سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۱:۴۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 369 بازدید کد خبر:42363 چاپ خبر

برخورد قاطع با تبلیغات زودهنگام و خارج از موعد انتخاباتی لرستان

0

قائم‌‌مقام ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان گفت: با تبلیغات زودهنگام و خارج از موعد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برخورد قاطع صورت می‌گیرد. به گزارش کشکان به نقل از فارس، محمدتقی شاه‌کرمی عصر امروز در نخستین جلسه ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان که با […]

۱_۲

قائم‌‌مقام ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان گفت: با تبلیغات زودهنگام و خارج از موعد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برخورد قاطع صورت می‌گیرد.

به گزارش کشکان به نقل از فارس، محمدتقی شاه‌کرمی عصر امروز در نخستین جلسه ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان که با حضور دستگاه‌های عضو و اعضای هیئت‌های نظارت بر انتخابات استان برگزار شد، با اشاره به اصل ششم قانون اساسی که امور کشور باید به اتکای آرای عمومی از راه انتخابات اداره شوند، اظهار داشت: با توجه به در پیش‌رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی تمام حرکات کاندیدهای انتخاباتی ثبت و ضبط می‌شوند.

وی به بیان اهمیت موضوع انتخابات و پیش‌گیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی پرداخت و عنوان داشت: در این جلسه ترکیب اعضای ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان و شهرستان‌ها مشخص شده و تبیین و تشریح شرح وظایف دستگاه‌های ذی‌ربط در دستور کار این ستاد قرار گرفته است.

شاه‌کرمی برخورد قاطع با تبلیغات زودهنگام و خارج از موعد، تشکیل شعب ویژه در دادسراهای شهرستان‌ها، ایجاد دبیرخانه استانی و شهرستانی، تذکر به سازمان‌های مردم‌نهاد و دستگاه‌های حمایتی و تشکلات آنها در راستای اعلام حمایت از کاندیدای خاص و تشکیل جلسات رصد جرائم انتخاباتی هر ۱۵ روز یک‌بار با حضور اعضای عضو ستاد را از جمله مصوبات ستاد ویژه پیش‌گیری، پیگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی استان لرستان عنوان کرد.

در ادامه قائم‌مقام هیئت نظارت استان لرستان به اهمیت انتخابات اشاره کرد و نیاز به همکاری همه اعضای ستاد جهت پیش‌گیری از جرایم انتخاباتی را یادآور شد.

دادستان مرکز لرستان نیز گفت: جهت تسریع در رسیدگی به جرایم انتخاباتی برنامه‌هایی در دادسرای خرم‌آباد پیش‌بینی شده و همکاری همه دستگاه‌های عضو ستاد را جهت پیش‌گیری از جرائم انتخاباتی را لازم و ضروری می‌دانیم.

در ادامه هر کدام از اعضاء به بیان دیدگاه خود پرداخته و مصوباتی نیز تصویب شد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. با تشکر از شما. خواهشمند است در این مورد با جدیت تمام پیگیری نمایید. مخصوصاً در کوهدشت که کاندیداها خواب را از چشم مردم ربوده اند. یکی از آنها که با در اختیار داشتن سایت … حتی اگر یک لیوان آب هم می خورد و یا به اصطلاح شونشینی هم می رود آن را در سایت … منعکس می کند. متأسفانه رسانه های استان هم بسیار مغرضانه عمل می کنند. تمامی نقدها و یا اعتراضاتی هم که ما برای تبلیغ زودهنگام آنها در سایت… می نویسیم حذف می شود. لطفا آرامش را به شهر برگردانید. حالا کو تا انتخابات

    [پاسخ]

  2. بخدا اقا یا خانم سلامی راست میگن.این سایت و مجریان ان ارامش را از این شهر گرفته و زمینه ساز فتنه جدیدی هستن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط