سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۹:۵۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۰۳ مرداد ۱۳۹۱در ۲:۱۲ ب.ظ تعداد بازدید: 154 بازدید کد خبر:4260 چاپ خبر

196میلیارد ریال اعتبار عمرانی به شهرستان دلفان اختصاص یافت

0

سرپرست فرمانداری دلفان از اختصاص 196 میلیاردو 194 میلیون ریال اعتبار عمرانی در سال جاری به این شهرستان خبر داد .


‘مهدی پازوكی : روزسه شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: این میزان اعتبار صرف اجرا و تكمیل 153طرح عمرانی در بخش های مختلف این شهرستان خواهد شد.

وی افزود: از این میزان اعتبار 96 میلیارد و 970 میلیون ریال از محل اعتبارات سرمایه استانی و 66میلیارد و 774 میلیون ریال از محل اعتبارات 2 درصد نفت و گاز و 32 میلیارد و 450 میلیون ریال از محل اعتبارات توسعه خاص تامین شده است .

وی ادامه داد: با این میزان اعتبار عمرانی كه نسبت به سال گذشته 9/21 رشد دارد نقش موثری در تكمیل طرح هاتی نیمه تمام عمرانی خواهد داشت .

‘پازوكی ‘ نظارت دقیق بر صرف اعتبارات و روند پیشرفت فیزیكی طرح ها را از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی دانست و افزود: نظارت بر حسن اجرای پروژه ها مهمتر از تعریف و اجرای طرح های جدید است.

سرپرست فرمانداری دلفان، مهمترین طرح های عمرانی این شهرستان را در سال جاری ، تكمیل طرح دیجیتالی شدن فرستنده های تلویزیون ، برنامه حمل و نقل جاده ای، عمران شهری ، آبرسانی شهری و روستایی ، اجرا و تهیه طرح هادی روستایی و كمك به تكمیل مساجد ،حوزه علمیه و ساخت مصلی نورآباد عنوان كرد .

وی تاكید كرد: اولویت كاری تمام دستگاه های اجرایی شهرستان دلفان باید معطوف به اتمام پروژه های نیمه تمام و نظارت بر اجرای دقیق آنها باشد.

وی، از دستگاه های اجرایی درخواست كرد در راستای جذب اعتبارات و تسریع در اجرای طرح ها تلاش كنند.

سال گذشته 160 میلیارد و 953 میلیون ریال از محل اعتبارات تملك دارایی سرمایه ای و درآمدهای نفتی به این شهرستان اختصاص یافت.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط