سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۰:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۴ شهریور ۱۳۹۴در ۱:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 180 بازدید کد خبر:42347 چاپ خبر

افتتاح و بهره برداری از پروژه های شهرستان دلفان در هفته دولت

0

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان به مناسبت هفته دولت به شهرستان دلفان سفر کرد. معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان با اشاره به پروژه های عمرانی و کشاورزی در استان گفت: امسال در هفته دولت حدود۹۰ پروژه با مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان آماده […]

۹dac_safar_moaven_siasi_be_shahrestan_delfan_va_eftetah_projeha_94-6-3_(35)_(copy)

به گزارش کشکان به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، سید سعید شاهرخی معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان به مناسبت هفته دولت به شهرستان دلفان سفر کرد.

معاون سیاسی- امنیتی استانداری لرستان با اشاره به پروژه های عمرانی و کشاورزی در استان گفت: امسال در هفته دولت حدود۹۰ پروژه با مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان آماده افتتاح و بهره برداری است.

شاهرخی افزود : مدیران و مردم با توجه به رهنمود های مقام معظم رهبری با همدلی و همزبانی در راه توسعه استان و شهرستان تلاش کنند.

بهره برداری ۱۰۲ واحدی مسکن مهر شهرستان دلفان

شاهرخی با اشاره به ادامه روند ساخت مسکن مهر در استان افزود: سایت ۶۴۱ واحدی مسکن مهر در این شهرستان که ۸۳ واحد مسکونی آن تا پایان سال ۱۳۹۳ تحویل متقاضی داده شد، اکنون در هفته دولت ۱۰۲ واحد وهمچنین  ۱۸۸ واحد خود مالک که در مجموع با هزینه مبلغ ۵/۵ میلیارد تومان آماده بهره برداری است.

افتتاح پروژه برق رسانی به نقاط مختلف شهرستان دلفان

معاون سیاسی با اشاره به تلاش دولت تدبیر و امید در بخش خدمات رسانی گفت: تبدیل ۵۰ کیلومتر شبکه مسی به کابل خود نگهدار و همچنین احداث ۲۴ کیلومتر شبکه فشار ضعیف با هزینه مبلغی بالغ بر۱۵میلیارد ریال از دیگر پروژه های هفته دولت است که نقاط مختلف این شهرستان را تحت پوشش قرار داده است.

در ادامه این سفر تنها تالار فرهنگی هنری این شهرستان افتتاح گردید.

همچنین مراسم احداث کلنگ زنی پروژه مخزن آب ۵۰۰۰ متر مکعبی شهرستان دلفان نیز برگزار شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط