سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۴:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۴در ۵:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 1,048 بازدید کد خبر:42428 چاپ خبر

بهره برداری از ۹ پروژه عمرانی بخش طرهان شهرستان کوهدشت

0

به گزارش کشکان، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار ، نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان و بخش طرهان ۹ پروژه عمرانی در این بخش به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل گازرسانی به روستاهای گراب کوچک ، دم روستان با بهرمندی […]

roozecharoom8

به گزارش کشکان، همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار ، نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مدیران شهرستان و بخش طرهان ۹ پروژه عمرانی در این بخش به بهره برداری رسید.

این پروژه ها شامل گازرسانی به روستاهای گراب کوچک ، دم روستان با بهرمندی ۳۵۰ خانوار و جمعیت ۲۲۰۰ نفر با اعتباری بالغ بر ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان ، مجتمع آبرسانی چاه شوره با اعتبار ۹۵۰ میلیون تومان و ۶ پروژه مربوط به شهرداری گراب با اعتباری بالغ بر ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان می باشند.

محمدی فرماندار کوهدشت در آیین بهره برداری از این پروژه ها گفت : این هفته فرصت ارزنده ای برای انعکاس خدمات و تلاش های دولت است که باید با همکاری این مهم به درستی انجام شود.وی گفت : در دو سال گذشته تلاش ها و فداکاری های دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات و معضلات داخلی و خارجی، با وجود شرایط پرتلاطم و مانع تراشی های غیر منصفانه، بر کسی پوشیده نیست.

فرماندار گفت: مرور منصفانه و واقع بینانه کارنامه عملکرد دولت یازدهم گویای توفیقات و دستاوردهای ارزنده و کم نظیری است که در سایه تدبیر و مجاهدت دولت و همدلی و همکاری مردم و مسوولان بدست آمده است.

roozecharoom7

حضور اینجانب و بخشداران تابعه در نماز جمعه و سخنرانی درباره دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید ضروری است و با توجه به نام گذاری امسال به نام سال دولت و ملت همدلی و هم زبانی ملت و دولت ، ارائه گزارش و ارتباط با مردم می تواند در تحقق این شعار مهم موثر باشد.

این پروژه ها شامل گازرسانی به روستاهای گراب کوچک ، دم روستان ، مجتمع آبرسانی چاه شوره با اعتبار ۹۵۰ میلیون تومان و ۶ پروژه مربوط به شهرداری گراب می باشند.

محمدی فرماندار کوهدشت در آیین بهره برداری از این پروژه ها گفت: این هفته فرصت ارزنده ای برای انعکاس خدمات و تلاش های دولت است که باید با همکاری این مهم به درستی انجام شود.وی گفت: در دو سال گذشته تلاش ها و فداکاری های دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات و معضلات داخلی و خارجی، با وجود شرایط پرتلاطم و مانع تراشی های غیر منصفانه، بر کسی پوشیده نیست.

فرماندار گفت: مرور منصفانه و واقع بینانه کارنامه عملکرد دولت یازدهم گویای توفیقات و دستاوردهای ارزنده و کم نظیری است که در سایه تدبیر و مجاهدت دولت و همدلی و همکاری مردم و مسوولان بدست آمده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. لطفا از کارشناسان میراث فرهنگی هم برای به ثبت رساندن آثار باستانی طرهان دعوت شود تا شاید حداقل به واسطه این آثار برای طرهان کارعمرانی انجام گیرد متاسفانه هم مسئولین هم رساناها درمورد غار تاز کشف شده شاداب کوه گراب سکوت کردن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط