سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۱:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۴در ۷:۱۸ ق.ظ تعداد بازدید: 1,280 بازدید کد خبر:42262 چاپ خبر

اندروید تنها با یک پیامک هک می شود!

0

پلیس فتای کوهدشت

کارشناسان امنیت فضای مجازی معتقدند سیستم عامل اندروید با همه مزیت های خوبی که دارد از امنیت بالایی برخوردار نیست و به راحتی می توان آن را هک و اطلاعات کاربران را به سرقت برد. کارشناسان امنیت همراه اعتقاد دارند که یکی از راه های نفوذ کاربران به سیستم های اندرویدی استفاده از اپلیکیشن “هنگ […]

android-root

کارشناسان امنیت فضای مجازی معتقدند سیستم عامل اندروید با همه مزیت های خوبی که دارد از امنیت بالایی برخوردار نیست و به راحتی می توان آن را هک و اطلاعات کاربران را به سرقت برد.
کارشناسان امنیت همراه اعتقاد دارند که یکی از راه های نفوذ کاربران به سیستم های اندرویدی استفاده از اپلیکیشن “هنگ اوت” است که وابسته به شرکت گوگل می باشدو این نرم افزار تقریبا کاری مشابه به گوگل تالک گذشته را انجام می دهد.
بنابر این گزارش هکرها برای دستیابی به سیستم کاربران یک ویدئو را رمزگذاری می کنند و آن را به هنگ اوت شماره های مختلف ارسال می نمایند سپس این نرم افزار که به طور پیش فرض تنظیم شده است ویدئو را بدون تایید کاربر دانلود کرده و در گالری گوشی قرار می دهد، همین کار کافی است تا کد به سیستم شما نفوذ کند.
بهترین راه برای از بین بردن این مشکل، پاک کردن و مسدود کردن راه نرم افزار هنگ اوت است، این نرم افزار در تمامی دستگاه های اندرویدی وجود دارد پس همه در معرض این خطر قرار دارند و باید آن را جدی بگیرند،تا اندروید شما از بین نرفته است جلوی این مشکل را بگیرید
هر چقدر بیشتر بدانید،بیشتر در امنیت خواهید بود ، منابع آموزشی آنلاین از جمله سایت پلیس فتا را در آدرس http://www.cyberpolice.ir مطالعه کنید و همچنین در صورت وجود هرگونه ابهام و جرمی در فضای مجازی آن را از طریق نشانی اینترنتی پلیس فتا به آدرس http://www.Cyberpolice.ir اطلاع دهید.
فرماندهی انتظامی شهرستان کوهدشت – پلیس فتا

 

 

 

 

برچسب‌ها , ,

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط