سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۸:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۴در ۷:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 241 بازدید کد خبر:42110 چاپ خبر

۴۴۰ مقاله به شانزدهمین کنفرانس سراسری فیزیک در لرستان ارسال شد

0

گودرز کریمی فر

به گزارش خبرگزاری کشکان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گودرز کریمی فر در این رابطه با اشاره به درخواست ۳۰ استان برای شرکت در این کنفرانس اظهار داشت: بالاترین آمار متقاضیان مربوط به استان های تهران، لرستان، خراسان رضوی، خوزستان و اصفهان بوده است. وی افزود: در ارزیابی نهایی کمیته داوران […]

گودرز-کریمی-فر-۳۰۰x229به گزارش خبرگزاری کشکان، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گودرز کریمی فر در این رابطه با اشاره به درخواست ۳۰ استان برای شرکت در این کنفرانس اظهار داشت: بالاترین آمار متقاضیان مربوط به استان های تهران، لرستان، خراسان رضوی، خوزستان و اصفهان بوده است.

وی افزود: در ارزیابی نهایی کمیته داوران ۴۴ مقاله علمی و ۱۲۱ پوستر پذیرفته شده که در مدت سه روز برگزاری کنفرانس ارائه خواهند شد.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به تسهیلات ارائه شده به دبیران فیزیک لرستانی اشاره کرد و گفت: به منظور کیفیت بخشی به آموزش درس فیزیک، آشنایی با روش های نوین تدریس و استفاده هر چه بیشتر دبیران فیزیک استان لرستان از برنامه های ارائه شده در کنفرانس دبیران فیزیک لرستان به صورت رایگان در این کنفرانس پذیرش خواهند شد.

کریمی فر ادامه داد: از ۴۴۱ مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس بیش از ۳۷درصد پذیرفته شده است.

وی به استقرار ایستگاه خبرنگاری در محل کنفرانس اشاره کرد و گفت: به منظور سهولت در اطلاع رسانی و انعکاس اخبار و رویدادهای کنفرانس ایستگاه خبرنگاری در محل کنفرانس در نظر گرفته شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان به ارسال اخبار لحظه به لحظه کنفرانس از طریق بلوتوث اشاره کرد و گفت: سامانه ای راه اندازی شده که اخبار و رویدادهای کنفرانس را به تلفن همراه مدعوین در کنفرانس ارسال خواهد کرد.

کریمی فر همچنین برپایی نمایشگاه کتاب، غرفه آزمایشگاه فیزیک، مسابقات جذاب آزمایشگاه فیزیک و … را از دیگر برنامه های پیس بینی شده در حاشیه برگزاری شانزدهمین کنفرانس آموزشی و علمی فیزیکی در استان لرستان برشمرد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط