سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۸:۰۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۴در ۱۲:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 1,597 بازدید کد خبر:42318 چاپ خبر

انتخاب شهردار سابق کوهدشت به عنوان شهردار شهرضای اصفهان

0

بعد از گذشت ۷۷ روز از استعفای محمد هویدا شهردار سابق شهرضا، پیش از ظهر امروز چهل‌وچهارمین شهردار شهرضا انتخاب شد. به گزارش کشکان، در حالی که شورای چهارم بر‌اساس قانون ۳ ماه از زمان استعفاء و یا عزل شهردار فرصت انتخاب شهردار جدید را دارند، بعد از گذشت ۷۷ روز از استعفای شهردار سابق […]

IMG_1831-533x400

بعد از گذشت ۷۷ روز از استعفای محمد هویدا شهردار سابق شهرضا، پیش از ظهر امروز چهل‌وچهارمین شهردار شهرضا انتخاب شد.

به گزارش کشکان، در حالی که شورای چهارم بر‌اساس قانون ۳ ماه از زمان استعفاء و یا عزل شهردار فرصت انتخاب شهردار جدید را دارند، بعد از گذشت ۷۷ روز از استعفای شهردار سابق شهر، سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان رحیم جافری به عنوان شهردار شهرضا انتخاب شد.

رحیم جافری پیش از ظهر امروز با ۸ رأی اعضاء شورای شهر به عنوان شهردار شهرضا انتخاب شد.

در کارنامه جافری، شهردار جدید شهرضا، ۱۶ سال سابقه شهرداری در شهرهای مختلف کشور از جمله ایذه، کوهدشت، فرخ‌شهر و الشتر دیده می‌شود‌.

رحیم جافری دانشجوی رشته دکترای شهرسازی است و در سال ۸۵ شهردار نمونه استان خوزستان، در سال ۸۴ مدیر نمونه شهرستان ایذه و در سال‌های ۷۹ تا ۸۰ مدیر نمونه شهرستان الشتر انتخاب شده است.

وی به مدت ۴ ماه شهردار کوهدشت بود و در حالی که مشغول فراهم آوردن مقدمات و بستر توسعه ی شهری این شهرستان بود، پس از طرح سئوال توسط اعضای شورای شهر کوهدشت، از این سمت استعفا داد.

سکان شهرداری کوهدشت پس از دکتر جافری به بهروز آزادبخت سپرده شد تا پس از سرپرستی کوتاه مدت وی علی نجات نورعلی عضو شورای شهر کوهدشت با رأی اعضای شورا جانشین جافری شود.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ما لیاقت خوب ها رو نداریم!

  [پاسخ]

 2. تبریک تبریک تبریک به مردبااخلاق وارزشی خوشحالم ازاشنایی باشما

  [پاسخ]

 3. خلایق هرچه لایق………….

  [پاسخ]

 4. افرین یه شورای شهر کوهدشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [پاسخ]

 5. کوهدشت مدیون شماست انشاالله که موفق باشید لرستان باید از همه لحاظ فقیر بماند چون خودمان میخواهیم نخواستیم شما خدمت کنید بروید و شهررضا را آباد کنید تا ما همچنان در حاشیه بمانیم و بعداً بفهمیم چه بر سرمان آمده آنهائی که جافری را اذیت کردن پروژه اذیت کردن شهردار جدید را کلید زده اند و منتظر معارفه هستند تا کارشان را شروع کنند چرا که از وقی که جافری رفته بیکار ند

  [پاسخ]

 6. ما لیاقت مدیران کاری وبا لیاقت را نداریم.

  [پاسخ]

 7. صد حیف که این دکتر با اخلاق و کاربلد از کوهدشت رفت و تبریک به شورای فهیم شهرضا

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط