سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۷:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 836 بازدید کد خبر:42289 چاپ خبر

بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی در بخش کوهنانی شهرستان کوهدشت

0

به گزارش کشکان، همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور  فرماندار  کوهدشت ، امام جمعه کوهنانی ،جمعی از مدیران شهرستان و بخش کوهنانی  تعداد ۸ پروژه عمرانی  در بخش های گازرسانی ، نوسازی مدارس ، عمران شهری و روستایی به بهره برداری رسید. این پروژه ها شامل گاز رسانی به روستاهای حسین آباد […]

img_8585

به گزارش کشکان، همزمان با دومین روز از هفته دولت با حضور  فرماندار  کوهدشت ، امام جمعه کوهنانی ،جمعی از مدیران شهرستان و بخش کوهنانی  تعداد ۸ پروژه عمرانی  در بخش های گازرسانی ، نوسازی مدارس ، عمران شهری و روستایی به بهره برداری رسید.

این پروژه ها شامل گاز رسانی به روستاهای حسین آباد ، خسروآباد ، باباگردعلی ، جمعا با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان، افتتاح ۴ پروژه عمران شهری شهرداری کوهنانی  ، بااعتباری بالغ بر ۱ میلیارد تومان ، سالن چند منظوره آموزش و پرورش کوهنانی با اعتباری بالغ بر ۱۸۵ میلیون تومان ، اجرای فاز اول طرح هادی روستای  پای آستان با ۸۵ میلیون تومان  می گردد .

با بهره برداری از پروژه های گازرسانی بخش کوهنانی به طول ۳۵ کیلومتر تعداد ۵۴۰ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۳۵۰۰ نفر از نعمت گاز بهره مند گردیدند.

img_8512

محمدی فرماندار کوهدشت در آیین بهره برداری از این پروژه ها گفت : حقیقتاً نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علیرغم فشارهای سیاسی و اقتصادی  دشمنان خارجی  و داخلی  از هیچ کوششی برای توسعه و عمران کشور فروگذار ننموده است.

وی افزود : علیرغم تحریم های  ظالمانه قدرت های سلطه گر  ، با عنایت پروردگار و تلاش های شبانه روزی دولت تدبیر و امید ، توسعه و آبادانی ایران عزیز بویژه مناطق محروم و روستایی در اولویت قرار دارد که نمونه آن بهره مندی بیش از ۳۵۰۰ نفر از مردم شریف بخش کوهنانی  از نعمت گاز است.

محمدی افزود برنامه های بسیار خوبی برای توسعه بخش کوهنانی متناسب با ظرفیت های این منطقه در دست اجرا داریم که امیدواریم با بهره برداری از طرح هایی چون احداث سد خسرو آباد ، اتصال روستاهای  کت کن  و پای آستان از طریق جاده خسرو آباد به مرکز بخش  ، تعریض جاده اصلی کوهنانی  به کارخانه گچ و … خویش برسانیم.

لازم به ذکر است در دومین روز از هفته دولت عملیات اجرایی گازرسانی به کارخانه گچ لرستان و ۷ روستای شورابه با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال بطول ۱۶ کیلومتر  به منظور بهره مندی ۷۰۰ خانوار از نعمت گاز آغاز گردید.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جا داره از زحمات دکتر ملکشاهی کامل تقدیر وتشکر بر بنماییم.با اینکه برای اجرای این پروزه های بیشترین زحمت رو کشید ولی……

  [پاسخ]

 2. دور افتاده ترین روستاها گازرسانی شده کوهنانی با قدمت شهری تازه گازرسانی شده و این از همت دولت تدبیر و امید بوده…

  [پاسخ]

  یک کوهدشتی در :

  جناب سوری هیچ کدام از این روستا ها دور افتاده نیستن ولی………………… بی لیاقت این شهرستان باعث عقب افتادگی این روستاها شده قدمت این روستاها بیشتر از کوهدشت ورومشکان است به خود زحمت بده تاریخ دهخدا را مطالعه کن تا بیشتر آشنایی با قدمت این روستاها را بفهمی

  [پاسخ]

 3. وجدانا هر چه زودتر گاز رسانی روستاهای میشنان گراوند که شامل چند روستاست سر لوحه امور قرار دهید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط