سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۷:۵۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۴در ۸:۰۰ ب.ظ تعداد بازدید: 384 بازدید کد خبر:42150 چاپ خبر

در مزار آباد شهر بی تپش

0

سید ولی اله مومنی

سید ولی اله مومنی/ کشکان: در نزدیکی خیابان اصلی شهر(خیابان رهبری)جای گرفته ام.آنچنان که شواهد نشان می دهد، سابقه ۲۵ساله دارم. دارای عرض ۱۲ متر و طول۵۰ متر هستم که محل اتصال خیابان شهید مرادعلی حسینی و سدّ ساحلی می باشم. بار ترافیکی چهار راه سادات را کاهش داده ام. از همه‌ی زیر ساخت های […]

Untitled-1

سید ولی اله مومنی/ کشکان:

در نزدیکی خیابان اصلی شهر(خیابان رهبری)جای گرفته ام.آنچنان که شواهد نشان می دهد، سابقه ۲۵ساله دارم. دارای عرض ۱۲ متر و طول۵۰ متر هستم که محل اتصال خیابان شهید مرادعلی حسینی و سدّ ساحلی می باشم. بار ترافیکی چهار راه سادات را کاهش داده ام. از همه‌ی زیر ساخت های رفاهی شهر، نظیر گاز شهری، فاضلاب و کابل های مخابرات بهره مند هستم. با نام یکی از شهدای منطقه، شهید نیاز علی قبادی مزین شده ام.

مدت ۲۵ سال است همراه ساکنین محل روزگار را به سختی می گذرانم. محله ای که مردمانش بخاطر خاکی بودن من در معرض انواع بیماری های تنفسی قرار گرفته اند.تاکنون هیچ اقدامی در راستای بهسازی و زیرساختم صورت نگرفته است و مدت هاست که مورد بی مهری مسئولین شهر بخصوص شوراها و شهرداران گذشته و حال قرار گرفته ام. نگاه نامناسب و تبعیض آمیز مسئولین شهری باعث شده است که رنگ و بوی آسفالت به نقاط حاشیه ای که فاقد هر نوع زیر ساخت هستد برسد؛ اما لباسی که من بر تن دارم، همچنان به رنگ خاک است. لباسی که نه تنها برای ساکنانش ثمره ای جز بیماری و مبتلا شدن به حساسیت های تنفسی ارمغانی به همراه نداشته است، بلکه به محلی برای انباشت زباله های شهری تبدیل شده است. تابستان ها گرد و خاک و زمستان ها نیز با کمترین بارندگی گل و لای فراوان، رنجی مضاعف برای مردم به همراه دارد.

شما بگوئید:

گناه این خیابان چیست که توانایی تعویض این پیراهن خاکی را ندارد؟

آیا ساکنانش جزو شهروندان این شهر نیستند؟

آیا برخورد مسئولین شهری با همه خیابان ها یکسان است؟

آیا افراد صاحب نفوذ در این خیابان ساکن نیستند؟

آیا عدالت در این شهر فراموش شده است؟

آیا عکاسان و خبرنگاران محلی برای تهیه خبر و گزارش تصویری این نقطه از شهر را فراموش کرده اند؟

تا کی مردم این خیابان باید از بی توجهی مسئولین شهر آزرده خاطرشوند؟

تا کی در حالی که کشور و نیز شهرمان دچار بحران آب می باشد، مردمان این خیابان برای فرونشاندن گرد و خاک باید آب مصرفی شهر را هدر بدهند؟

تاکی باید شاهد وعده های بی سرانجام مسئولین باشیم.؟ آیا این وضعیت اسفبار حاصل نگاه متفاوت مسئولین شهری نیست؟

آنچه بیان شد هدف از آن تخریب افراد و یا باند و جریان سیاسی خاصی نیست؛ بلکه گوشه ای از رنج ها و سختی هایی است که مردم این خیابان در طول سالیان گذشته تحمل کرده اند.

مردم این محل مدّت های مدیدی است که چشم انتظار لطف و عنایت شما متولیان امر می باشند که این خواسته ی قانونی آنها را بر طرف نمایید.

این خدمت بزرگ شما باعث عمران و آبادانی شهر و حفظ سلامت و آرامش روحی و روانی و نیز رضایت خاطرساکنین این خیابان خواهد شد وخداوند متعال نیزتلاش خادمان به مردم را با پاداش خیر همراه خواهد نمود.

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. درود برسید ولی عزیز.دردنامه خوبی بود از زبان یک خیابان زخمی ونگران .از این دردهابیشمار است در گوشه گوشه این شهر .چاله کوچه ما هم سن وسالمحمدرضا شده که خود رابرای کنکور آماده میکند .چشم به راه مهندس علی نجات نورعلی هم می مانیم.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط