سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۵:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۴در ۹:۳۸ ق.ظ تعداد بازدید: 849 بازدید کد خبر:42236 چاپ خبر

بروجرد میزبان مسابقات قرآن دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور

0

احسان قبادی مجری و عضو ستاد برگزاری این مسابقات با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان گفت: مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی استان لرستان در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار می‌شود. این مسابقات قرآنی در چهار مقطع شامل اساتید و دانشجویان […]

gob1

احسان قبادی مجری و عضو ستاد برگزاری این مسابقات با اعلام این خبر به خبرنگار کشکان گفت: مرحله پایانی بیستمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی استان لرستان در دانشگاه آزاد بروجرد برگزار می‌شود.

این مسابقات قرآنی در چهار مقطع شامل اساتید و دانشجویان و دانشجویان خواهر و برادر و اساتید بانو و آقا در ۲۴ رشته برگزار می‌شود که از هر رشته سه نفر برگزیده می‌شود.
در بخش شفاهی این دوره از مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی ۱۵۰ نفر در بخش اساتید و اعضای هیئت علمی و ۲۳۰ نفر در بخش دانشجویان شرکت دارند.
این مسابقات قرآنی در رشته‌های قرائت ترتیل و تحقیق و حفظ در جزءهای ۵، ۱۰، ۲۰ و کل قرآن برگزار می‌شود و در پایان از هر رشته و مقطع سه نفر برگزیده و از آن‌ها تجلیل می‌شود.

مراسم اختتامیه این مسابقات که روز سه شنبه چهارم شهریورماه برگزار می شود و به تجلیل از منتخبان مرحله نهایی دو بخش کتبی و شفاهی اختصاص دارد قرار است،حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور یابد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط