سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۰۹:۱۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۴۷ ق.ظ تعداد بازدید: 284 بازدید کد خبر:42272 چاپ خبر

۴۲پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در کوهدشت به بهره برداری می رسد/ اجازه نداریم در آراء مردم کوچک ترین دخل و تصرفی داشته باشیم

0

در هفته ی دولت

فرماندار کوهدشت در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان این مطلب گفت: در هفته دولت ۴۲پروژه عمرانی بااعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در بخش های کشاورزی، دامپروری، عمران شهری و روستایی، گازرسانی، برق، منابع طبیعی، بهداشت و درمان، آبرسانی شهری و روستایی و … به بهره برداری می رسد. محمدی افزود: همزمان با […]

IMG_2223

فرماندار کوهدشت در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان این مطلب گفت: در هفته دولت ۴۲پروژه عمرانی بااعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در بخش های کشاورزی، دامپروری، عمران شهری و روستایی، گازرسانی، برق، منابع طبیعی، بهداشت و درمان، آبرسانی شهری و روستایی و … به بهره برداری می رسد.

محمدی افزود: همزمان با روز کارمند نیز یادواره شهدای کارمند کوهدشت در مجتمع فرهنگی امید برگزار می گردد.

وی گفت: شهرستان کوهدشت ۱۱ شهید کارمند را تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است که برای حفظ فرهنگ ایثار و شهادت یادواره این شهدای گرانقدر همزمان با هفته دولت برگزار می گردد.

فرماندار کوهدشت استفاده از ماشین های اداری برای کارهای شخصی را حرام عنوان کرد و از مدیران خواست از امکانات اداری در خدمت سلایق انتخاباتی خود بهره نبرند.
کرم محمدی در جمع مدیران اداری کوهدشت با بیان این که اگر امروز ایران جزو قدرت های دنیاست و هیچ معادله وتصمیمی در دنیا بدون حضور و نظر کشور ما صورت نمی پذیرد، ناشی از پیشینه ای است که این ملت دارند. فرماندار کوهدشت ادامه داد: این پیشینه متعلق به ملتی است که دیروز جانانه مقاومت کرد وامروز توانست حق مسلم خود را از دنیا بگیرد و تثبیت کند.
فرماندار کوهدشت بیان داشت: پیشینه ی این ملت متعلق به شهدایی است که یک چیز مورد توافق همه ی آن ها بود و آن پاسداری از انقلاب، اسلام و جمهوری اسلامی بود و اگر به وصیت نامه ی تمام شهیدان نگاه کنیم، می بینیم که پاسداری از حریم دین، قرآن و انقلاب توصیه شده است.
وی یادآور شد: این ملت همیشه از دین و کشورشان حمایت کرده اند و امروز باید قدر بزرگواری های آنان را بدانیم و احساس نکنیم برای رسیدن ما به مدیریت ها هزینه های اندک داده شده است بلکه باید بدانیم برای هرکدام از این مسئولیت ها و مدیریت ها خون انسان هایی ریخته شد که بهترین های روی زمین بودند.بنابراین خیال نکنیم چون مدیریت داریم از دیگران بهترهستیم.
کرم محمدی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آن چه که در اختیار داریم متعلق به اسلام و نظام است و هیچ مدیری حق ندارد از امکاناتی که در اختیار دارد به سود یا علیه کسی استفاده کند.وی افزود: انتخابات حق الله نیست و حق الناس است و همه ی رای دهندگان و کاندیداها از ما انتظاردارند تا انتخاباتی سالم برگزارشود و ما به عنوان مجری حق نداریم در آرای مردم کوچک ترین دخل و تصرفی داشته باشیم.
محمدی اظهارداشت: بعضی جاها از ماشین های دولتی برای انجام کارهای شخصی استفاده می شود و ممکن است ماشین های اداری در دست بچه های مدیران باشد. وی یادآورشد: این کار حرام است و ماشین باید در جهت انجام وظیفه استفاده شود و درغیراین صورت یک ظلم مضاعف است بر مجموعه ای که خدمت می کند.

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط