا عباسی فرد شده یکی از بزرگان اصلاحات

  [پاسخ]

  یک کوهدشتی در :

  از زمانی که کودتا کرد وبا
  آن کودتا شهر را بر ضد خاتمی بسیج کرد

  [پاسخ]

 17. باسلام نفردوم اتلاف محمدی ازادبخت بوده نفر چهارم کلای کونانی اختاف درست نکنید

  [پاسخ]

 18. خود گویی و خود خندی……….

  [پاسخ]

 19. اگه بنده داخل جلسه بوده ام همه اشتباه میکنید تا چند روز دیگه اعلامش میکنیم

  [پاسخ]

 20. آبان کونانی فرد یکی از نفوذ دار ترین افراد است در کشور فقط این در این موقیت ارزش مند است

  [پاسخ]

 21. فرج خوبه اما…………../؟

  [پاسخ]

 22. بطورقطع ویقین بایدگفت اگرشخصی غیرازآقای مومنی باشدظلم بزرگی درحق مردم محروم وضجرکشیده این شهرستان صورت گرفته چون تنهاایشان می توانندحلال مشکلات این شهرباشند.

  [پاسخ]

  ستارگان جهان در :

  جدی

  [پاسخ]

 23. به جای تعصبی صحبت کردن و تکرار اشتباهات گذشته بهتر نیست به فردی توانا و شایسته که درد کوهدشت توسعه نیافته را بداند رای دهیم.تای کی با افکار عشیره گری نماینده به مجلس بفرستیم و بعدا حسرت بخوریم که چرا شهرمان…کوهدشت افراد کارکشته و انقلابی و دانا کم ندارد که به تعالی شهر و مردم ولایت مدار آن کمک کند.تا کی این چند نفر؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 24. فکر کنم شخص مورد توافق حاج علی محمد سوری لکی

  [پاسخ]

 25. آبان: آقای کونانی فرد لایق مجلس است بس.

  [پاسخ]

 26. درود براستاد اخلاق محمدی آزادبخت انشالله ایشان گزینه نهایی باشند

  [پاسخ]

 27. درود بر مرد شایسته و ولایت مدار محمدی آزادبخت

  [پاسخ]

 28. ما جوانان طرفدار فردین گراون هستیم ایشان رویه اعتدالی دارند لطفا اقای دوست محمدی درج کن بیشتر کامنت هایی که از استاد فردین گراوند حمایت میکنند را درج نمیکنید

  [پاسخ]

 29. اگر انتخابات صورت گیرد مطمئنم شیخ علی قبادی برنده خواهدشد

  این مانورها و حواشی قبل انتخابات یه نوع بازی با افکار مردمه
  بنظرم فرد موردنظر الان اعلام شده اون بالا

  [پاسخ]

 30. چراانعکاس نمیدید قلع وقمع دوستان اصلاح طلب رودراداره اموزش وپرورش

  [پاسخ]

 31. فکرکنم خیلی زودباشه براانتخاب فینالیست ها،،

  [پاسخ]

 32. جناب شاهرخی قبادی دست از سر این شهر بردار
  شما مرد مذهبی خوبی هستین ولی الفبای سیاست را بلد نیستین

  [پاسخ]

 33. ایشالاکسی بالا بیاد که بعداز انتخابات آلزایمر نگیره …….مشکلات وفراموش کنه…………….والا بخدا……………

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط